Boláky po multivitamínu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Boláky po multivitamínu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Boláky po multivitamínu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukas332


PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2018 2:03 pm    Předmět: Boláky po multivitamínu Odpovědět s citátem

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zdali je možné, že po zakoupení Multivitamínu od Reflexu - Nextgen Multivitamin se mi po týdenním používání ( 2caps. denně ) spustilo akné ve formě boláků?

Možná je to jen pouhá náhoda. Je mi 23 let a akné již mám v pubertě za sebou.

Začal jsem více cvičit a zakoupil jsem si tento produkt společně s Omega 3.

Mohl by mi někdo poradit, zdali by mohlo používání Multivitamínu dělat takovéto problémy?

Děkuji za odpověď.

Lukáš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2018 4:16 pm    Předmět: Re: Boláky po multivitamínu Odpovědět s citátem

Lukas332 napsal:
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zdali je možné, že po zakoupení Multivitamínu od Reflexu - Nextgen Multivitamin se mi po týdenním používání ( 2caps. denně ) spustilo akné ve formě boláků?

Možná je to jen pouhá náhoda. Je mi 23 let a akné již mám v pubertě za sebou.

Začal jsem více cvičit a zakoupil jsem si tento produkt společně s Omega 3.

Mohl by mi někdo poradit, zdali by mohlo používání Multivitamínu dělat takovéto problémy?

Děkuji za odpověď.

Lukáš


Ahoj, možné to je. Může to být z více příčin, ale jednou z nich může být užívání právě tohoto přípravku a vyšších dávek vitaminu B6, který ve vyšších dávkách může u citlivých jedinců způsobovat problémy s pletí, akné. Doporučená denní dávka je 1,5-2mg, ve 2 tabletách pak máš hned 10mg, kdy další vitamin B6 přijmeš určitě i ze stravy. Je to vitamin rozpustný ve vodě, takže nadbytek vyloučíš močí a neměl by se nikde uložit, nicméně jak jsem psal výše, někomu nadbytek tohoto vitaminu nemusí dělat dobře. Zkus asi nějaký jiný multivitamin v kvalitní formě, sám jsem měl kdysi jeden multivitamin, po kterém mi bylo špatně od žaludku, tak jsem jej přestal brát. Nicméně teď užívám zrovna tento od Reflexu, který ti nedělá dobře a jsem s ním spokojený, je kvalitní, takže jej budu užívat i nadále. Ale je to individuální, pokud ti zrovna tento nesedí, zkus jiný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Boláky po multivitamínu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru