bílkoviny



 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - bílkoviny  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> bílkoviny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RichardL


PříspěvekZaslal: po září 28, 2015 9:12 pm    Předmět: bílkoviny Odpovědět s citátem

Čaute chci se zeptat kolik bílkovin tělo může tělo strávit najednou, na oběd mám 280g kuřecího masa=55g bílkovin + 350g brambor = 15g bílkovin, tak se chci se zeptat jestli to tělo dokáže strávit. Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 2:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:07 am    Předmět: Re: bílkoviny Odpovědět s citátem

RichardL napsal:
Čaute chci se zeptat kolik bílkovin tělo může tělo strávit najednou, na oběd mám 280g kuřecího masa=55g bílkovin + 350g brambor = 15g bílkovin, tak se chci se zeptat jestli to tělo dokáže strávit. Diky

Bude to znacne individualni, obvykle se uvadi 30-40 g na jednu porci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čím viac živočíšnych tukov v strave, tým lepšia absorpcia bielkovín (!).
Mne bez problémov strávi 100-110g bielkovín v jednom jedle. Jem raz denne, už 5 mesiacov. Žiadna zapáchajúca plynatosť, nevoľnosť, žiadna bolesť, všetko pekne strávi. Keby nestrávilo, tak za tých 5 mesiacov by som katabolizoval podľa tej hlúpej teórie, že ľudské telo vie stráviť v jednom jedle max 40g bielkovín..... Lebo kto z tých čo cvičia by vystačil so 40g bielkovín denne bez toho, aby sa mu za 5 mesiacov zmenšila svalová hmota ? Nikto. TAKŽE TEÓRIA O VSTREBANÍ MAX. 40G BIELKOVÍN V JEDNOM JEDLE JE FÁMA, MÝTUS, HLÚPOSŤ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ale to tak nemozes povedat Rando, ty si svetovy unikat, snehova vlocka, jeden z miliardy
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se moc líbí ten Randův agresivní fundamentalismus.

Nenapadlo Tě někdy, že by pravdu mohly mít oba tábory? Kdo je zvyklý na 5 jídel denně, opravdu nedokáže více bílkovin VYUŽÍT. Kdo jede IF tak postupně svůj GIT tomuto rytmu musel přizpůsobit a funguje to také. Proč je tolik špičkových bojovníků a sportovců vegany? Protože se jim přizpůsobil GIT a metabolismus a taky ví, co musí jíst a v jakém poměru. Člověk je ohromně přizpůsobivý ve všech ohledech.

Víš co je prvním měřitelným stupněm inteligence? Že si člověk uvědomí, jak je blbej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně přijde vtipné, jak si vždycky vymyslí nějakou teorii, tu si odůvodní tím že nemá žádné problémy, ale že pak má spoustu dalších jiných problémů, to tu řeší dotazy, kolik miligramů glutaminu si má dávat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:

Mne bez problémov strávi 100-110g bielkovín v jednom jedle.

Bavíme se o naturálech? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:

Mne bez problémov strávi 100-110g bielkovín v jednom jedle.

Bavíme se o naturálech? :D


Bavíme sa o vysokom a štíhlom naturálovi.........ROVNAKO JE TO AJ U VÁS, len o tom viete hovno, lebo ste to neskúsili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nepodcenuj sa rando, si svetovy unikat, tak preco sa chces ponizit na nasu uroven? nedaj sa, ides hore
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že to téma je tu vícekrát a že tak blbý název topicu jako bílkoviny jsem za poslední rok neviděl, zamykám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - bílkoviny
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: