HEAVY DUTY (H.I.T)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> HEAVY DUTY (H.I.T)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
_Lungrem, Pavelcb: Nikdy jsem si neřekl, že končím, protože kulturistiku mám rád celým srdcem, roky jsem jí žil a stále ve mě břímá. Nicméně okolnosti jako je rodina, má nová práce mě k tomu donutily.

OK,to je dobře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy: Byl by jsi prosim Te tak hodny a uploadnul sem nejakou Tvou fotku? Docela by me zajimalo,jak vypada clovek,co cvici stejne jako ja a dela takovehle veci...
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
mentzer's boy - ja tady zadnou diskuzi ale nevidim, ty mas svuj nazor a kdokoli ti napise nazor opacnej, tak s nim nesouhlasis a snazis se ho vyvracet

komu neni rady, tomu neni pomoci :)


ale,já cvičím hd tak jej logicky nemůžu vyvrácet,a navíc píšete že HD není vědecky (studiemi)podloženo,ale mentzerovi si ty tisíce klientu které měli po celém světě nevymysleli,a tak dále např. doktor Darden,spolupracoval s jonesem a ůspěšně HD (H.I.T.) propaguje a rozvíji,a to jsou další John Little a jeho maximum contraction training a nakonec třeba Reinhardt atd.

Když se dělaly studie jesli je lepší jednosériový trénink nebo trénink se třemi sériemi tak,u jednosériového tréninku nepoužili principy HD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
,topic jsem založil proto,že jsem si chtěl vyměnit zkušenosti s jinými "hitmany",nikomu nic nechci nutit a ani mi nejde oto něco vnucovat,já jsem rád za každý názor

no ono to moc lidí necvičí si proto, že poznali daleko lepší tréninky.....ale jak cvičíš je tvoje věc

a to, že ho někdo něco propaguje neznamená, že je to dobrý, jenom chce k sobě přitáhnout lidi a tím pádem prachy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
agnez napsal:
herza napsal:
agnez napsal:
ale je fakt že Mentzerovi na tom udělali výsledky a ne jen oni.

Je fakt, že Mentzerovi udělali výsledek díky dopingu. Zkusil jsem si to naturálně a zázračná metoda se z to pro mě nestala. S anabolikama bych rostl i když bych trénoval sval 1x za 9 dní.

Otázka byla na tréning HD ne jestli sypali

Toto je celkem klíčová informace, protože naturál nereaguje tak snadno. Proto i jeho zkušenost je cennější.

Tak nejak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
mentzer's boy: Byl by jsi prosim Te tak hodny a uploadnul sem nejakou Tvou fotku? Docela by me zajimalo,jak vypada clovek,co cvici stejne jako ja a dela takovehle veci...


pokud mi poradíš jak tak proč ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
agnez napsal:
herza napsal:
agnez napsal:
ale je fakt že Mentzerovi na tom udělali výsledky a ne jen oni.

Je fakt, že Mentzerovi udělali výsledek díky dopingu. Zkusil jsem si to naturálně a zázračná metoda se z to pro mě nestala. S anabolikama bych rostl i když bych trénoval sval 1x za 9 dní.

Otázka byla na tréning HD ne jestli sypali

Toto je celkem klíčová informace, protože naturál nereaguje tak snadno. Proto i jeho zkušenost je cennější.

Ale já vím,že tenhle tréning se nedá jed čistě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
Číča napsal:
mentzer's boy: Byl by jsi prosim Te tak hodny a uploadnul sem nejakou Tvou fotku? Docela by me zajimalo,jak vypada clovek,co cvici stejne jako ja a dela takovehle veci...


pokud mi poradíš jak tak proč ne

Kdzy odesilas prizpevek,mas pod tim napsano:
Chcete-li přidat fotografii, klikněte zde. kliknes na zde a zbytek je Ti snad jasny
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
herza napsal:
agnez napsal:
herza napsal:
agnez napsal:
ale je fakt že Mentzerovi na tom udělali výsledky a ne jen oni.

Je fakt, že Mentzerovi udělali výsledek díky dopingu. Zkusil jsem si to naturálně a zázračná metoda se z to pro mě nestala. S anabolikama bych rostl i když bych trénoval sval 1x za 9 dní.

Otázka byla na tréning HD ne jestli sypali

Toto je celkem klíčová informace, protože naturál nereaguje tak snadno. Proto i jeho zkušenost je cennější.

Ale já vím,že tenhle tréning se nedá jed čistě.

Tento trénink se čistě jed rozhodně dá, to co uregeneruješ závisí především na Tvé genetice. Já jsem to čistě jel a vše uregeneroval, možná se i o něco zlepšil, nicméně v momentě kdy jsem začal bench, dřep apod. cvičít mín jak 2x týdně, tak jsem šel dolů hlavně silově a moje výsledky jsou na síle postaveny, i když jako kulturista, nemám sílu nějak velkou.
nahoru
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
mentzer's boy napsal:
herza napsal:
Kámo nemám čas se vyjádřit, ale vyjádřim se. Jsi vyloženě zaintersovaný jedním tréninkovým prinicipem a nevidíš nic jiného. Věř mi, že jsi zkusil vělký kulový. Nezkusil jsi hromadu metod na nabrátí svalové hmoty, vysokofrekvenční trénink je zdaleka účinější, ještě ke všemu snesitelnější pro náší nervovou soustavu a co víc, mají vědecký základ. HD vzniklo pod rukama kulturisty, který zneužíval anabolika a právě díky těmto látkám jsou tito lidé Tím nejméně adekvátním argumentem, protože lidské tělo se pod vlivem anabolik chová úplně jinak, není tak nepředvídatelné a vše je mnohem jednodušší.

Mohl by jsi mi to i nevěřit, ale sám jsem bývalý závodník. Nicméně jako bývalý závodník jsem vyzkoušel téměř všechny metody, které na internetu najdeš a co víc, většinu z nich jsem zkoušel naturálně. HD byla jedna z těch, které považuji za vyloženě sub-optimální a nemají vůbec žádný vědecký podklad, i když se tak tváří. Původní tvůrce HIT nemá vůbec šajn o svalového hypetrofii.

Nechci říct, že tato metoda je vyloženě neúčiná, v podstatě co se silových sportů týče, tak funguje všechno a nic nefunguje věčně. Nicméně na soutěžních +80 kg / 173 cm bych se přes HD nedostal.

Koukni se na moje nohy do galerie, tak přes HD dřep 1x za 7-9 dní by takhle nevypdaly i kdybych na tréninku nechal duši.

Pakliže se tato metoda spojí s vysokofrekvenčnímy tréninky bude fungovat velmi dobře, protože pro naturála je rozhodující hlavně vysoká frekvence tréninků, rozhodně ne vysoká intenzita, která je v těchto metodách přecenovaná.



herzo ty jsi asi nečetl začátek této celé diskuze,topic jsem založil proto,že jsem si chtěl vyměnit zkušenosti s jinými "hitmany",nikomu nic nechci nutit a ani mi nejde oto něco vnucovat,já jsem rád za každý názor,ano jsem možná až fanatický zaměřený na HD,ale o tom to je,všechno je v hlavě,proto jsem založil topic o HD ,protože jsem vyznávač právě této metody,a navíc si myslím že dnešní kulturisté berou zakázané latky v několika násobně větším množství.

Věř mi, že Mentzerovi toho do sebe naládovali hodně.
Já jsem myslel, že chceš slyšet zkušenosti a názory na HD. Já mám jak osobní zkušenosti s touto metodou, tak i názor vyplývající z dlouholetého pokusu a omylu v jiných tréninkových metodách.

Pakliže chceš si jen vyměnovat kladné reference HD metody, tak jsi to měl opravdu napsat hned na začátku, Pokud chceš názory na HD a nějaké nové informace, tak jsem zatím ve správném topicu, pokud mě tu nechceš, opravdu nemám potřebu se Ti jakokoli vnucovat a psát do Tvého topicu klidně přestanu.


Když jsem zakládal tento topic tak jsem nepočítal s kladnými referenci,na začátku jsem psal že je to pro příznivce i odpurce HD,a navíc ani nemá právo někoho vyhazovat,jak jsem psal jsem rád za každý názor,jen jsem zklamaný že je u nás tak málo HITMANU
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tu nikomu vyvracet názory, jen popíšu svojí zkušenost: zkoušel jsem HD jako naturál a výsledkem byla velká nula, akorát jsem ztloustnul. Zato mi funguje fomin, korte, bear apod. , což jsou rutiny zcela opačně postavené.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Poman napsal:
Co se zkusit vysrat na všechny ultra-giga-mega trénink a cvičit asi nějak takhle:

https://forum.ronnie.cz/treninkovy-log-divneho-veslare-s-oteklou-hlavou-t22240-1035.html

:)

z jedny pracovni serie na tricet pracovnich? chces ho zabit?


Ale,chlapi ono to není o kvantitě,ale je to o kvalitě,a pokud jste zkoušeli HD tak to není procházka růžovým sadem. Pokud chcete zapnout světlo taky zmáčknete na vypínač jednou a ne třicetkrát .


Americkej kec, nijak nesouvisející s tréninkem. Ještě tu chybí "když chceš omeletu, musíš rozbít vejce"
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Nechci tu nikomu vyvracet názory, jen popíšu svojí zkušenost: zkoušel jsem HD jako naturál a výsledkem byla velká nula, akorát jsem ztloustnul. Zato mi funguje fomin, korte, bear apod. , což jsou rutiny zcela opačně postavené.

Někdo velký volume v tréninku nesnese, což je třeba případ mentzersboye, nicméně i když HD vychází z menšího objemu práce, tak k tomu pán tvůrce nedospěl žádným vědeckým podkladem, ale vlastním selským rozumem, protože rozesračkovat naší CNS přes hromadu cviků s vysokým objemem práce za hranice selhání, není rozhodně nic optimálního. Uregenerovat kulturistické dardy s velkým objemem práce, chce zapotřebí řádnou sypačku a nebo genetiku supermana.
nahoru
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
mentzer's boy napsal:
Číča napsal:
mentzer's boy: Byl by jsi prosim Te tak hodny a uploadnul sem nejakou Tvou fotku? Docela by me zajimalo,jak vypada clovek,co cvici stejne jako ja a dela takovehle veci...


pokud mi poradíš jak tak proč ne

Kdzy odesilas prizpevek,mas pod tim napsano:
Chcete-li přidat fotografii, klikněte zde. kliknes na zde a zbytek je Ti snad jasny


tak jsem se pokusil o tu fotku ,ale nechce mi to odeslat,je to foceno digitalem,píše to že mám upravit foto a zkusit znovu,ale pokud chceš tak ti ji pošlu na mail nebo icq
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maximální velikost každého z obrázků je 1025x1025 pixelů a 800kB.
Edit : Doporučuji použít nějaký server, který je k tomu vytvořen. Třeba tinypic.com.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: