Jaké zvolit suplementy pro moji osobu?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké zvolit suplementy pro moji osobu?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaké zvolit suplementy pro moji osobu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanesinho


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 10:44 am    Předmět: Jaké zvolit suplementy pro moji osobu? Odpovědět s citátem

Dobrý den,

vím, že podobných témat je tu mnoho, ale každé je velice individuální, tak bych chtěl zkušenější z Vás poprosit o radu jaké suplementy vybrat.

Je mi 24 let, 180 cm, 75 kg. Cvičím 4 měsíce, kdy jsem za celou dobu žádné suplementy neužíval. Snažil jsem se především upravit jídelníček tak, jak mnoho lidí radilo ve zdejších diskuzích. Teď, po skoro půl roce (vím, že je to dlouho, ale nechtěl jsem dělat zbytečné chyby) cítím, že stravu mám snad vyřešenou a budu pokračovat v zajetém rytmu.
Stravu bych chtěl podpořit ještě nějakými suplementy. Můžete mi poradit nějakou kombinaci? Tělesné údaje uvádím výše. Ještě dodám, že s nabírání mám celkem problém, ať jím, co jím a chce to velké úsilí.

Mě napadlo, že bych si koupil od Extrifit CFM 80 a Top Gain 30 GO. S tím, že ráno a po tréninku bych užil gainer a večer protein?

Děkuji za vaše rady, rád je vyzkouším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A počítaš si makrá a kalórie, aby si zistil, čo ti vlastne treba a či sa to nedá vykryť jedlom?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri tve vysce musis vazne vypadat jako reklama na hlad
Neber to zle
Hele, kdyz mas tak vyreseny jidelnicek, mohl by jsi sem konkretne napsat co a kdy jsi jedl ve stredu a ve ctvrtek?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Brácho nemusíš snídat gayner abys nějak vypadal. To už bych si raději dal na snídani buchty s kakaem. Ale jinak snidej pevnou stravu pokud ráno nedokážeš snídat no tak se napij a najez se až teprve do sebe jídlo dostaneš.

K tvé otázce protein 80 cfm klidně určitě 30 minut po tréninku co by ne. Lepší než nic a z dalších věcí co bych doporučil. Nevím jako reálně při 75kg není pro tebe takový problém dostat dostatek bílkovin než pro někoho kdo má kilo takže vlastně bych ti ani nedoporučil ten protein. 😀 Jinak pokud nejsou problémy s imunitou, únavou, křečemi tak asi nic jiného pokud ano tak multak (imunita) , zinek (únava) , hořčík (křeče) ikdyž to říkám velmi velmi zjednodušeně.

Pak taky co máš za trénink atd atd na něčem se skutečně nedá stavět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2019 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na internetu existuje milión videí o týhle problematice, mohu doporučit video od Jirky Vacka nebo Pavla Samka.

Jinak za mě pro začátek stačí kvalitní multák (reflex nexgen pro, ypsi multikomplex) a kvalitní protein (ale tam i já už místo kvality spíš volím lepší chuť , mězi kvalitní patří myotech, reflex, promin...protein prostě zvol dle týdenní akce nebo objednej vzorky a zvol podle chuti)

Pak už áleží na cílech, kolik do toho chceš dávat peněz, co od toho čekáš (pro lepší zdraví za mě omega 3, zinek, hořčík a momentálně beru k tomu ještě health balance od prominu a spokojenost, pokud růst svalů tak kreatin, nakopávač...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2019 11:53 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ahoj, určitě bych na prvním místě co nejlépe vyřešil stravu a dostatek kalorií. Pokud špatně nabíráš, může být problém v tom, že máš pořád nastaveno málo kalorií a bude potřeba je dále navýšit (není-li problém např. v poruše štítné žláze hypertyreóze).
Pokud máš kvalitně nastavenou stravu, tak pak klidně kvalitní protein, kreatin, multivitamin s multiminerálem, omega 3, hořčík. Gainer může a nemusí být, stačí ale klidně klasické jídlo, které tě asi vyjde levněji než gainer. Ale nic gainerem nezkazíš, pokud je kvalitní a je ho s mírou. Hodně zdaru :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké zvolit suplementy pro moji osobu?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: