IDEÁLNÍ POSTAVA??!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - IDEÁLNÍ POSTAVA??!  Úvodní stránka -> Ostatní -> IDEÁLNÍ POSTAVA??!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ideální ženská postava?
1. "90/60/90" cm
17%
 17%  [ 27 ]
2. Nezáleží mi na postavě
6%
 6%  [ 10 ]
3. Kulturistka
3%
 3%  [ 6 ]
4. Sporťačka
71%
 71%  [ 109 ]
Celkem hlasů : 152

Autor Zpráva
nathaniel


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 1:03 pm    Předmět: Re: :) Odpovědět s citátem

LJ napsal:
160cm/49kg/18 let...bezpochyby ok genetika...


Moc pekne LJi, ale kua podals to jak na handlu

kerber: Mam v kompu supr brutal fotky me nadrzene pritelky, klidne bych je tu naladoval po tuctech, ale neudelam to, bo byste si o mne neco mysleli. - to je to, co prudi, chapes? Ale strategii na mistni namlsance mas skvelou. Nejvice chci to, co nemuzu mit.
_________________
Když šuká sob soba, mají radost oba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dickinson---


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 4:44 pm    Předmět: Re: :) Odpovědět s citátem

Tak to vypadá ze tady asi budu jedinej,ale já jsem byl vzdycky na blondýnky.Tím ale nemyslím ze by se me líbily ty kozatý dlouhonohý bárbíny-z takových holek prímo vyzaruje ta nepouzitelnost a namyslenost.Jinak co se postavy týká tak urcite nejhezcí mají fitnessky.Me ani nevadí kdyz má zenská treba vetsí zadek,ale dulezitý je aby mela to telo aspon zpevnený a nebyla to hromada speku.Ale abych to shrnul tak se me sice líbí blondýnky ale vesmes je me to jedno--kdyz je holka hezka tak je jedno jakou ma barvu vlasu.


Nejak me blbne klavesnica a nejdou psat hacky,pripadam si jak pri SMS.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nils Holgersson


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre mňa je podstatné osobné čaro dotyčnej - preto je mojím ideálom Lenka L. ......... a čert ber postavu...
_________________
S KÝM SI, TAKÝ SI. (slovenské príslovie)

prajem webu www.ronnie.cz veľa šťastia...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka


PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta holek stejně váží a měří a stejně nevypadají. Strašně moc záleží i na rozložení té váhy na těle, typu postavy... (poměr váha-výška napoví jen minimální).

Já měřím 160 cm, vážím 53 kg a jsem tmavovláska (teď momentálně černo ) se zelenýma očima :o). Navíc (pro Drapera ) mám nohu č. 36 (trojka :o) a anatomická délka mých dolních končetin je 79 cm .

P. S. Hledám sparing
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tysonek
Anonymní


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...ne každá 160cm/50kg bude hezká...snad hodnotím člověka jako celek ne ? Prostě na někom to může být pěkný a na jimým zase ne.
A mít za ideál rachaticky vyzáblou ženskou .....viz včera vyvolení paní Lenka.To se i můj manžel zhrozil.
nahoru
Tyrael


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to LJ: Jak je mozny, ze na tak vosklivyho chlapa se lepej tak pekny baby?! :-))))
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli..sportacka rovna se body-fitneska..pak sportacka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

draper: presne tak.. ja si na drobny chodidla taky dost potrpim... a celkove k na spodek.. takze idealni baba pro me nemusi mit ani zadny kozy , musi mit uzky pas a primerene sirokou panev a kulatou prdelku , ani nemusi byt malicka ale proste musi byt kulata pekny nohy vcetne chodidel ... to je pokud se bavime o fyzicke strance veci ..

kerbere: pokud se chces pochlubit tak sem dej radsi tvoje fotky a ne fotky tvy stary co ti dela rizky.. co je nam po tom .. ! :-)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro me hlavne zenska nesmi mit pindoura...to fakt nesnesu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mazzi


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
nathaniel napsal:
stopadesat cm vysoka s placatou hlavou

na pokladani piv ze ?


160cm/50kg cernovlaska..


Ty se svoji vyskou a 160cm? Ty by ses mel koukat po 180cm zenskych, tedy po tech, co mas male nechteji. A ty maly prenechat nam malym.
_________________
mazzi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
to LJ: Jak je mozny, ze na tak vosklivyho chlapa se lepej tak pekny baby?! :-))))
nevím, já tomu rozumím den o de dne míň, pže momentálně se na mě lepí úplně nejkrásnější andílek na světě, krásná chytrá hodná 18letá modelka, to je snad můj životní sen, teď už můžu sednout na motorku a jít se rozstřelit o strom a nebude mě to mrzet ... lepší to bejt nemůže, všechno důležitý už bylo vykonáno, zbývá jen podlost:)...chtěl bych poděkovat rodině a kamarádům, co mi vždycky věřili, že to dokážu
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz


Naposledy upravil LJ dne út srpen 23, 2005 3:09 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
street


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 2:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ: ty seš prostě exot
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Tyrael napsal:
to LJ: Jak je mozny, ze na tak vosklivyho chlapa se lepej tak pekny baby?! :-))))
nevím, já tomu rozumím den o de dne míň, pže momentálně se na mě lepí úplně nejkrásnější andílek na světě, krásná chytrá hodná 18letá modelka, to je snad můj životní sen, teď už můžu sednout na motorku a jít se rozstřelit o strom a nebude mě to mrzet ... lepší to bejt nemůže, všechno důležitý už bylo vykonáno, zbývá jen podlost:)...chtěl bych poděkovat rodině a kamarádům, co mi vždycky věřili, že to dokážu


TY PISES Z NARVANY SALINY, CO? NEBOJ, NEJPOZDEJI NA KONECNE SE LEPIT PRESTANE...
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miguelito napsal:
LJ napsal:
Tyrael napsal:
to LJ: Jak je mozny, ze na tak vosklivyho chlapa se lepej tak pekny baby?! :-))))
nevím, já tomu rozumím den o de dne míň, pže momentálně se na mě lepí úplně nejkrásnější andílek na světě, krásná chytrá hodná 18letá modelka, to je snad můj životní sen, teď už můžu sednout na motorku a jít se rozstřelit o strom a nebude mě to mrzet ... lepší to bejt nemůže, všechno důležitý už bylo vykonáno, zbývá jen podlost:)...chtěl bych poděkovat rodině a kamarádům, co mi vždycky věřili, že to dokážu


TY PISES Z NARVANY SALINY, CO? NEBOJ, NEJPOZDEJI NA KONECNE SE LEPIT PRESTANE...
Nebuď zas přehnaně vtipnej, je to skvělá holka...anyway jí ráno na schůzce agentka řekla, že si má ve škole zařídit individuální plán a že vyjede konečně ven, takže to na moc dlouhý chození asi nebude ...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mazzi : nasrat
street : a to ho neznas poradne.. a uz mas pravdu
LJ: znojmo to jisti ..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - IDEÁLNÍ POSTAVA??! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: