AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taty


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:13 pm    Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
taty napsal:
siema jakej máte názor na čistý suroviny bcaa třeba 4fitness vs bcaa (nutrend, extrifit) atd


No pokud jsi slabsi povahy a nedas si ty BCAA v prasku nakapslovat, tak pravidelne uzivani toho prasku v dostatecnem mnozstvi bude takova mala osobni vyzva, nez si na tu "zlobivou" chut zvyknes (pokud to zvladnes)


ani :D rozdělání v dzusíku nepomůže ? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:32 pm    Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

taty napsal:
duke.dukem napsal:
taty napsal:
siema jakej máte názor na čistý suroviny bcaa třeba 4fitness vs bcaa (nutrend, extrifit) atd


No pokud jsi slabsi povahy a nedas si ty BCAA v prasku nakapslovat, tak pravidelne uzivani toho prasku v dostatecnem mnozstvi bude takova mala osobni vyzva, nez si na tu "zlobivou" chut zvyknes (pokud to zvladnes)


ani :D rozdělání v dzusíku nepomůže ? :D

ne. Nerozpusti se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Midnight


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím!

Poohlížím se po nějakých amino do rýsovačky a jak jsem tak pročítal toto téma, docela dobré ohlasy byly na tyto https://obchod.ronnie.cz/s-4090-amino-x.html

Mám 188cm, 82kg a chtěl bych shodit tak 3kg+ tuků.

1) Myslíte, že je tato značka pro tento záměr vhodná?
2) Jak bych je měl přibližně dávkovat? Jedu anaerobní i aerobní cvičení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ma kamarad, jsou super,a le rekni mi, co chces sekat,ja mam o +3 cm min a s tvoji vahou jsme byl porad max atleticke vzezreni, zadna korba
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Midnight napsal:

1) Myslíte, že je tato značka pro tento záměr vhodná?
2) Jak bych je měl přibližně dávkovat? Jedu anaerobní i aerobní cvičení.


1) ano, taky je používám a jsou skvělý
2) já dávkuju 10g před a 10g po tréninku, ale můžeš to rozložit i do 3 dávek (10-10-10), pokud si majetnější.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Midnight


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná velká korba také nejsem, ale o to mi zase tak nejde. Jde mi spíše o formování postavy a potřebuji zničit nějaké sádlo v oblasti trupu a zároveň nepřijít o svaly. Takže nějaká dieta a uvidí se.

Já je teda vyzkouším, jen ještě se chci zeptat, jestli je mám dávat jen ve dny tréninku nebo i normálně. A jestli jen před posilkou nebo i před aerobkou ( spinning ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Midnight napsal:
Já je teda vyzkouším, jen ještě se chci zeptat, jestli je mám dávat jen ve dny tréninku nebo i normálně. A jestli jen před posilkou nebo i před aerobkou ( spinning ).
daval bych PRED a PO, jak posilovnou, tak aerobkou.. ve dnech volna nejsou tolik potreba, ale az je ochutnas, tak je mozna budes davat i jen tak na chut
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

POUZE EXTRIFIT
MÁ 100% INSTANTNÍ BCAA S TĚMITO VLASTNOSTMI:

1.) ODSTRANĚN PACH LEUCINU
2.) NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ DALŠÍ, ZBYTEČNÉ NASTAVENÉ INGREDIENCE!
3.) JEDNÁ SE O ČISTÁ BCAA BEZ DALŠÍCH LEVNÝCH PŘÍMĚSÍ!
4.) 100% OBSAHU BÍLKOVIN V BCAA INSTANT JE TVOŘENO POUZE A JEN BCAA!
5.) NA ETIKETĚ JE PŘESNĚ UVEDENO MNOŽSTVÍ BCAA VE 100g A V 1 ODMĚRCE!!!
6.) PŘESNĚ VÍTE, KOLIK BCAA KONZUMUJETE
7.) JEDNÁ SE O NEJČISTŠÍ A NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINU VŮBEC

Možná, že to někdo má, ale těch fy je skutečné minimum.

A teď trochu mimo téma. Možná nemáte rádi Extrifit pro jejich reklamu, ale je to hlavně Extrifit, který se stará o to, aby ta kulturistika v ČR k něčemu byla. Dává pravidelně ceny do Mistrovských soutěží, pravidelně sponzoruje soustředění mládeže, pořádá pravidelně semináře, které jsou zdarma a pro všechny.
Co pro nás, české kulturisty dělá BSN, Reflex apod., mimo to, že si od vás bere peníze? Jaká je přidaná hodnota k jejich výrobkům? Odpověď zní: Nedělá pro vás nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ufff, jeste ze nejsem cesky kulturista a nemusim proto podporovat extrifit btw nevsiml sem si, ze by tu nekdo stal o vypis ubervlastnosti extrifitu..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eros napsal:
Draper napsal:
citace:
BCAA Instant Extrifit nemají zatím na trhu žádnou konkurenci, neboť zatím nikdo jiný tyto patentované instantní BCAA nevyrábí!


Co je tohle za kec, kdyz BSN vyrabi instantni BCAA uz vic jak rok? A slozenim asi trochu nekde jinde nez posranej Extrifit.


To je to stejne jako s hydrem a na trhu uz bylo a tady ho dostala uplne jina firma.... nemam extrifit rad.



Luster: Výčet ubervlastností byl reakcí na toto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě dodám, že BSN vůbec neuvádí množství BCAA, což asi panu odborníkovi Draperovi uniklo. BSN obsahuje levné nastavení - naředění - taurin, citrulin. Nikde není napsáno kolik čeho. Takže BCAA tam může být bůhvíkolik. Klidně polovina i méně obsahu. Takže pokud někomu nevadí, co kupuje, tak mě rozhodně jo. BCAA Extrifit mají rozbor na obsah BCAA! Nic jiného, než BCAA neobsahují. 100% obsahu bílkovin je tvořeno pouze BCAA! Navíc BSN lže v etiketě o nulovém obsahu cukrů. Což je úplný nesmysl, protože aroma, obsažené v suplementech je 100% cukr. Takže místní odborníci by si to měli trochu nastudovat. Pouze Extrifit má jako jediný BCAA s tou vlastností, že je odstraněn pach leucinu. V tom jsou jedinečné. Takže, kupuj si co chceš, ale pokud chceš BCAA Instant - a nic jiného,tak ty má jen Extrifit. a až se objeví BSN na rozboru, bude to smutný pokoukání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Midnight napsal:
Zdravím!

Poohlížím se po nějakých amino do rýsovačky a jak jsem tak pročítal toto téma, docela dobré ohlasy byly na tyto https://obchod.ronnie.cz/s-4090-amino-x.html

Mám 188cm, 82kg a chtěl bych shodit tak 3kg+ tuků.

1) Myslíte, že je tato značka pro tento záměr vhodná?
2) Jak bych je měl přibližně dávkovat? Jedu anaerobní i aerobní cvičení.


Vzhledem k tomu, že nemají uvedeno, kolik čeho obsahují (myšleno kolik které aminkyseliny), se dost těžko dá říct, jak by se měly dávkovat.

Btw. tenhle přístup US firem absolutně nechápu. Ubližují zbytečně sami sobě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ILikeBike


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Relevantní údaj o obsahu BCAA stejně bude jenom z toho rozboru, kterej zařídí nezávyslej spotřebitel.
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Midnight


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem si koupil dvě balení, takže je pozdě něco měnit. Vyzkouším, uvidím a třeba se přidám k ostatním, co to tak vychvalujou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Midnight napsal:
Už jsem si koupil dvě balení, takže je pozdě něco měnit. Vyzkouším, uvidím a třeba se přidám k ostatním, co to tak vychvalujou.
pravdepodobne pridas, protoze ikdyz opravdu neni uvedeny presny mnozstvi bcaa, tak se naprosta vetsina lidi shodne na tom, ze fungujou - a to je duvod, proc sou amino-x tolik oblibeny, samozrejme dalsi nezanedbatelny duvody sou chut a cena - to je pro me, jako zakaznika, dostatecny mnozstvi pozitiv az ceny extrifitu budou polovicni, tak o nem treba zacnu uvazovat..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: