Jaké letní pneu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké letní pneu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jaké letní pneu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
novottoma


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:43 am    Předmět: Jaké letní pneu Odpovědět s citátem

Jelikož jsem dostal na Vánoce nějaké peníze, chtěl bych si koupit nové pneu na svou Audi a3, myslíte si, že se nákup mimo sezonu vyplatí a seženu něco v akci? Nebo si počkat na nové modely? Dle diskuse bych asi preferoval pneumatiky Barum, které mají dobrý poměr cena - výkon. Jiným návrhům se samozřejmě nebráním.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MiKra


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je sice pěkný, že máš audinu, ale výběr se nebere podle značky auta. Záleží jak velká kola máš, jaký ET, jestli sháníš nízkoprofilové pneu atd. Některé firmy na určité velikosti kol gumy nevyrábí. Ne každá značka pneu je super a ne každá firma pneu dělá všechny velikosti.
Myslím si, že je dost fór o A3 audi, tam ti poradí více a přímo majitelé těchto aut.
Jinak Barum je takový střed v poměru cena - výkon, ted v zimě by mohli být nějaký akce a slevy, na jaře a v létě to bude logicky horší.

btw kulturistický forum není dobrá volba na shánění nových pneu myslím si, že jsou daleko odbornější stránky na tuhle problematiku
_________________
..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do Barum bych nešel, podívej se po Vredestein - vlastní zkušenost, lepší pneu jsem ještě neměl, opravdu mě podržely i při špatných podmínkách (přesný název je Vredestein Sportrac III. - výherci 2 německých testů 2011.)
Nebo se podívej po Dunlop, Pirelli, Continental, Semperit - určitě neprohloupíš. Každopádně čím větší rozměr pneu, tím logicky dražší, takže jestli na svou audinu dáš nízkoprofiláče dejme tomu 17", docela si zaplatíš :).
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sam za seba odporucam Contisportcontact od Continental,tiche a drzia stopu ako ziadne predtym
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barum ne .... relativně hlučné (i když ještě ně trága), podle testů nemají moc rády vodu (i když nějaké problémy jsem teda neměl), a hlavně se mi neskutečně rychle sjížděly. Měl jsem dvoje Bravurisy, a nevydržely ani tolik, jako jedny Fuldy, takže stylem jízdy to fakt nebylo. Osobně bych šel do Dunlopu/Conti/GY .... čistě podle ceny. Jinak jsem měl i Fuldy a pokud by byly za dobrou cenu (tj. tak o 20 a více procent méně než Dunlop), klidně bych zopakoval.

Na druhou stranu u letních, pokud člověk nejezdí jak magor, to u slušných značek moc poznat není ... zimní jsou jiná pohádka.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké letní pneu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: