Bouchárna - Kolín



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bouchárna - Kolín  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bouchárna - Kolín
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bucci


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:52 am    Předmět: Bouchárna - Kolín Odpovědět s citátem

... už jsem tu nějakou dobu nebyl, přestěhoval se a ze zdravotních důvodů dlouho nemohl ani cvičit... jelikož ale pohled do zrcadla způsobuje čim dál větší odpor k měchu, kde by měla bejt valcha se chci zeptat:

schánim nějakou bouchárnu v Kolíně (nejlíp někde na výpadovce směr KH nebo Čáslav)

nepotřebuju naleštěný podlahy, nalakovaný činky, a nejmodernější stroje a přístroje...

naopak rád bych nějakou bouchárnu pro chlapy, který se nebojej železa...

poradí někdo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fakt nikdo nic???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v Kolíně znám jen posilovnu, kde cvičí Míša Podnecká - v jejím videologu se můžeš podívat, jak to tam vypadá

Kdyby tě zajímala Kutná Hora, tak https://www.facebook.com/pages/Fitness-centrum-Kutn%C3%A1-Hora/142449315812172

cvičí tady dva amatérští strongmani (1. a 4. na posledních závodech v Lysé nad Labem) , takže 300kg mrtvoly, 200kg benche, klec, stojan na dřepy, jednoručky po 2,5kg do 40kg a pak 45kg a 50kg... kotouče možná tak 800kg dohromady


Naposledy upravil guruhonza dne út květen 29, 2012 12:11 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Bucci


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mrknu díky... sice za poslední dobu sem síly moc nepobral (spíš ztratil) ale určitě to zní zajímavě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Domluveno s Míšou, v neděli jsem tam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
Domluveno s Míšou, v neděli jsem tam

teď se tím inspiruje jistý nejmenovaný (RANDO) uživatel fora a....
nahoru
Bucci


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ať se inspiruje čim a jak chce, já jdu na trénink makat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bouchárna - Kolín
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: