Já snad prasknu


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Já snad prasknu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Já snad prasknu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký je váš názor ? máte taky chuť to zabalit ?
souhlasím s teou!
8%
 8%  [ 3 ]
to se dá překonat!
91%
 91%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Pedy


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 10:17 am    Předmět: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Coze?150g bilkovin neni nic moc!!...2x60g 82% je skoro 50g (davam jeste glutamin), 250g kur.prsou asi taky 50g....k tomu gainer 23g,treba cottage 20.5g,tunak nebo sunka 25g a jsi na 220g denne!!!Co jis pro boha?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

150??? ..to sa dá v pohode.Aj mojich 200,ale dá to niekedy zabrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rupik


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 10:43 am    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!


Jeee, tak ja su na tom presne naopak.... vazim zatim jen 75 kg, posiluju teprve 2 mesice a snim tak okolo 200g bilkovin denne, jinak bych chcipnul hlady...
muj jidelnicek:

1. jidlo rano - 200gramu ovesnych vlocek v 0,5 litru mlika
2. jidlo velka prestavka - 2 banany, 100g syra, 3 rohliky, 0,5l mlika
3. jidlo obed - 2 kureci stehynka + 2 sacky ryze
4. jidlo cca 16.00 - 250g tvaroh rozmixovanej v 0,25l mlika a s jahodama :)
5. jidlo vecere - obvykle tunak 150g + 2 sacky ryze
6. jidlo kolem 11 vecer - 100gramu ovesnych vlocek + 0,5 litru mlika

samo, ze si ten jidelnicek kazdej den mirne obmenuju, takze kazdej den nejim presne to samy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co delas ja jsem ted v diete a planuju jidlenicek po ni na nejakejch 80kg budu mit neco pres 2g/kg TH bilkovin cca 180 a mam problem to rozdelit do 8jidel protoze v kazdym toho bude docela malo!!!Kdyz pocitas i vsechny prilohy tak to hodi docela dost!pocitate prilohy,ze jo?...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 1:27 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!

BTW:koukam ze bydlis v Laudovce to bydlis kousek ode me taky jsem z Rep,chodis makat do hotelu REpy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kpt.Nemo napsal:
co delas ja jsem ted v diete a planuju jidlenicek po ni na nejakejch 80kg budu mit neco pres 2g/kg TH bilkovin cca 180 a mam problem to rozdelit do 8jidel protoze v kazdym toho bude docela malo!!!Kdyz pocitas i vsechny prilohy tak to hodi docela dost!pocitate prilohy,ze jo?...


presne tak!200g do 8jidel je malo,tak nechapu co ji....to nepocitame aminy z kterych mam dalsich 20-30g denne,v poradnym objemu neni problem se dostat na 350-400g bilkovin....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 1:44 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!
Kolik vážíš???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Aivosh


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pedy dostat do sebe ty bilkoviny je uplne lehky.zvladl to tady bezmala kazdy,takze to ty zvladnes taky.zkus to postupne,nemusis to rozjet hned ze zacatku,taky sem to neumel.ale casem poznas,ze je to uplne v klidu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2004 2:05 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!


Delas si srandu? 150 bilkovin nic neni. Ja ted jelikoz jsem v kure tak mam 3g na kilo coz pri my vaze 130kg dela kolem 400g denne!!! To uz je zajimavy. I mimo kuru se pohybuju kolem 250-300g proteinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedy


PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2004 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já vážím 70 kg při 180 cm ! směšný co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jose


PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2004 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, nevidím v tom jediný problém.
Já bych mohl žrat celý den nepřetržitě - jenom kdyby to někdo platil.
_________________
Jde farář a šlápne do hovna.
"Hergot, hovno! Sakra, řekl jsem hovno! Do prdele, řekl jsem sakra! Kurva, řekl jsem do prdele! A seru na to, stejně jsem nechtěl být farářem!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cavros


PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2004 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostat do sebe bilkoviny neni problem...problem uz by spis mohl byt dostat do sebe sacharidy v dostatecnem mnozstvi. Protoze kdyz nebudes zrat hromadu sacharidu tak ti ze samotnych bilkovin stejne nic nenaroste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Felix


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 3:40 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!


Tak tomuto problému docela rozumím, taky nejsem schopen pořád jíst, trvá mi někdy docela dlouho, než vytrávím, takže nemám kolikrát vůbec hlad a přesto do sebe musím dostat nějaké proteiny
. Takže jediné řešení je nahradit svačiny proteinovým nápojem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 4:15 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Felix napsal:
Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!


Tak tomuto problému docela rozumím, taky nejsem schopen pořád jíst, trvá mi někdy docela dlouho, než vytrávím, takže nemám kolikrát vůbec hlad a přesto do sebe musím dostat nějaké proteiny
. Takže jediné řešení je nahradit svačiny proteinovým nápojem.


resim to podobne, ani ne tak proto, ze bych to nesnedl (zpocatku s tim sice problemy byly - ale cas to vyresil ), ale spis proto, ze je to pro me v praci pohodlnejsi a praktictejsi
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Já snad prasknu Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: