Černý zázrak, neboli MELASA.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Černý zázrak, neboli MELASA.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Černý zázrak, neboli MELASA.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Užíváte Melasu?
Ano!
16%
 16%  [ 6 ]
Ne!
83%
 83%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2003 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bronwyn napsal:
Melasu jsem se pravidelne donutila brat az v momente, kdy jsem si utrhla rameno. Jinak je to hnus, pokazdy jsem se ji snazila spolknout najednou a fofrem to zapit nez hodim savli. Nejlepsi byl taky dost divne chutnajici caj z ginko biloby, ale melasu rychle prehlusil

Tak teda utrhnout si rameno? Tak to už bych jedl i celá vejce i se skořápkou! (není to míněno jako narážka )
nahoru
sedmikrasa


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 8:54 am    Předmět: Melasa a chuť Odpovědět s citátem

Mám s Melasou dost zkušeností, nejen osobní. V poslední době se objevila nová Melasa. Je v lahvi s davkovačem, takže žádná plechovka na barvy. Má i docela dobrou chuť, dá se použít jako karamel na zmrzlinu a posypat oříšky / vymyslely děti/ a dá se používat i při vaření číny - do skladkých jídel. Sladit čaj, pokud je potřeba, prostě je vlastně docela dobrá. A účinek stejný jako ta v plechovce.
Zkuste, uvidíte, je v lékárnách.
Je to takový hyalitový černý džbánek zdraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walk3r


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 11:48 am    Předmět: Re: Melasa a chuť Odpovědět s citátem

sedmikrasa napsal:
Mám s Melasou dost zkušeností, nejen osobní. V poslední době se objevila nová Melasa. Je v lahvi s davkovačem, takže žádná plechovka na barvy. Má i docela dobrou chuť, dá se použít jako karamel na zmrzlinu a posypat oříšky / vymyslely děti/ a dá se používat i při vaření číny - do skladkých jídel. Sladit čaj, pokud je potřeba, prostě je vlastně docela dobrá. A účinek stejný jako ta v plechovce.
Zkuste, uvidíte, je v lékárnách.
Je to takový hyalitový černý džbánek zdraví.
a kolik to sranda stoji? jenom tak, orientacne
_________________
"Ať Vás provází síla!" - ObiWanKenobi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krulis


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to hodne zajimave i co se tyka ceny 500g - 147Kč
_________________
[url]http://krulis.net[/url] | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
sedmikrasa


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta sranda by měla stát v kg balení kolem 100-ky korun!!!! Ale ne každá lekárna ji už má, ale může objednat.. Pozná se to podle té lahvičky a je to jiná firma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledně účinků na klouby jsem spíše skeptik. Nevím proč by to pomáhalo, každopádně ji hned přikoupím a odzkouším
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martini


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 2:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam, trosku starsi topic..

ale, jedete nekdo melasu?
_________________
čína
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Martini napsal:
koukam, trosku starsi topic..

ale, jedete nekdo melasu?


Plechovkou nedoporucuju....
_________________
Měsíček:To se lehko řekne, jenže nemohu si dovolit žádný "přášky" a pixly .. jediné co mi může pomocí je 3 kilová činka (benchpress).

http://www.youtube.com/watch?v=jmURrAbZKQ8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Černý zázrak, neboli MELASA. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: