Freimen - příprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Freimen - příprava  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Freimen - příprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 7:49 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Díky, hned si přijdu lépe, že jsem tolik síly neztratil Dnes jsem si dal kvůli počasí asi poslední letošní mtb cyklo výlet v lesích nad Mariánským údolím v Brně, nakonec se udělalo moc krásně a bylo i celkem teplo, byl to pořádný výšlap, mokré listy a kameny a zjistil jsem s bahnem na obličeji, proč byla v létě hloupost si nekupovat blatník a tato část vybavení není jen pro seniory a dívky

Trénink:

cca 20 km horské kolo

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co je pravda na tom, ze planujes Ronnie Training Day v Brne?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
co je pravda na tom, ze planujes Ronnie Training Day v Brne?

bohužel to není pravda, chtěl jsem v létě, ale Martin - Ronnie mě poprosil, abych s tím počkal, protože má myšlenku jednotného a pravidelného pořádání těchto tréninkových dnů za jasných podmínek, se stejným programem atd. Chápu a respektuji, že vzhledem k roli ve vedení svazu, řízení firem, webu atd. prostě na tohle dosud nenašel čas, to se prostě nedá nic dělat.

Nicméně já sám bych konání Training days velmi přivítal a je jasné, že jakmile se tyto podmínky zveřejní, rád to celé zorganizuji, např. klidně v Brně.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Peter Ustinov napsal:
co je pravda na tom, ze planujes Ronnie Training Day v Brne?

bohužel to není pravda, chtěl jsem v létě, ale Martin - Ronnie mě poprosil, abych s tím počkal, protože má myšlenku jednotného a pravidelného pořádání těchto tréninkových dnů za jasných podmínek, se stejným programem atd. Chápu a respektuji, že vzhledem k roli ve vedení svazu, řízení firem, webu atd. prostě na tohle dosud nenašel čas, to se prostě nedá nic dělat.

Nicméně já sám bych konání Training days velmi přivítal a je jasné, že jakmile se tyto podmínky zveřejní, rád to celé zorganizuji, např. klidně v Brně.


dobre, takze az budes chtit, dej vedet apokud to bude v mych silach, rad vypomuzu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 6:59 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnešní trénink jsem stihl hned po práci a bylo to super, od Míši Velkova jsem se dozvěděl, že ty osy mají opravdu přesně 20 kg, tak to moc nechápu a asi to fakt bude tou suplementací. Většinou mám po nemoci a tréninkovém výpadku takový ten pocit, že činka s naloženými kotouči váží daleko více a táhne mě to k zemi, dnes jsem se naopak musel brzdit a říkat si, ať si tam nenakládám víc. Poprvé jsem dnes vyzkoušel to, co dělal v přípravě Dalibor Hájek, a to si nadávkovat Extrifit BCAA Instant přímo do petlahve a popíjet celý trénink a byl jsem skoro neunavitelný, perfektní nakopnutí energie v každé sérii i ke konci tréninku. Dříve jsem moc nebyl přítelem užívání BCAA mimo brutální kulturistický trénink, ale proč bych to nevyzkoušel, když k tomu nyní mám přístup a evidentně to funguje velice dobře i při silovém tréninku.

Trénink:

dřep
1x12x50 kg
4x6x75 kg

mrtvý tah
1x12x50 kg
4x6x75 kg

benchpress v supersetu
1x12x50 kg
4x6x75 kg

shyby
4x6

upažování s jednoručkami ve stoje
4x8x14 kg

střídavé zdvihy jednoruček
1x12x10 kg
4x8x14 kg

stahování horní kladky širokým úchopem
1x15x20 kg
4x8x35 kg

cable kneeling crunches
1x20x45 kg
3x15x60 kg

Jinak nevím, co se to se mnou děje, ale pořád myslím na běhání a dnes jsem se zamiloval na první pohled Adidas Energy Boost. S jakými běžeckými botami máte dobré zkušenosti? Je na čase, abych si koupil své první běžecké boty.

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo tady nedávno dával odkaz na tohle:

http://www.stream.cz/zivotvluxusu/10000074-bezecke-boty

Vypadá to dobře. A snad na tom i něco bude. :)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

do terénu adidas canadian
na zpevněný povrch mizuno wave
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajeď si do Triexpertu na Smíchově. Proběhneš se tam po páse, nahrajou si Tvoje došlapy na kameru, změří na nějaké podložce a doporučí přesně to, co Tvojí noze padne nejlépe. Mají perfektně osobní přístup, jednoznačně doporučuji.

Odkaz na web: http://www.triexpert.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Zajeď si do Triexpertu na Smíchově. Proběhneš se tam po páse, nahrajou si Tvoje došlapy na kameru, změří na nějaké podložce a doporučí přesně to, co Tvojí noze padne nejlépe. Mají perfektně osobní přístup, jednoznačně doporučuji.

Odkaz na web: http://www.triexpert.cz/


a tady je ten shop taky

http://www.stream.cz/zivotvluxusu/10000074-bezecke-boty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

frei, nič v zlom, ale čo na tom tréningu bolo neuveriteľného, že dávaš vždy po čase s tvojou postavou začiatočnícke váhy, prosím ťa, je pekné, že to vždy vieš tak famózne opísať etc., rád to čítam spolu so všetkým okolo, ale podobný tréning aj po pauze odcvičí skoro hocikto, kto čo i len trošku na istý čas čuchol k činkám a o strave či suple nemusí mať ani oáru, sám to vídavam bežne, ked raz za mesiac cvičím s kamošmi po návrate dom, ktorý inak necvičia vôbec a nejaký ten mrťák 100+, benče 80 atd., dá vskutku väčšina zdravých chlapov, ktorý aspoň, ako som pýtal, dakedy čuchla k činkám na istý čas. ale aj ked cvičíš dlhšiu dobu, tak stále žasnem, že z akých smiešnych tréningov dokážeš budovať tak parádnu formu, holt kto do tohto logu zablúdi a nepresvedčí ho to, že genetika je teda ale setsakradôležitá, tak potom neviem:).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
frei, nič v zlom, ale čo na tom tréningu bolo neuveriteľného, že dávaš vždy po čase s tvojou postavou začiatočnícke váhy, prosím ťa, je pekné, že to vždy vieš tak famózne opísať etc., rád to čítam spolu so všetkým okolo, ale podobný tréning aj po pauze odcvičí skoro hocikto, kto čo i len trošku na istý čas čuchol k činkám a o strave či suple nemusí mať ani oáru, sám to vídavam bežne, ked raz za mesiac cvičím s kamošmi po návrate dom, ktorý inak necvičia vôbec a nejaký ten mrťák 100+, benče 80 atd., dá vskutku väčšina zdravých chlapov, ktorý aspoň, ako som pýtal, dakedy čuchla k činkám na istý čas. ale aj ked cvičíš dlhšiu dobu, tak stále žasnem, že z akých smiešnych tréningov dokážeš budovať tak parádnu formu, holt kto do tohto logu zablúdi a nepresvedčí ho to, že genetika je teda ale setsakradôležitá, tak potom neviem:).

sice jsem nezkušený a ani sem nenapsal knihu, ale tak nejak souhlasím..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Turakam napsal:
frei, nič v zlom, ale čo na tom tréningu bolo neuveriteľného, že dávaš vždy po čase s tvojou postavou začiatočnícke váhy, prosím ťa, je pekné, že to vždy vieš tak famózne opísať etc., rád to čítam spolu so všetkým okolo, ale podobný tréning aj po pauze odcvičí skoro hocikto, kto čo i len trošku na istý čas čuchol k činkám a o strave či suple nemusí mať ani oáru, sám to vídavam bežne, ked raz za mesiac cvičím s kamošmi po návrate dom, ktorý inak necvičia vôbec a nejaký ten mrťák 100+, benče 80 atd., dá vskutku väčšina zdravých chlapov, ktorý aspoň, ako som pýtal, dakedy čuchla k činkám na istý čas. ale aj ked cvičíš dlhšiu dobu, tak stále žasnem, že z akých smiešnych tréningov dokážeš budovať tak parádnu formu, holt kto do tohto logu zablúdi a nepresvedčí ho to, že genetika je teda ale setsakradôležitá, tak potom neviem:).

sice jsem nezkušený a ani sem nenapsal knihu, ale tak nejak souhlasím..

máš naprostou pravdu, ale s tím, jak na tom jsem, se musím radovat i z maličkostí a trénink jsem odmakal dnes pěkně...já, když se vracím po nemoci či tréninkové přestávce, začínám na 60 kg pro všechny hlavní cviky, tak proto jsem rád, že se nebudu několik týdnů srát s tím zvedat 65, 70, 75, ale můžu jít rovnou nahoru. A s mojí postavou? Vypadám strašně, jsem hubený a přitom mám břicho...Nic mi tak nezvedne náladu jako dobře odmakaný trénink, který byl za současné kondice na max. Ale neboj, také už se těším, až tu v březnu budu dávat zápisy se 160 kg dřepem a 180 kg mrtvolou
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Někdo tady nedávno dával odkaz na tohle:

http://www.stream.cz/zivotvluxusu/10000074-bezecke-boty

Vypadá to dobře. A snad na tom i něco bude. :)


Deadlift napsal:
do terénu adidas canadian
na zpevněný povrch mizuno wave


Ronnie napsal:
Zajeď si do Triexpertu na Smíchově. Proběhneš se tam po páse, nahrajou si Tvoje došlapy na kameru, změří na nějaké podložce a doporučí přesně to, co Tvojí noze padne nejlépe. Mají perfektně osobní přístup, jednoznačně doporučuji.

Odkaz na web: http://www.triexpert.cz/


super, moc Vám děkuji za podněty, vypadá to naprosto perfektně, určitě tam zajdu a kvalitní boty si pořídím...včera jsem objevil stránky Rungo.cz a koukám, že se dá běhat skoro celý rok, to jsem netušil, musím toho hodně načíst, je to pro mě úplně nové (vím, že teĎ zním jako kluk, co přijde sem a ptá se, jestli bude mít po vypití nitrixu svaly jako profíci :) )
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frei, na tie brezové zápisy sa fakt teším, budem držať päste, nech vyjde príprava, ale ešte predtým, čo najskoršiu rekonvalescenciu.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
frei, nič v zlom, ale čo na tom tréningu bolo neuveriteľného, že dávaš vždy po čase s tvojou postavou začiatočnícke váhy, prosím ťa, je pekné, že to vždy vieš tak famózne opísať etc., rád to čítam spolu so všetkým okolo, ale podobný tréning aj po pauze odcvičí skoro hocikto, kto čo i len trošku na istý čas čuchol k činkám a o strave či suple nemusí mať ani oáru, sám to vídavam bežne, ked raz za mesiac cvičím s kamošmi po návrate dom, ktorý inak necvičia vôbec a nejaký ten mrťák 100+, benče 80 atd., dá vskutku väčšina zdravých chlapov, ktorý aspoň, ako som pýtal, dakedy čuchla k činkám na istý čas. ale aj ked cvičíš dlhšiu dobu, tak stále žasnem, že z akých smiešnych tréningov dokážeš budovať tak parádnu formu, holt kto do tohto logu zablúdi a nepresvedčí ho to, že genetika je teda ale setsakradôležitá, tak potom neviem:).


Aniž bych schazoval Freimenovo genetiku, tak musím konstatovat, že naprosto geniálně (ať vědomky, či nevědomky) využívá fenomén svalové paměti, kdy k návratu k původní formě stačí zlomek vynaložené původní námahy. Tím, že se nesnaží po pauze o návrat k váhám a objemům, kde skončil, ho prostě vytěžuje do mrti. V těhle fázích tréninku (když to krapet přeženu) stačí se na činky jen koukat a už to roste, stačí nespěchat. Tak ať se mu daří a nemusí se jen stále vracet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Freimen - příprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: