Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To právě nemohu. Mám tam stažené hry na xbox. A chci je vypálit kámošovi. Neví někdo jak bych vypnul Internet exploer (prohlížeč)
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spravce uloh a zkusit v procesech vypnout iexplore.exe nevim jestli to zafunguje.
E: Jeste muzes zkusit vytvorit noveho uzivatele tam to vypalit jestli to nebude delat a pak dat obnovit system.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to teď porjíždím spybot search and destroy a už mi to našlo pár problémů (trojany a malwery) tak uvidíme.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kód:
Windows Media Technologies has been blocked from running because it might prevent your computer from starting correctly in the future.

Your version of Windows Media Technologies isn't compatible with this version of Windows


Jak odstaním tuhle chybu? Potřebuju něco nainstalovat a Vísta mě nepustí...
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deviator


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co to je Media Technologies, ale z tohodle se to nechce nainstalit protože to je nekompatibilní a pak by to mohlo házet blue screen.

Pokud to nutně chceš zkusil bych to přes nouzový režim třeba tam nebude ta ochrana, ale pak bych se nedivil že to padá .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NUMM3R™ napsal:
kód:
Windows Media Technologies has been blocked from running because it might prevent your computer from starting correctly in the future.

Your version of Windows Media Technologies isn't compatible with this version of Windows


Jak odstaním tuhle chybu? Potřebuju něco nainstalovat a Vísta mě nepustí...

Chybu odstraníš odinstalováním OS Windows Vista a nainstalováním XP nebo W7
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat co mám delat kdyz chci vypálit stáhlej film a Nero mi hlásí: "Přidal jste soubor DVD-Video do kompilace, která nevytvoří disk dle standardu DVD-Video. Chcete-li vytvořit disk, který bude možno přehrávat ve stolních DVD přehrávačích, pužijete kompilaci typu DVD-Video." Dík za vsechny odpovedi

Edit: mám jen Nero Startsmart
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
NUMM3R™ napsal:
kód:
Windows Media Technologies has been blocked from running because it might prevent your computer from starting correctly in the future.

Your version of Windows Media Technologies isn't compatible with this version of Windows


Jak odstaním tuhle chybu? Potřebuju něco nainstalovat a Vísta mě nepustí...

Chybu odstraníš odinstalováním OS Windows Vista a nainstalováním XP nebo W7


Dneska jsem to chtěl udělat, ale pak řikám kašlu na to. Stejně zatim hraju na xboxu.

To budu pak zase rozdělit disk, a nainstalovat ještě nějakej OS.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vokr napsal:
Chtel bych se zeptat co mám delat kdyz chci vypálit stáhlej film a Nero mi hlásí: "Přidal jste soubor DVD-Video do kompilace, která nevytvoří disk dle standardu DVD-Video. Chcete-li vytvořit disk, který bude možno přehrávat ve stolních DVD přehrávačích, pužijete kompilaci typu DVD-Video." Dík za vsechny odpovedi

Edit: mám jen Nero Startsmart


Je to avi nebo clasic DVD?

Zkus to jednou vypálit a dát do normál dvd přehrávače, mělo by to jít, mě to taky psalo, když jsem to vypaloval jako data (tušim, 100% nezaručuju :) )
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem tady krásnej příspěvek i s obrázky :-) ale pak mi došlo, že by možná chceš vypalovat nějaké avi a podobně, je to tak?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Měl jsem tady krásnej příspěvek i s obrázky :-) ale pak mi došlo, že by možná chceš vypalovat nějaké avi a podobně, je to tak?


Podle mě chce vypálit několik avi na jedno DVD.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych rád věděl jak vypálit avi na dvd, aby to vzalo stolní dvd, už mě nabaví čučet na filmy na monitoru .

PS : Zkoušel jsem různý konverktory, ale skoro každej je placenej, bo nějak omezenej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/burn4free/

včera jsem vypaloval 20Gb filmů (avi) a žádnej problém.... teď jsem to zkoušel přehrát a v pohodě.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NUMM3R™ napsal:
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/burn4free/

včera jsem vypaloval 20Gb filmů (avi) a žádnej problém.... teď jsem to zkoušel přehrát a v pohodě.


díky, vyzkouším
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Měl jsem tady krásnej příspěvek i s obrázky :-) ale pak mi došlo, že by možná chceš vypalovat nějaké avi a podobně, je to tak?

nn je to normal DVD-Video i s menu (Hanebný pancharti-4,35GB)...a jak ríkal NUMM3R, tak mi to nejde (NO PLAYER)
to daymoon: mohl bys to pls teda postnout jestli to je k tomuto formátu..dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: