Firma Megabolid a jejich produkty???


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Firma Megabolid a jejich produkty???  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Firma Megabolid a jejich produkty???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Od jaké firmy nejvíc kupujete suplementy?
Nutrend
40%
 40%  [ 2 ]
Sirix
0%
 0%  [ 0 ]
ATP Nutrition
40%
 40%  [ 2 ]
Weider
20%
 20%  [ 1 ]
IVI
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Bucci


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2004 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdenek napsal:
Teď už kupuju jen Amiostar. Všemu co má v názvu ...bolid... bych se vyhnul.
sme 2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tyrael


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2004 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aminostar rules................
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
James


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2004 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
Zdenek napsal:
Teď už kupuju jen Amiostar. Všemu co má v názvu ...bolid... bych se vyhnul.
sme 2

4
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2004 10:10 pm    Předmět: Re: Firma Megabolid a jejich produkty??? Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
flaksik napsal:
Hosi, objednal jsem si od firmy Megabolid Creatin Monohydrat a BCAA.
Na jednu stranu se mi ty ceny libi,protoze jsou nizke, ale na druhou stranu ne, protoze nevim, co od toho cekat.
Nemate s touto firmou zkusenosti?
Vim, ze by se na suplementech nemelo setrit, ale kdyz neni moc penez... *16* *16*


Tohle se tu už probíralo mnoho a mnohokrát z závěr byl vždycky totožný a zněl "nebrat".

Hele Ronnie jak se pozna,ktera firma ten creatin vyrabi???Musi to bejt uvedeny na prebalu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: st březen 10, 2004 4:20 am    Předmět: Re: Firma Megabolid a jejich produkty??? Odpovědět s citátem

kpt.Nemo napsal:
Ronnie napsal:
flaksik napsal:
Hosi, objednal jsem si od firmy Megabolid Creatin Monohydrat a BCAA.
Na jednu stranu se mi ty ceny libi,protoze jsou nizke, ale na druhou stranu ne, protoze nevim, co od toho cekat.
Nemate s touto firmou zkusenosti?
Vim, ze by se na suplementech nemelo setrit, ale kdyz neni moc penez... *16* *16*


Tohle se tu už probíralo mnoho a mnohokrát z závěr byl vždycky totožný a zněl "nebrat".

Hele Ronnie jak se pozna,ktera firma ten creatin vyrabi???Musi to bejt uvedeny na prebalu?


Spíš odkaď ho kupují
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bugs


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2005 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem na dně kilovýho balení creatinu od megabolidu a výsledek? nic !!! ani ťuk. A to nepiju kafe, piju tak 4 - 5 litrů děnně vody a žeru jak tank (spíš dva tanky) A to jsem nasadil kreatin poprvé, takže o to by měl být víc znát nějakej učinek, ale nedělo s nic. *16* Zbytečně vyhozené peníze. Takže fuck megabolid ...doufám že zkrachujou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Valentino


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2005 11:04 pm    Předmět: hm Odpovědět s citátem

a nejsi nulka?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elite


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bugs napsal:
Teď jsem na dně kilovýho balení creatinu od megabolidu a výsledek? nic !!! ani ťuk. A to nepiju kafe, piju tak 4 - 5 litrů děnně vody a žeru jak tank (spíš dva tanky) A to jsem nasadil kreatin poprvé, takže o to by měl být víc znát nějakej učinek, ale nedělo s nic. *16* Zbytečně vyhozené peníze. Takže fuck megabolid ...doufám že zkrachujou.

tym megabolidom to nebude,asi si t tych par % co na nich kreatin nefunguje *16* ale nemysli si ze keby si bral iny kreatin co ja viem od aminostaru alebo nutrendu atd ze by bol iny. kreatin monohydrat = kreatin monohydrat . jedno aka je nalepka na obale!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jajaja


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bugs napsal:
Teď jsem na dně kilovýho balení creatinu od megabolidu a výsledek? nic !!! ani ťuk. A to nepiju kafe, piju tak 4 - 5 litrů děnně vody a žeru jak tank (spíš dva tanky) A to jsem nasadil kreatin poprvé, takže o to by měl být víc znát nějakej učinek, ale nedělo s nic. *16* Zbytečně vyhozené peníze. Takže fuck megabolid ...doufám že zkrachujou.

To se prostě stává a nemusí to bejt tím, že je to od Bolidu. Kreatin prostě asi na 10 - 20 % lidí nepůsobí. Když budeš poctivě dřít a žrát, tak žádnej kreatin potřebovat nebudeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Valentino


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude ho potřebovat, ale nebude ho muset suplementovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buf


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bolid!!!! Nebrat nikdy!!! Vyhozené peníze!!

Já používám cretin pouze od Scitecu a proteiny od Promilu nebo Ultimate Nutrion!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 12:37 pm    Předmět: Re: Firma Megabolid a jejich produkty??? Odpovědět s citátem

flaksik napsal:
Hosi, objednal jsem si od firmy Megabolid Creatin Monohydrat a BCAA.
Na jednu stranu se mi ty ceny libi,protoze jsou nizke, ale na druhou stranu ne, protoze nevim, co od toho cekat.
Nemate s touto firmou zkusenosti?
Vim, ze by se na suplementech nemelo setrit, ale kdyz neni moc penez... *16* *16*

Ted to vsechno pekne vezmi nacpi to do kyble a za staleho michani vylej do hajzlu a pak mi podekuj za to jsem te uchranil pred mnoha strevnimi potizemi......
PS:Kup si suplementy od jakekoliv nemecke firmy a mas zarucenou kvalitu...
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bazzy


PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buf napsal:
Bolid!!!! Nebrat nikdy!!! Vyhozené peníze!!

Já používám cretin pouze od Scitecu a proteiny od Promilu nebo Ultimate Nutrion!


Ultimate nutrition byl nejhorsi protein co sem mel, bylo me vzdycky z neho strasne na bliti jenom kdyz sem otevrel tu pixlu natoz to pit nekolikrat denne...fuj humr



Maro ty fakt beres veci jenom od aminostaru?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Firma Megabolid a jejich produkty??? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: