Běžecký pás



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Běžecký pás  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Běžecký pás
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Thadeas


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 6:10 pm    Předmět: Běžecký pás Odpovědět s citátem

Uvažoval jsem nad tím si koupit běžecký pás,ale nevim,zda je lepší ten z motorem nebo bezmotorový.Máte někdo zkušenosti s tímto strojem,Jaký by byl pro mě lepší??Na jakém je větší šance hubnout??

Vážím 95 a měřím 186.
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvůli hubnutí řešit koupi běžeckého pásu...jestli máš na vyhazování, kup si od life fitness
ještě začni řešit tepovou frekvenci při běhání na pásu tyjo
sorry za negativni koment
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupit si běžecký pás ve chvíli, kdy se rozhodneš jít s vahou dolů, je většinou nerozum. Tedy pro prodejce běhacích pásů ne, ti budou rádi (=my budeme rádi:), ale zkus možné prvně buď investovat pár stovek na vstupné do fitka a běhat tam a nebo prostě běhej venku. A až když dlouhodobě uvidíš, že Ti to pomáhá, baví a vydržíš u toho a bude objektivní důvod, proč nemůžeš dlouhodobě běhat ve fitku a nebo venku, pak teprve kup pás na doma. Jinak by ale dost možná brzy skončil jako velmi drahý věšák na prádlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Thadeas


PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No sice nechci hledat výmluvu,ale kde si budu moct zaběhat v zimě?Nebo při špatném počasí,někam do lesa do toho bahna,plných klíštat? (Bruslit neumím).
Sice je důležitější běhat venku,ale já myslel,že pro začátek,bych mohl na pásu,potom až budu mít větší kondičku a hlavně odvahu,tak bych mohl začít venku,nebo co mi teda poradíte??Chci investovat do vlastního fitka,místo bych na to měl.Platit za autobus,abych se dostal někam do fitka,kde si budu muset zase připlatit,protože za darmo to také všude není ne?a co když tam bude zrovna plno lidí,mě by to potom rozptylovalo a měl bych s toho nic,mám radši někde o samotě,nebo když už,tak s někým,koho dobře znám,ale vyhazovat to do placených posiloven,nechci,a navíc to mám z ruky......
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 1:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thadeas napsal:
No sice nechci hledat výmluvu,ale kde si budu moct zaběhat v zimě?Nebo při špatném počasí,někam do lesa do toho bahna,plných klíštat? (Bruslit neumím).
Sice je důležitější běhat venku,ale já myslel,že pro začátek,bych mohl na pásu,potom až budu mít větší kondičku a hlavně odvahu,tak bych mohl začít venku,nebo co mi teda poradíte??Chci investovat do vlastního fitka,místo bych na to měl.Platit za autobus,abych se dostal někam do fitka,kde si budu muset zase připlatit,protože za darmo to také všude není ne?a co když tam bude zrovna plno lidí,mě by to potom rozptylovalo a měl bych s toho nic,mám radši někde o samotě,nebo když už,tak s někým,koho dobře znám,ale vyhazovat to do placených posiloven,nechci,a navíc to mám z ruky......


Prostě se oblečeš a půjdeš běhat ven. Když bude hnusně, nepůjdeš, a půjdeš jinej den. Je to úplně jednoduchý. A když je škaredě, dá se něco dělat i doma, můžeš skákat přes švihadlo, to je super kardio nebo si najdi na youtube HIIT a dělej to. Hlavní je makat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 3:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to naopak chapu. Mam doma eliptical, jit si na to zamakat presne podle planu bez ohledu na pocasy, nebo jit kdykoliv mam chut bez ohledu na tmu venku, neresit absolutne obleceni a temer ani boty, k tomu seros nebo aspon hudbu bez otravnych sluchatek atd, to je proste parada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebude levnější varianta dobré švihadlo? Nepodceňujte tuto cvičební pomůcku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Ja to naopak chapu. Mam doma eliptical, jit si na to zamakat presne podle planu bez ohledu na pocasy, nebo jit kdykoliv mam chut bez ohledu na tmu venku, neresit absolutne obleceni a temer ani boty, k tomu seros nebo aspon hudbu bez otravnych sluchatek atd, to je proste parada.

Taky mám eliptikal a jsem spokojen :)
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu důvody proč to mít doma, ale stejně bych to radši pár týdnů/měsíců zkoušel venku/ ve fitku. Třeba zjistíš že tě to vůbec nebude bavit atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pardon za OT, ale pás bych nekupoval. Kromě Drapera je i pro většinu lidí kolo nebo orbitrek jen věšák na prádlo. Konec OT:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Pardon za OT, ale pás bych nekupoval. Kromě Drapera je i pro většinu lidí kolo nebo orbitrek jen věšák na prádlo. Konec OT:)


Pokud jsou ti lidi lini na ty trenazery chodit a neumi si ten cas na tom nejak zprijemnit , tak ano, ale to neni duvod , proc je nekupovat , pokud maji nejaky cil
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No...neznám ale nikoho, kdo by na tom reálně cvičil....koupil jsem domů mamce kolo a prd...ronnie taky zmiňoval, že má v kanclu běhopás a že tomu moc nedá. Znám snad jen Tebe a to je teda docela malý trh:o) Můj názor - na občasné proběhnutí je lepší koupit za dvojku kvalitní boty a jít ven.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
No...neznám ale nikoho, kdo by na tom reálně cvičil....koupil jsem domů mamce kolo a prd...ronnie taky zmiňoval, že má v kanclu běhopás a že tomu moc nedá. Znám snad jen Tebe a to je teda docela malý trh:o) Můj názor - na občasné proběhnutí je lepší koupit za dvojku kvalitní boty a jít ven.


Lidi se na tom nudi a neumi si ten cas na tom uzivat, proto se jim to hnusi a brani se tomu. Pritom je to tak snadne, staci k tomu pouhy displej :)
A nerikej mne, ze trenezery svuj ucel nesplni stejne tak dobre jako tyhle vase "naturalni" aktivity, ktere jsou z mnoha hledisek neprakticke
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak splní...o tom žádná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thadeas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže Eliptický trenažer je tedy lepší než ten běžecký pás tvrdíte??A jaký bych si měl podle vás pořídit,musí se vybírat podle váhy a výšky,ale také podle délky kroků,nemýlím se?
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Běžecký pás
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: