Cvičit v den pití alkoholu, nebo den poté ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičit v den pití alkoholu, nebo den poté ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Cvičit v den pití alkoholu, nebo den poté ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: út únor 26, 2019 8:18 pm    Předmět: Cvičit v den pití alkoholu, nebo den poté ? Odpovědět s citátem

Zdar, měl bych tady zajímavý dotaz. Alkohol moc nepiju, vlastně skoro vůbec, jen tak 1-2x do měsíce si něco málo dám, pokud je k tomu příležitost (narozeniny, sešlost ...). Momentálně mě čeká třídní sraz a jelikož se chci bavit a nechci trávit celý večer v hospodě u minerální vody, tak si prostě nějaký ten alkohol dám.

Zajímala by mě ale jedna věc, jak tomu podřídit trénink. Bude lepší v den srazu ráno odjet trénink a večer popít, nebo naopak v den srazu si dát volno, večer popít a trénink si dát další den ?

Já osobně si myslím že by bylo lepší cvičit ráno a večer pít, než další den kdo ví jak odjet trénink. Jo a ještě bych podotknul že se nejdu ožrat, jak jsem psal, jedná se o menší dávky alkoholu (cca do 50g alkoholu = 3-4 desítky piva)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: út únor 26, 2019 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já myslím, že je to jedno, klidně můžeš i trénink vynechat a na sraz se vyspat, to bude úplně nejlepší. Po srazu si dát na regeneraci saunu. Nemá cenu to hrotit.

Edit: a po 4 desítkách můžeš jít klidně i trénovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou za čas se ožrat je super pro CNS a paradoxně to může být prospěšné i na regeneraci, díky hlubokému alko spánku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Jednou za čas se ožrat je super pro CNS a paradoxně to může být prospěšné i na regeneraci, díky hlubokému alko spánku.
Alkohol má na kvalitu spánku jednoznačně negativní vliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej trénink 3-4 hodiny před chlastáním nažer se. Dej si pár piv pošleš se rychleji do hajzlu v hospodě se nažer, pak to prolij vodou znova se nalij ráno se probuď s výčitkama a běž cvičit i ten druhej den, nejlépe dřepy nebo tak něco a uvidíš, že se vlastně hovno stane no.

Jednou jsem odjel 4 těžký tréninky za sebou zakončený trap barem do maxima měl jsem úplně v hajzlu trapéz a vršek zad fakt rozesranej pernamentní svalovka tak jsem to musel z nouze přechlastat a ráno jsem se probudil a dobrý a zašel jsem si na další trénink a pohoda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičit v den pití alkoholu, nebo den poté ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: