Bradla - bolest bicepsu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bradla - bolest bicepsu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Bradla - bolest bicepsu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 6:13 am    Předmět: Bradla - bolest bicepsu Odpovědět s citátem

Čautě,
už nějakou dobu mě trápí bolest bicepsu při klicích na bradlech se zátěží - když jdu ze spodní fáze nahoru a jen při prvních dvou opakováních. Bolest je taková, až si vždycky říkám "praskne nebo nepraskne"? :D Nějaký tip, co to může být? Bradla miluju a nevzdám se jich.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je divný, biceps při tom podle mě moc nepracuje.

Každopádně pokud to dělá jen u tohohle konkrétního cviku, tak bych to na chvíli vynechal/omezil. Případně zkusil místo toho nějaký podobný cvik, pod jiným úhlem/s jiným úchopem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blaster


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi, skus rolovat bicepsy (a mozno aj tricepsy) pomocou penoveho valca.... Ktovie, mozno v tom bude pes zakopany.... A samozrejme primerany strecing po treningu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtělo by to video pro posouzení techniky, jestli není problém tam. Často je problém nízká flexibilita ramen a díky tomu předsunutí ramen ve spodní fázi a povolení horní části zad, což může být cítit i jako nepříjemný tah v bicepsu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičím to x let stejně a bolest začala až par týdnů zpět. A opravdu jen u prvních opakování a jen při tomhle cviku. Žádná změna nikde nenastala, maximálně tak byla trochu přidána zátěž. Každopádně, až nebudu ve fitku sám, tak to klidně natočím (chodím v 6 ráno a bývá tam prázdno) .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Cvičím to x let stejně a bolest začala až par týdnů zpět. A opravdu jen u prvních opakování a jen při tomhle cviku. Žádná změna nikde nenastala, maximálně tak byla trochu přidána zátěž. Každopádně, až nebudu ve fitku sám, tak to klidně natočím (chodím v 6 ráno a bývá tam prázdno) .


Z profilu přední kamera na telefonu o něco opřít a úplně cajk to jde natočit i bez asistence. Pokud teda bradla nejsou foukle mezi 2 stroje, že kolem není místo atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli tě to bolí spíš u úponu u loketní jamky, chce to protahovat bicáky a vřetenní svaly.

A k technice: já už bych třeba nikdy nedělal kliky na bradlech s pokrčenejma nohama za zádama, vyhledej si na t-nationu Dips: you are doing them wrong .
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Jestli tě to bolí spíš u úponu u loketní jamky, chce to protahovat bicáky a vřetenní svaly.

A k technice: já už bych třeba nikdy nedělal kliky na bradlech s pokrčenejma nohama za zádama, vyhledej si na t-nationu Dips: you are doing them wrong .

Nohy mám odjakživa rovně. A někdy trochu vepředu, když mam místo kotouče jako závaží kettlebell...tak jakoby před ním, aby se nehoupal, když to tam střílím rychle nahoru.

Pravda, že bicepa jako takový jsem asi účelně nikdy neprotahoval, vyzkouším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bradla - bolest bicepsu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: