CrossFit women


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - CrossFit women  Úvodní stránka -> Crossfit -> CrossFit women
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ygg jako vždy sedí za bukem a čeká, koho by mohl očernit neni zesměšnit. Nemáš šanci, kámo :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím, koho očerňuji nebo zesměšňuji .... realita je taková, že když se podívám třeba na Mikulcovou .... a myslím figuru, ne obličej .... a tyhle vyřezané CF holčiny, tak se prostě jedná o extrémy. V obou případech. A proč by měl být jeden extrém divný či úchylný, a jiný ne?

A hlavně .... jaké se komu líbí ženské je čistě jeho věc a fakt nechápu, proč bych jej za to měl zesměšňovat. Jedno zda se jedná o jnereze s jeho kulturistkami, tebe s CF holkama, nebo mne s paní Bellucci.

A pokud to tak chápeš, tak to chápeš blbě.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peknej topic . Akorat bys daymoone mohl k tem kockam obcas pripsat jmeno pro ty teply z nas, kteri by se radi podivali na vic jejich fotek a jsou lini to nekde dohledavat . Minimalne jmeno te treti (cernobile) v posledním setu fotek na minule strance by se mi hodilo. Pro vseobecne prospesny vedecky vyzkum samozrejme.

edit: ted mi doslo, ze v tom celym setu je asi jedna jedina holka a jmena ze k nim davas, tak uz mlcim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak.

Na minulé stránce v růžovém je Camille Leblanc-Bazinet.

Pak je Julie Foucher a Annie Thorisdottir.

Pak je Stacie Tovar a ještě jednou Julie Foucher.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:


Na minulé stránce v růžovém je Camille Leblanc-Bazinet.
.
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krátké video o Julie Foucher.

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Tak nevím, koho očerňuji nebo zesměšňuji .... realita je taková, že když se podívám třeba na Mikulcovou .... a myslím figuru, ne obličej .... a tyhle vyřezané CF holčiny, tak se prostě jedná o extrémy. V obou případech. A proč by měl být jeden extrém divný či úchylný, a jiný ne?

A hlavně .... jaké se komu líbí ženské je čistě jeho věc a fakt nechápu, proč bych jej za to měl zesměšňovat. Jedno zda se jedná o jnereze s jeho kulturistkami, tebe s CF holkama, nebo mne s paní Bellucci.

A pokud to tak chápeš, tak to chápeš blbě.


Přesně napsáno, akorát to někteří furt nechápou.
Jinak fotky tady celkem pěkný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasne, ze tam budu nejake bobulky, ale..... VELMI SA MI PACI... Viac v tvaricke ako telom, ale aj tak by som si s nou vedel predstavit neznosti..... Vztah nie, Je mozno aj 2x silnejsia (okrem bencu a MT) nez ja, to by mi vadilo ;-) A aj to, ze berie AS (by mi vadilo na vztah). Ale je zlatucka...
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Je mi jasne, ze tam budu nejake bobulky, ale..... VELMI SA MI PACI... Viac v tvaricke ako telom, ale aj tak by som si s nou vedel predstavit neznosti..... Vztah nie, Je mozno aj 2x silnejsia (okrem bencu a MT) nez ja, to by mi vadilo ;-) A aj to, ze berie AS (by mi vadilo na vztah). Ale je zlatucka...


RANDO strikes again
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu Rando, 'okrem benche a MT', kdy je tak 3x silnejsi nez ty. Ale kocky to jsou, o tom zadna. <3
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Mas pravdu Rando, 'okrem benche a MT', kdy je tak 3x silnejsi nez ty. Ale kocky to jsou, o tom zadna. <3


No ja ti neviem, Ikee, až taký slabý nebudem, napr. sa dvihnem (brada nad hrazdu) na hrazde nadhmatom naširoko vcelku kvalitnou technikou 14 krát, čo NIE JE AŽ TAK ZLÉ... ty koľko ? ;-)
Mimochodm, tú pusu posielaš mne ? Či tým kočkám ? Lebo keď tým kočkám, tak dúfam, že CIZOVI takú podobnú dopraješ, napr. v takej trojke (keď sa tak možno zatiaľ ešte u vás nedeje), keď máš náladu ich pusinkovať
Alebo je to znak srdiečka ležiaceho na boku ? Fuj, ja dúfam, že je to pusa
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 1:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo ženský... to nás jednou dostane všechny.
Ale jsou jedna jako druhá perfektní, kočky, luxusní takže jen tak dál.
A Rando, já myslím, že tě Ikee zdvihne hlavou nad hrazdu klidně i víckrát než 14krát

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 4:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Julie Foucher je trochu jiná než řada ostatních crossfiterek. Ona to tak nežere, ona má svůj profesní život, nebo zatím tedy studijní a v crossfitu jde spíš cestou univerzálnosti. Nemá ani nejlepší muscleupy, ani nemá nejlepší vytrvalost, ani není zdaleka nejsilnější, ale její výkony vždy stačí na velmi vysoká umístění. Dělá to podle mě dobře.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
No ja ti neviem, Ikee, až taký slabý nebudem, napr. sa dvihnem (brada nad hrazdu) na hrazde nadhmatom naširoko vcelku kvalitnou technikou 14 krát, čo NIE JE AŽ TAK ZLÉ... ty koľko ? ;-)
Mimochodm, tú pusu posielaš mne ? Či tým kočkám ? Lebo keď tým kočkám, tak dúfam, že CIZOVI takú podobnú dopraješ, napr. v takej trojke (keď sa tak možno zatiaľ ešte u vás nedeje), keď máš náladu ich pusinkovať
Alebo je to znak srdiečka ležiaceho na boku ? Fuj, ja dúfam, že je to pusa


Vážně chceš porovnávat své výkony se mnou jako holkou? To si teda dopadl. A co má hrazda společného s tvým MT? Pokud tvrdíš, že zatáhneš 2x víc než ony, tak vyčísli konkrétně kolik a dolož to videem. Na nějaké báje a pověsti ještě v tak hezkém topicu by byla škoda času.

A to srdíčko vyjadřuje můj obdiv nejen k tomu, že vypadají báječně, ale i k té dřině, kterou si musí projít. Nemám problém ocenit jinou ženu, pokud se mi líbí.

Btw. koukám, že ti hodně brzy otrnulo..
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee, aj ked si holka, verim ze mas ovela vacsiu silu aj vytrvalost ako vy tu diskutujete s random, clovekom co nema sebauctu ani vykony, ani vedomosti, zbytocna debata
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - CrossFit women Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: