Dieta - svaly / trénink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dieta - svaly / trénink  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dieta - svaly / trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 12:31 pm    Předmět: Dieta - svaly / trénink Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit. Mám 2 otázky - Měl jsem teď nějakou dobu mírní objem, asi 3 měsíce a nabral jsem tím pádem kromě svalů i nějaký ten tuk. Chci se toho tuku zase zbavit, takže půjdu v nejbližší době do diety, co se chci ale zeptat je , zda tím že půjdu do diety nutně znamená zbavování se tuků a snaha neztratit přitom svalovou hmotu, nebo se dá i při dietě nabrat nějaká ta hmota ?

A druhá otázka je , zda mám nechat stejný trénink jako mám, nebo ho měnit (např. zkrátit pauzy, změnit cviky ..). Mám klasiku 3x týdně fullbody (mrtvoly,shyby,dřepy,bench, biceps, velkou činkou atd.) a pauzy mezi sériemi mám asi 1,5 - 2 minuty. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 2:59 pm    Předmět: Re: Dieta - svaly / trénink Odpovědět s citátem

Ondra89 napsal:
Ahoj, potřebuju poradit. Mám 2 otázky - Měl jsem teď nějakou dobu mírní objem, asi 3 měsíce a nabral jsem tím pádem kromě svalů i nějaký ten tuk. Chci se toho tuku zase zbavit, takže půjdu v nejbližší době do diety, co se chci ale zeptat je , zda tím že půjdu do diety nutně znamená zbavování se tuků a snaha neztratit přitom svalovou hmotu, nebo se dá i při dietě nabrat nějaká ta hmota ?

A druhá otázka je , zda mám nechat stejný trénink jako mám, nebo ho měnit (např. zkrátit pauzy, změnit cviky ..). Mám klasiku 3x týdně fullbody (mrtvoly,shyby,dřepy,bench, biceps, velkou činkou atd.) a pauzy mezi sériemi mám asi 1,5 - 2 minuty. Díky


Nějakej sval půjde dolů vždy, ale může to být minimum, hlavní je mít v každém jídle dostatek bílkovin (20g+), tréninky k efektivnímu spalování tuku mají podle mě smysl až ve frekvenci 5-6 tréninků týdně, každopádně tím že budeš v kalorickým deficitu se nabírá dost pomalu (svaly), za mě je lepší styl mírného kalorického nadbytku ale z velmi kvalitních jídel + kvalitní trénink = růst svalů s absolutním minimem tuku, sice je to pomalá práce, ale znovu říkám, je to jen můj názor, než klasický vzorec - prasení a objem a pak dieta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dieta - svaly / trénink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: