Herbalife


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Herbalife  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Herbalife
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Guli


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 5:10 pm    Předmět: Herbalife Odpovědět s citátem

Co si o produktoch tejto spolocnosti myslite?
Dostal som totiz od nich ponuku zacat predavat ich produkty, ale treba licenciu za 130 e, ktore ked nemam dojde clovek co so mnou spravy jak oni hovoria prvu "domacu party" z ktorej si on zaroby a mne da tie peniaze na tu licenciu. Viem uz tuna to vyzera byt o*eb ale budis...

Tvrdia ze ich vyziva nahradi normalnu stravu, ze jedine ich koktejli maju dostatok vitaminov a mineralov atd.... proste vyzera to fakt pekne ale nieco mi na tom nesedi.
Ja som im uz zacinal verit ale kamarat povedal ze to je cele fake, ze su nieco ako sekta a tie koktejli za nic nestoja.

Aky je vas nazor?
_________________
genetiku treba zlomit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:00 pm    Předmět: Re: Herbalife Odpovědět s citátem

Guli napsal:
Co si o produktoch tejto spolocnosti myslite?
Dostal som totiz od nich ponuku zacat predavat ich produkty, ale treba licenciu za 130 e, ktore ked nemam dojde clovek co so mnou spravy jak oni hovoria prvu "domacu party" z ktorej si on zaroby a mne da tie peniaze na tu licenciu. Viem uz tuna to vyzera byt o*eb ale budis...

Tvrdia ze ich vyziva nahradi normalnu stravu, ze jedine ich koktejli maju dostatok vitaminov a mineralov atd.... proste vyzera to fakt pekne ale nieco mi na tom nesedi.
Ja som im uz zacinal verit ale kamarat povedal ze to je cele fake, ze su nieco ako sekta a tie koktejli za nic nestoja.

Aky je vas nazor?


Jejich výrobky jsou šmejd prodávanej za nehorázný prachy. Stačí se podívat na suroviny z kterých se dělají (soja). Když mi to jedna klientka donesla ukázat s tím, že půlkilovka se prodává za 1500, málem mě omylo. Ruce pryč od takové zlodějny.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sei


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. predrazene vyrobky k nicemu
2. zlodejna
Neni ti divne, ze chteji po tobe penize abys pro ne mohl pracovat?
Vyhni se jim obloukem!!!
_________________
co tam máš dál?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mlm,divim sa ako to moze aj po milion rokoch stale fungovat...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sei


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidská hloupost totiž nemá konce.
_________________
co tam máš dál?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1)produkty = předraženej šmejd
2)zlodějina
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wormi


PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U společnosti jsem chvíli dělal , výrobky jsem zkoušel , nutriční hodnoty některých jsou schodné s přípravky zde na ronnie...jen asi 3 x dražší :-) Taky jsem nevěřil že si to někdo může kupovat , dokud nenarazíte na ůspěšnou 29 - letou managerku , která nemá o stravě ani potuchy a můžete jí tento předražený šmejd doporučit...opravdu po tom po prvním měsíci zhubla,což bylo jasné , člověk zhubne vždycky když začne jíst pravidelně a nahradí pár nezdravých jídel zdravými Možná kdyby měl někdo zájem mám doma pořád ještě všechny propozice dokonce i celou brožuru ukázkových rozhovorů , což je až skoro děsivé

Pro zakončení,je to šmejd , lidi co tam dělají jsou bezpáteřní monstra , která vás prostě dostanou ( mě dostala krásná 22 letá slečna , mrcha ) at o tom víte sebevíc....

Takže ruce pryč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wormi napsal:

....
Pro zakončení,je to šmejd , lidi co tam dělají jsou bezpáteřní monstra , která vás prostě dostanou ( mě dostala krásná 22 letá slečna , mrcha ) at o tom víte sebevíc....

Takže ruce pryč


To ta samozrejme ospravedlnuje este ze tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guli


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no mne ten clovek ponukol ze by mi jakoze tie prve peniaze na tu licenciu zarobyl, ze by dosiel ku mne do mesta tuna by sme spravili jak on povedal "domacu predajnu party" alebo nieco take a on by mi dal 25 percent.

Ale asi to nebudem riesit...
Dik za info.

Mozno si ho nahram ked na mna bude chrlit tie infosky jak maju doktora co ma nobelovu cenu a hodim ho na youtube
_________________
genetiku treba zlomit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guli napsal:
no mne ten clovek ponukol ze by mi jakoze tie prve peniaze na tu licenciu zarobyl, ze by dosiel ku mne do mesta tuna by sme spravili jak on povedal "domacu predajnu party" alebo nieco take a on by mi dal 25 percent.

Ale asi to nebudem riesit...
Dik za info.

Mozno si ho nahram ked na mna bude chrlit tie infosky jak maju doktora co ma nobelovu cenu a hodim ho na youtube


Klasika. Letadla a podobna svinstva vetsinou zacinaji tim ze do toho zavrtas rodinu a kamarady, kteri ti pak hezky podekuji ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiro


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam taktiez s touto firmou skusenosti.

K praktikam niektorych distributorov (to je asi najspravnejsie slovo) sa nebudem vyjadrovat to snad ani nema zmysel.

V prvom rade si treba uvedomit ze produkty niesu cielene na buchacov v posilovni ale pre beznych ludi ktori nemaju ziaden pohyb a nahovno stravovaci rezim plny cukrov a tukov.

Pre takychto ludi tie produkty maju zmysel pretoze niesu schopni dodrziavat ani zakladne pravidla vyvazenej stravy.
To ze po tom ludia zhubnu je normalny efekt toho ze zacnu pravidelne jest a dostanu nejake vitaminy a aspon jedno jedlo denne maju s rozumnymi nutricnymi hodnotami.

Ich produkty urcite niesu smejd. Co sa tyka ceny a samotnych sposobov predaja to uz je ale uplne ina pesnicka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
U.B0B


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sem myslil, ze Herbalife uz tak 15 let neexistuje ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wormi


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 1:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě naopak...už to je 31 hrůzných let co fungují
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiro


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokonca ich je vidiet cim dalej tym viac.

V CZ sponzoruju HC Plzen (kto sleduje hokej tak si moze vsimnut na dresoch), FC barcelona atd.., v zahranici ich vidiet asi tak 1000x viac ako v CZ, hlavne spanielsko, francuzsko, USA.

Ked som bol na dovolenke tak som bol az prekvapeny jak to tam frci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wiro napsal:
Dokonca ich je vidiet cim dalej tym viac.

V CZ sponzoruju HC Plzen (kto sleduje hokej tak si moze vsimnut na dresoch), FC barcelona atd.., v zahranici ich vidiet asi tak 1000x viac ako v CZ, hlavne spanielsko, francuzsko, USA.

Ked som bol na dovolenke tak som bol az prekvapeny jak to tam frci.


FC Barcelona nikdy nemala ziadneho sponzora,prave oni podporovali len unicef.Teraz sa hovori ze podpisu zmluvu s Quatar foundation
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Herbalife Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: