AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Davesix napsal:
Dřív sem je chvíli užíval a byl jsem docela spokojenej
jako vetsina uzivatelu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-pod


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo nějaké zkušenosti s Scitec Amino 5600 prosím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brifil


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 4:04 pm    Předmět: MusclePharm amino 1 Odpovědět s citátem

chtěl jsem se zeptat co řikate na tyto amina? nevim proč je tolik velikosti baleni.a jaky je rozdil mez tim 718g a 670g.neobsahuje jedno cukry nebo sacharidy? a co myslite v porovnai s aminama od bsn?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 4:12 pm    Předmět: Re: MusclePharm amino 1 Odpovědět s citátem

Jaké aminokyseliny máš na mysli?
Napsal jsi "tyto amina", ale nikde název nebo odkaz...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
blazen


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi myslí ty v předmětu zprávy - MusclePharm Amino 1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
asi myslí ty v předmětu zprávy - MusclePharm Amino 1


Jo aha, to jsem přehlédl.

Amino 1 obsahují v jedné dávce (14,36 g) 3000 mg BCAA (ve zvláštním poměru 3:1:2), vedle toho třeba BCAA Instant v jedné dávce (6,8 g) 5000 mg BCAA. Když to přepočteš na procenta, je to 20% zastoupení BCAA u těch prvních a 73% u těch druhých - a ty jsou dle mého lepší volbou (btw. i poměr BCAA je tam lepší). Amino 1 sice obsahuje ještě třeba 4775 mg směsi L-glycin, L-alanin, citrulin malát, L-karnitin tartrát, koenzym Q10 - ale už tak nějak tradičně jako řada US produktů neuvádí, kolik čeho z té směsi tam je...

Doufám, že jsem se nespletl v počítání, ale udělal jsem nějaké porovnání... Ceny vycházejí z internetových cen obou produktů k dnešnímu dni u nás v shopu...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc to tu ted nectu, ale nechapu, co to tady srovnavas. Ty porovnavas gram aminokyselin v AMINO 1 s gramem cistych BCAA? Amino 1 ale preci neni produkt o cistych BCAA ale o aminokyselinach, stejne tak jako treba Amino X, takze tohle srovnavani jaksi postrada smysl.


Kdyz uz jsme u tech bcaa, tak treba PHP BCAA SPIKED jsou levnejsi nez BCAA INSTANT od Extrifitu a chutnaji vyborne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
...
Kdyz uz jsme u tech bcaa, tak treba PHP BCAA SPIKED jsou levnejsi nez BCAA INSTANT od Extrifitu a chutnaji vyborne


Kdyz by se clovek prejedl te jedne prichute u PHP BCAA SPIKED, tak se to da obcas prolozit i Olimp BCAA Xplode Powder 700g. Pri prepoctu ceny na 1g cistych BCAA vychazi podobne (pri cene cca 650 Kc/700g baleni) a nabizi 3 prichute, i kdyz chutove asi nebudou tak dobre jak ty od PHP.


Naposledy upravil duke.dukem dne čt leden 17, 2013 9:57 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Draper napsal:
...
Kdyz uz jsme u tech bcaa, tak treba PHP BCAA SPIKED jsou levnejsi nez BCAA INSTANT od Extrifitu a chutnaji vyborne


Kdyz by se clovek prejedl te jedne prichute u PHP BCAA SPIKED, tak se to da obcas prolozit i Olimp BCAA Xplode Powder 700g. Pri prepoctu ceny na 1g cistych BCAA vychazi podobne (pri cene cca 650 Kc/700g baleni) a nabizi 3 prichute, i kdyz chutove asi nebudou tak dobre jak ty od PHP.


tak musím to napsat jinak,
pleteš si dvě verze co jsi napsal je s cca 30% cukru a maj duhou verzi ta je uplně čista ,
koukni na jejich stranky , ale vyšli new bcca od FA uplně čisty a tam je poměr cena/grm,
super ,
Admini mně nemaj rádi mažou mi odkazy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
...
tak musím to napsat jinak,
pleteš si dvě verze co jsi napsal je s cca 30% cukru a maj duhou verzi ta je uplně čista ,
koukni na jejich stranky , ale vyšli new bcca od FA uplně čisty a tam je poměr cena/grm,
super ,
Admini mně nemaj rádi mažou mi odkazy


a ta cista verze vychazi taky na 1,5 Kc za 1 gram cistych BCAA? Ja na jejich strankach v BCAA tedy vidim jen BCAA XPLODE, BCAA MEGA CAPS a AMINO EAAnabol XPLODE, zadne ciste BCAA nevidim.

Jako kdybych chtel uplne ciste BCAA, tak si koupim BCAA Xtreme od Scitecu, kde vychazi jeden gram BCAA na cca 1,3 Kc, ale jejich uzivani to byl porod...

Na FA kouknu, dik za info.


Naposledy upravil duke.dukem dne čt leden 17, 2013 10:09 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Mates-daoc napsal:
...
tak musím to napsat jinak,
pleteš si dvě verze co jsi napsal je s cca 30% cukru a maj duhou verzi ta je uplně čista ,
koukni na jejich stranky , ale vyšli new bcca od FA uplně čisty a tam je poměr cena/grm,
super ,
Admini mně nemaj rádi mažou mi odkazy


a ta cista verze vychazi taky na 1,5 Kc za 1 gram cistych BCAA? Ja na jejich strankach v BCAA tedy vidim jen BCAA XPLODEŸ, BCAA MEGA CAPSŸ a AMINO EAAnabol XPLODE, zadne ciste BCAA nevidim.

Jako kdybych chtel uplne ciste BCAA, tak si koupim BCAA Xtreme, kde vychazi jeden gram BCAA na cca 1,3 Kc, ale jejich uzivani to byl porod...

Na FA kouknu, dik za info.


ty čisty myslím AMINO EAAnabol XPLODE , složením jsou hodně dobrý , ( ale nejsou to jen BCAA)
od FA cenově vychazí 1grm, pod 0,8 kč , stary bcca + glutouš mně vychazeli taky tak ,
radši už mi pak napiš PM at tu neprudíme adminy a nemuzí to mazat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
...

Diky za info, mrknu na to hned jsme zase o trochu chytrejsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Kdyz uz jsme u tech bcaa, tak treba PHP BCAA SPIKED jsou levnejsi nez BCAA INSTANT od Extrifitu a chutnaji vyborne
mel sem uz nekolik baleni a muzu jenom potrvdil a btw, jejich dalsi vyrobky stojej rozhodne taky za pozornost..

to Ronnieho srovnani.. no, myslim ze clovek co trochu premejsli a umi cist pochopil, ze je tam neco spatne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Moc to tu ted nectu, ale nechapu, co to tady srovnavas. Ty porovnavas gram aminokyselin v AMINO 1 s gramem cistych BCAA? Amino 1 ale preci neni produkt o cistych BCAA ale o aminokyselinach, stejne tak jako treba Amino X, takze tohle srovnavani jaksi postrada smysl.


Z mého pohledu tam (v Amino 1 a vlastně i v Amino-X) aminokyseliny navíc jsou spíše pro zvýšení hmotného obsahu, snížení výsledné ceny a zlepšení vlastností ve smyslu výroby produktu, proto porovnávám jen BCAA. Ale celkový produkt na mě zas tak špatně nepůsobí, kdyby byla uvedena čísla u všech složek, klidně bych ho (za předpokladu neřešení ceny) doporučoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějakej článek o těch Amino X bude? Jak jsi říkal, že tam jsou cukry.
nahoru
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: