bilirubin


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - bilirubin  Úvodní stránka -> Kuchařka -> bilirubin
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DasCabbat


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 8:26 pm    Předmět: bilirubin Odpovědět s citátem

zdravím ...neví někdo jak se dá srazit zvýšená hladina bilirubinu v játrech ..Gracie:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marhor


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 8:52 pm    Předmět: Re: bilirubin Odpovědět s citátem

DasCabbat napsal:
zdravím ...neví někdo jak se dá srazit zvýšená hladina bilirubinu v játrech ..Gracie:)


Sakra dostal jsi mne ... vím toho hodně, ale tohleto fakt nevím
_________________
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude určitě nějakej chyták...
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy_xx


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 10:05 pm    Předmět: hmm Odpovědět s citátem

Gilbertova choroba?....dost zbytečné se tím zatěžovat...mám ji taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DasCabbat


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 10:34 am    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

andy_xx napsal:
Gilbertova choroba?....dost zbytečné se tím zatěžovat...mám ji taky.



Já bych se tím nezatěžoval jenže když to máš zvýšený tak neprojdeš zdravotníma testama na vojáka :) jinak by mně to bylo jedno ..Jo a chyták to není
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.muscle


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 10:38 am    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

DasCabbat napsal:
andy_xx napsal:
Gilbertova choroba?....dost zbytečné se tím zatěžovat...mám ji taky.



Já bych se tím nezatěžoval jenže když to máš zvýšený tak neprojdeš zdravotníma testama na vojáka :) jinak by mně to bylo jedno ..Jo a chyták to není
ja mel taky zvysenej a prosel sem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
street


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 1:29 pm    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

mr.muscle napsal:
DasCabbat napsal:
andy_xx napsal:
Gilbertova choroba?....dost zbytečné se tím zatěžovat...mám ji taky.



Já bych se tím nezatěžoval jenže když to máš zvýšený tak neprojdeš zdravotníma testama na vojáka :) jinak by mně to bylo jedno ..Jo a chyták to není
ja mel taky zvysenej a prosel sem

jakto? když sem tam byl, tak na to kluci normálně vylítávali
_________________
Johny: Baby nebude sedět v koutě!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.muscle


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 1:36 pm    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

street napsal:
mr.muscle napsal:
DasCabbat napsal:
andy_xx napsal:
Gilbertova choroba?....dost zbytečné se tím zatěžovat...mám ji taky.



Já bych se tím nezatěžoval jenže když to máš zvýšený tak neprojdeš zdravotníma testama na vojáka :) jinak by mně to bylo jedno ..Jo a chyták to není
ja mel taky zvysenej a prosel sem

jakto? když sem tam byl, tak na to kluci normálně vylítávali

no prekrocil sem horni hranici jen o 0,2 tak asi proto.jinak nevim.mozna sem jim byl simpatickej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atlas


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2006 7:01 pm    Předmět: :-) Odpovědět s citátem

No já to mám taky :-) - dost tomu napomává čaj - Ostropestřec Mariánský - popř můžeš zkusit denoxinal ale ten bude výrazně dražší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DasCabbat


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 8:41 pm    Předmět: Re: :-) Odpovědět s citátem

Atlas napsal:
No já to mám taky :-) - dost tomu napomává čaj - Ostropestřec Mariánský - popř můžeš zkusit denoxinal ale ten bude výrazně dražší


ok vyzkouším doufám ,že mně to pomuže .Dík :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MickeyT


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 3:05 pm    Předmět: Re: bilirubin Odpovědět s citátem

DasCabbat napsal:
zdravím ...neví někdo jak se dá srazit zvýšená hladina bilirubinu v játrech ..Gracie:)


Neni to tak jednoduche. V prvni rade dieta a to docela prisna, pokud ho chces opravdu snizit. Hlavne zadne tucne jidlo, maso taky omezit, zadne jednoduche cukry, hodne zeleniny, zelenionove vyvary a hlavne zadny alkohol. Muzes zkusit i koprivovy caj na procisteni + grapefruity.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Petra Řezáčová


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 1:45 pm    Předmět: bilirubin Odpovědět s citátem

ed


Naposledy upravil Petra Řezáčová dne so duben 12, 2008 11:01 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 1:47 pm    Předmět: Re: bilirubin Odpovědět s citátem

Petra Řezáčová napsal:
Dobrý den, jsem tu nová Já mám taky zvýšenou hladinu bilirubinu, ale poslední dobou se to nějak zhoršilo. Rodina mi říká, že mám úplně svítivě žluté oči. Je mi to nepříjemné V pondělí jdu k lékaři, ale opravdu je to strašné, prý to může bžt ze sluníčka. není to nic vážného, ale vypadá to opravdu hrozivě a ošklivě. Neznáte na to nějaký lék? Nebo nějaké vitaminy, které bych mohla jíst? Děkuju


hlavne si kontroluj stravu, aby si pravidelne jedla ... vyhybaj velkemu kolisaniu krvneho cukru, preferuj celozrnne vyrobky a jedz ich pravidelne kazde 2-3 hodiny, hodne vlakniny ... proste musis udrzat stabilnu hladinu krvneho cukru (pomaly stravitelnym jedlom) ...

zbytok nehcaj na doktora, zle sa radi cez internet ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
DavidS


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam bilirubin taky zvyseny (kolem 30 se mi pohybuje). Kolik mate vy? Ted na podzim sem po kazdym tezkym treninku nachcipanej, uz na trikrat sem rozjizdel korteho a vzdycky me to druhej den zkolilo. Doktora mi dneska rekla ze by to mozna mohlo byt tim bilirubinem, ze clovek s nim hur snasi vetsi zatez. Co si o tom myslite?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mladej beda


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm bilirubin je sv*ne .... ac sem se snazil dodrzovat jidelnicek, jsem abstinent, 3tydny pred testy sem vysadil protejnove napoje a kazde 2 hod jidlo tak sem neprosel...skoda no...jen tak pro informaci...hodnota 49.6
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - bilirubin Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: