Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
já už snad přes rok nakupuji na netu jen v obchodech kde se dá platit kartou online .. suma sumarum je to jedno jestli bankovnim prevodem nebo tou kartou ... ale v dnesni dobe luxusu a vsehomozneho vylepsovani a umoznovani rychlejsich a jednodussich cest je oproti vepsani cisla karty , zadniho kodu a validace karty to otevirani internetbankingu vypisovani a kontrolovani udaju a blbosti opruz

No tak mě teda nepřijde CTRL+C a CTRL+V asi 4 čísel složitější, než opisování 2 čísel ručně z karty... A pro kartu ještě musím někam dojít do peněženky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice o několik týdnů později, než jsem doufal, ale dnes jsme spustili možnost platby eKontem Raiffeisenbank.

Na stole tu už mám také konečně smlouvy pro internetové bankovnictví dalších čtyř bank a konečně i
pro klasické karty (MasterCard, Visa). Toto bude implementováno teď po víkendu, tzn. v provozu by to
mohlo být (doufám) tak do 14 dní.

Zároveň s těmito změnami jsem maličko upravil i výběr dopravy a platby v košíku, kdy reaguje na klik
celý řádek, zároveň se zvýrazňuje a dává možnost zobrazení podrobností o vybrané položce.



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Woko_O


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 4:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se že to vložim sem..

Objednával jsem 9.1 protein Combat Powder s příchutí Vanilka a Maltodextrin 1000g s tím,že si objednávku vyzvednu osobně v obchodě na Černém mostě. Stav objednávky se změnil 10.1 v 8:00 na Odesláno. Dnes je 15.1 a stále mi nepřišla žádná SMS a zboží na Černém mostě nemají. Obvykle mi SMSka chodí hned následující den od objednání. Objednávka byla na jméno Marek Vočadlo . Nemůžete mi někdo říct v čem by mohl bejt problém,nebo kde se to toulá nebo jak to je? Já jen jestli mám čekat nebo to koupit jinde.. :) Stačil by mail že to neni skladem,nebo je nějakej problem ale čekat bez upozornění mi přijde divný..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz to tu bylo receno mockrat, tyhle veci se nevyrizuji pres forum, ale primo v e-shopu mas odkaz na kontakty https://obchod.ronnie.cz/m-3-kontakty , ktere muzes vyuzit v pripade problemu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Woko_O napsal:
Omlouvám se že to vložim sem..

Objednával jsem 9.1 protein Combat Powder s příchutí Vanilka a Maltodextrin 1000g s tím,že si objednávku vyzvednu osobně v obchodě na Černém mostě. Stav objednávky se změnil 10.1 v 8:00 na Odesláno. Dnes je 15.1 a stále mi nepřišla žádná SMS a zboží na Černém mostě nemají. Obvykle mi SMSka chodí hned následující den od objednání. Objednávka byla na jméno Marek Vočadlo . Nemůžete mi někdo říct v čem by mohl bejt problém,nebo kde se to toulá nebo jak to je? Já jen jestli mám čekat nebo to koupit jinde.. :) Stačil by mail že to neni skladem,nebo je nějakej problem ale čekat bez upozornění mi přijde divný..


Podle mě je problém s tím maltodextrinem, ale zjistím to v pondělí a někdo Ti zavolá... každopádně jak psal Draper výše, psát to sem není úplně nejlepší, protože kolegové ze skladu, co se o shop starají, na fórum nechodí:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Woko_O


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Woko_O napsal:
Omlouvám se že to vložim sem..

Objednával jsem 9.1 protein Combat Powder s příchutí Vanilka a Maltodextrin 1000g s tím,že si objednávku vyzvednu osobně v obchodě na Černém mostě. Stav objednávky se změnil 10.1 v 8:00 na Odesláno. Dnes je 15.1 a stále mi nepřišla žádná SMS a zboží na Černém mostě nemají. Obvykle mi SMSka chodí hned následující den od objednání. Objednávka byla na jméno Marek Vočadlo . Nemůžete mi někdo říct v čem by mohl bejt problém,nebo kde se to toulá nebo jak to je? Já jen jestli mám čekat nebo to koupit jinde.. :) Stačil by mail že to neni skladem,nebo je nějakej problem ale čekat bez upozornění mi přijde divný..


Podle mě je problém s tím maltodextrinem, ale zjistím to v pondělí a někdo Ti zavolá... každopádně jak psal Draper výše, psát to sem není úplně nejlepší, protože kolegové ze skladu, co se o shop starají, na fórum nechodí:).
Aha.. No ja zkoušel volat ale nikde mi moc neřekli v čem je problém.. Pokud bude problem jen s tim maltodextrinem,tak to nebudu řešit..nebude mi vadit když to nepřijde.. :) Jen by mi stačilo info,že momentálně není skladem,nebo k dispozici a podle toho bych se zařídil dál.. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co to placení visou/mastercard , rikal jsi ronnie, ze to bude do dvou tydnu od tveho postu a nevim jestli jsem to prehlidl, nebo to tam furt neni ? mam v kosiku veci za 15 papiru tak se me to nechce platit dobirkou smutne koukam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
co to placení visou/mastercard , rikal jsi ronnie, ze to bude do dvou tydnu od tveho postu a nevim jestli jsem to prehlidl, nebo to tam furt neni ? mam v kosiku veci za 15 papiru tak se me to nechce platit dobirkou smutne koukam

a proč to nezaplatit převodem? ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to me pak taky napadlo.. ale zeptal sem se jelikoz vim ze to ronnie mel v planu udelat, tak chci vedet kde to vazne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
to me pak taky napadlo.. ale zeptal sem se jelikoz vim ze to ronnie mel v planu udelat, tak chci vedet kde to vazne


Tohle bohužel leží stále u mě na stole... = (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
U.B0B


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi to sem nepatri, ale ... kdyz se ted vsude hovori o tom, ze cesky zakaznik se neumi ozvat ... :)

v poslednich 7mi objednavkach z e-shopu Ronnie, doslo 3x k vasemu prehmatu. jedenkrat (jina prichut) sem se na to vyprdnul, jednou chybel vzorek zdarma a byl mi hned zaslan a nyni je chyba v prichuti. mozna to vypada nedulezite, ale nekdy to zkazi den. zavolal jsem na vase (bezplatne) cislo (velke +) a pani se mi omluvila a nabidla moznost vraceni s naslednym proplacenim postovneho. ok. jasne standartni postup. ale, ... ja vracet nic nebudu a vlastne ani nemuzu. nemam naladu behat po obchodech a shanet primerenou krabici (ta puvodni byla vetsi a z pulky roztrzena, ze sem to ani prebrat nechtel), nemam naladu vypisovat adresy na krabici, na slozenku. nemam naladu pochodovat na nejblizsi postu a vystat si frontu... za to mi, ne vlastne za vasi chybu, to nestoji.
jasne, muzu zmenit kram, ale ja (neobjednavam jen pro sebe) sem s vami jinak spokojen. garance nejnizsi ceny, postovne zdarma, zadarmo telefon atd., ale chtelo by to z vasi strany jeste trochu pritlacit, aby to bylo uplne bez chyby. je mozne ze podobnou zkusenost mam jenom ja (nahoda), ale proste to nastve ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem tu už dělal asi 20 objednávek a většinou vše OK. Jenom teda jednou mi poslali místo dlouhé 30mm osy s hladkým koncem stejnou osu, ale se závity na konci a k tomu jsem měl objednané 30mm uzávěry a místo nich poslali 50mm. Jsou to všechno drobnosti a kdybych to řešil vsadím se že mi to vymění nebo nahradí, ale kvůli těm pár desetikorunám to člověk neřeší.
Jen ještě párkrát doba odeslání byla třebas týden, ale tak to mi osobně nevadí.
Ale je pravda, že v "profi" eshopu co je leadrem na trhu by se tyhle věci měli limitně blížit nule.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co mě trošku zamrzelo je, že se objednávka nedá vyzvednout v Brně na Plotní. Je divný, když mám 15 minut od baráku obchod Ronnie, ale zboží mi chodí někde z Prahy a musím platit poštovný. Navíc ani na zboží tam neplatí slevy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Korny napsal:
Co mě trošku zamrzelo je, že se objednávka nedá vyzvednout v Brně na Plotní. Je divný, když mám 15 minut od baráku obchod Ronnie, ale zboží mi chodí někde z Prahy a musím platit poštovný. Navíc ani na zboží tam neplatí slevy...

Kdyz reknes, ze na ronniem v e-shopu je dane zbozi za tolik a tolik, tak ti ho za tu cenu myslim i prodaji.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem za reakce, určitě na vše napíšu (a z něčeho vyvodím i nějaké změny), každopádně spíše až zítra, dnes mám den "svaz kulturistiky".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: