Jakou dietu ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jakou dietu ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jakou dietu ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kilroga


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 2:59 pm    Předmět: Jakou dietu ? Odpovědět s citátem

Čau, chci se zeptat, je to asi půl roku co cvičím a jedu "objem" pokud se to tak dá nazvat, prostě jsem cvičil a jedl tak, že ze ten půl rok jsem nabral trochu tuku, né extrémně že bych byl prasopes, ale třeba břišáky už jdou vidět jen na dobrém světle atd, co jsem se díval na net, mělo by to být okolo 15-20% body fat . Rozhodl jsem se , že teď zase hodím nějakou tu dietu abych shodil tuk.

Můj dotaz - Jakou dietu mi doporučíte, pokud chci pokud možno vůbec, kdyžtak minimálně ztratit na svalech a klasikla shodit tuk ? Přemýšlím nad sacharidovými vlnami, lidi si to dost chváli, ale nějak se mi nechce věřit tomu, že i při vysokém příjmu bílkovin nebude ztráta na svalech.

Takže mě napadá jen klasika v podobě kalorického deficitu a příjmu kvalitních potravin ?

Díky za rady !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup si tuhle knížku https://obchod.ronnie.cz/s-6768-moderni-vyziva-ve-fitness-a-silovych-sportech.html a přečti si ji.
Pak si ji přečti znovu.
Nakonec si ji přečti ještě jednou, pro jistotu.

Věř mi, lepší radu, než je tahle ti nikdo dát nemůže...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jakou dietu ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: