Dream 18/Glory 4 *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dream 18/Glory 4 *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Dream 18/Glory 4 *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michoo


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvuli tem lidem kteri se snazi rozumet vsemu a jejich prizpevky jsou nasrany v kazdym druhym tematu uz tuhle sekci taky nesleduju tak jak driv. Vy stara parta jste byli ti kvuli komu jsem to sledoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Kvuli tem lidem kteri se snazi rozumet vsemu a jejich prizpevky jsou nasrany v kazdym druhym tematu uz tuhle sekci taky nesleduju tak jak driv. Vy stara parta jste byli ti kvuli komu jsem to sledoval.


Mně se zdá, že celá sekce Bojové sporty patří k těm klidnějším.
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To sice ano, ale uz to neni ono jako driv.
Nikoho nebudu jmenovat, ale je tady hodne radobyodborniku kteri ,,svym komentovanim,, zapasu hodne lidem zkazi pozitek z cele akce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna v tomhle topicu nevidim zadnej problem

1) na Schilta se nadavalo vzdycky

2) je to SPOIL topic

3) me nic zavadnyho nenapada
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tenhle topic je OK, ale kdyz jsem sledoval jiny event tak mi ho dva odbornici tady z fora svymi komentari doslova zkazili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Malo to tu inu atmosferu, to je fakt a rozumiem vyhradam, ktore tu zazneli.
Inac Big John mi pripomenul tipovacky, na tie som uz zabudol...prvu som robil tusim ja a dalsi ludia, "stamgasti" tejto sekcie mi pomahali, bolo to fajn...a pyramidu vyhral tusim Schilt , co bolo este viac fajn

Tej atmosfere vsak prospievala aj komornejsia atmosfera sekcie (a naozaj bez hadok a urazok), to je zelezny zakon vsetkych internetovych for, cim viac prispievatelov a kvantity, tym menej priemernej kvality prispevkov.... (vsetko ma svoje pro a proti).

Zaroven treba povedat, ze zmenil sa aj svet BS, k-1 ako sme ju poznali je v cudu, mma dominuje UFC a neviem cim to je, zacina maporiadne nudit....pozriem si vzdy len 2-3 zapasy z eventu a aj tie obcas "pretacam"
Sympataci starej ery su na dochodku alebo tam pomaly a isto smeruju, novy mladi sampioni ma povacsinou neoslovuju.

V zivote vsak nic nie je nemenne a takyto vyvoj je prirodzeny...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to uplne stejne UFC sem nejak prestal sledovat, vetsinou ani nevim ze se nejakej event kona ikdyž tam je treba dobrej zapas... pak tady nebo nekde jinde vidim ze bylo UFC 254 nebo kolik, tak se podivam co bylo za zapasy, pokud tam byl franta vs pepa tak na to prdim, pokud tam bylo dobry jmeno tak se podivam a stejne me to moc nebavi.... kde jsou ty doby kdy jsem se tesil mesic dopredu a pak se v noci dival live na hnusnej obraz kterej se sekal abych o to neprisel :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dusledek toho, jak rychle se mma rozsiruje, ztratilo to tu komornejsi atmosferu, kdy se par desitek fighteru rezalo mezi sebou, kazdy je znal a vedel o nich neco. Ted uz jsou to jen jmena a nove a nove ksichty, ktere az na vyjimky nejsou nicim zajimavy nebo alespon cloveka nemotivujou k tomu, aby si o nich zjistil vic... a taky me trochu sere, ze ty vetsi jmena fighti treba jednou nebo dvakrat do roka, cest vyjimkam.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
Mam to uplne stejne UFC sem nejak prestal sledovat, vetsinou ani nevim ze se nejakej event kona ikdyž tam je treba dobrej zapas... pak tady nebo nekde jinde vidim ze bylo UFC 254 nebo kolik, tak se podivam co bylo za zapasy, pokud tam byl franta vs pepa tak na to prdim, pokud tam bylo dobry jmeno tak se podivam a stejne me to moc nebavi.... kde jsou ty doby kdy jsem se tesil mesic dopredu a pak se v noci dival live na hnusnej obraz kterej se sekal abych o to neprisel :)


U me naprosto to stejny...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Bazzy napsal:
...

...

ja bohuzel taky dost podobne (ale snazim se mit tak nejak zakladni prehled), co se tyce UFC, tak vetsinou kouknu jenom na ty nejznamejsi (a to jeste pravazne HW)
vyrustal sem na K-1 (nejdriv eurosport u babicky , pak az net) a vzdycky sem mel radsi ciste stand-up nez mma, finale K-1 pro me bylo jako druhy Vanoce.. bohuzel po tom upadku to slo hodne rychle do prdele a jediny, co tady kvalitniho (z)bylo, je UFC

ps: nastesti to ted trochu vypada, ze by se K-1 mohla zase zvednout, ale uvidime, zatim je to porad takovy roztristeny a minulosti se to zdaleka nevyrovnava..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:

ja bohuzel taky dost podobne (ale snazim se mit tak nejak zakladni prehled), co se tyce UFC, tak vetsinou kouknu jenom na ty nejznamejsi (a to jeste pravazne HW)
vyrustal sem na K-1 (nejdriv eurosport u babicky , pak az net) a vzdycky sem mel radsi ciste stand-up nez mma, finale K-1 pro me bylo jako druhy Vanoce.. bohuzel po tom upadku to slo hodne rychle do prdele a jediny, co tady kvalitniho (z)bylo, je UFC

ps: nastesti to ted trochu vypada, ze by se K-1 mohla zase zvednout, ale uvidime, zatim je to porad takovy roztristeny a minulosti se to zdaleka nevyrovnava..


U mne to bylo ze zacatku podobne, zral jsem K-1. MMA mi prislo nudny, casem se to ale zmenilo a ted mi prijde naopak MMA mnohem zajimavejsi. Obdivuju, co ty borci predvatej na zemi, jejich vsestranost a neskutecnou fyzicku. Co se tyce sledovani, tak taky nekoukam ani nahodou na vsechno. Obvykle si vyberu jen par zapasu podle jmen, ktera mne zajimaji a podle doporuceni lidi tady na foru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

driv byl poradnej event jednou za dva mesice... byly tam hvezdy, nejlepsi bojovnici sveta a kazdej se na to tesil... ted mne prijde ze je UFC casto asi jako televizni noviny... aby se ti taliani z las vegas nasypali a protoze neni mozny mit za 3 mesice 3-4 zapasy v MMA, tak museli sahnout po min kvalitnich borcich, takze kazdej, kdo se dvakrat porval v hospode je v UFC (s nadsazkou samozrejme)...timto a tim, ze je to skoro kazdej vikend UFC podle myho nazoru strasne klesla na prestiži a lidi, co to driv sledovali uz to tolik holt nezajima.

rutten, shamrock, gracie, filipovic, coleman, emelianenko, henderson, vovchanchyn, noguiera, belfort, sakuraba, to jsou jmena panu ktery hromada pubertaku, kteri si dnes hraji na mma fightery uz neznaji, protoze o nich zadnej americkej film pro deti natocenej nebyl...

PRIDE
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poklop789


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, konci jedna generace fighteru a bohuzel nejsou tak kvalitni nastupci. Jenom par velkych novych jmen (Jones, JDS) ale to nezadela diru po tech co konci. I v Americe UFC upada, je cim dal mensi sledovanost, proste tam ted chybi osobnosti, ktery by to pozvedly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mna to je tiez take, ze teraz v UFC za 3 eventy si ozaj vychutnam len par zapasov a potom mozem cakat 1/3 roka kym ten fighter najskor bude zas v ringu. A vacsinu ostatnych hlavne preliminary ak sa tam neobjavi zaujimave meno preklikam. TUF rozhodne nepozeravam. Naproti tomu ked bol Pride tak som sedel ako prikovany pri kazdom zapase. Nieco podobne je aj v Strikeforce. Ako teraz proste taka karta ze budem cucat komplet vsetko.

Neboli to nijak velke organizacie ako ma Zuffa ale zvucnost mien a atraktivitu mali omnoho vacsiu. Stale hovorim, ze UFC spravilo zo sportu show a biznis.

A s kickboxom je to rovnake. Ja som vyrastol na Remym, pretoze som zacal pozeravat K-1 ked prvy krat vyhral majstra sveta. Vtedy to boli rezby riadne a tiez jedno meno lepsie ako druhe. Teraz Golden Glory nenazrane chce mat vsetko pod kridlami a K-1tka je tym podstatne oslabena. Takze ani jedno ani druhe nestoja za moc. A konkretne toto co bolo na silvestra tak to mozem zhodnotit ako organizovany cirkus kde fighteri vystupovali ako cvicene opice pod taktovkou nemozneho ringoveho. (Ociernujem GD, nie zapasnikov)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
driv byl poradnej event jednou za dva mesice... byly tam hvezdy, nejlepsi bojovnici sveta a kazdej se na to tesil... ted mne prijde ze je UFC casto asi jako televizni noviny... aby se ti taliani z las vegas nasypali a protoze neni mozny mit za 3 mesice 3-4 zapasy v MMA, tak museli sahnout po min kvalitnich borcich, takze kazdej, kdo se dvakrat porval v hospode je v UFC (s nadsazkou samozrejme)...timto a tim, ze je to skoro kazdej vikend UFC podle myho nazoru strasne klesla na prestiži a lidi, co to driv sledovali uz to tolik holt nezajima.

rutten, shamrock, gracie, filipovic, coleman, emelianenko, henderson, vovchanchyn, noguiera, belfort, sakuraba, to jsou jmena panu ktery hromada pubertaku, kteri si dnes hraji na mma fightery uz neznaji, protoze o nich zadnej americkej film pro deti natocenej nebyl...

PRIDE


Najlepsi "Bazzy prispevok" ever

Ale fakt, ze si sa medzi tie zvucne mena nepokusil prepasovat Colossa, vo mne vyvolava pochybnosti, ci sa tu nenabural niekto pod tvojim nickom

Pride times boli zlatou erou fulkontaktnych sportov....vianocne zaznamy k-1 final na Eurosporte (neskor live cez net), brutalne nasupy v Pride GP, do toho aj nejake to UFC (Arlovski ked mu to este slo, Lidell, atd...no a samozrejme druha laska po Schiltovi, Timmy )....teraz sa uz netesim takmer na nic z toho.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dream 18/Glory 4 *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: