Bolest při natahování chodidla



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest při natahování chodidla  Úvodní stránka -> Atletika -> Bolest při natahování chodidla
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mictian


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 10:29 am    Předmět: Bolest při natahování chodidla Odpovědět s citátem

Ahoj,

od září (více než 6 měsíců) mám problémy s bolestí při natahování chodidla.
Při tomto pohybu:



pokud tohle udělám, neskutečně mě píchá za achillovkou (nebo v ní?), Nemohu kopnout nártem (dělám bojové sporty), a to ani do blbého míče při fotbale. Taktéž nemohu normálně klečet a mít natažené nárty (dělám Brazilské jiu jitsu). Pokud jdu přes bolest, stejně mi chybí tak 1cm k tomu, aby propnutí bylo stejné, jako na zdravé noze. Ale to je skoro k nevydržení. zkoušel jsem klid, jeden měsíc jsem vynechal absolutně veškeré aktivity- výsledek? První trénink a úplně stejná bolest jako na začátku. Při jiném pohybu mě to nebolí, ani na pohmat nic není cítit. Chystám se k ortopedovi (dlouhá čekačka), ale mám strach, aby to zase nevyšlo vniveč, protože když jsem s tím byl u doktora úplně z kraje, řekl klid a mazat......to bylo úplně k HOUNU. Tušíte, co by to mohlo být, případně máte s tím nějaké zkušenosti? Díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest při natahování chodidla
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: