jediny suplement


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jediny suplement  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> jediny suplement
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

kdyby jste si meli vzit jediny suplemetn, jaky by to byl?
BCAA
18%
 18%  [ 9 ]
monohydrat
46%
 46%  [ 23 ]
aminokyseliny
20%
 20%  [ 10 ]
CEE
4%
 4%  [ 2 ]
NO pripravek
12%
 12%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 50

Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 9:37 am    Předmět: jediny suplement Odpovědět s citátem

zdar lidi, zajimal by me vas nazor
hypoteticka situace: maji vas na pul roku vysadit na ostrove, kde dostanete 3x denne docela kvalitne najist a kde je k mani i posilka. semtam se sice musite postarat a fyzicky maknout, ale min 4x tydne by se dalo trenovat
a ted muj dotaz: kdyby jste si mohli vzit jedinej suplement, jakej by to byl?
mluvil jsme na tohle tema s jednim ( pro me) odbornikem a ten mi rekl, ze by sel do monohydratu (ja chtel BCAA kvuli regeneraci, kdyz zbytek jidla bude kvalitni). takze me zajima, co by jste rekli vy a proc
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 9:46 am    Předmět: Re: jediny suplement Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
zdar lidi, zajimal by me vas nazor
hypoteticka situace: maji vas na pul roku vysadit na ostrove, kde dostanete 3x denne docela kvalitne najist a kde je k mani i posilka. semtam se sice musite postarat a fyzicky maknout, ale min 4x tydne by se dalo trenovat
a ted muj dotaz: kdyby jste si mohli vzit jedinej suplement, jakej by to byl?
mluvil jsme na tohle tema s jednim ( pro me) odbornikem a ten mi rekl, ze by sel do monohydratu (ja chtel BCAA kvuli regeneraci, kdyz zbytek jidla bude kvalitni). takze me zajima, co by jste rekli vy a proc


Já bych si do jedný butyly smíchal proteiňák s BCAA :D ... ale podle mě ty BCAA jsou dobrá myšlenka ..
PS.: jak bylo na Doupově?:)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kublejz


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych vzal asi protein .. Bcaacka jen pokud by ta strava byla opravdu kvalitní.. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dal bych amina uz kvuli zastoupeni tech esencianlich, bo amin neni nikdy dost ze..o) ..a asi beefka..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Sei


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a budou na ostrove i nejake baby? Pokud jo, tak tribulus :)
_________________
co tam máš dál?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NO = vyhozený peníze
CEE - když si přečteš pár článků tak dtto
aminokyseliny a BCAA - do objemu zbytečnost.

Zvolil bych kreatinn monohydrát - tedy za předpokladu, že máš dostatek bílkovin ze stravy - jinak bych oželel i ten a koupil si kvalitní proteinový koncentrát ( ano - schválně nepíšu izolát ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nepsal ze chce jen objemovku na ostrove ne ?

je dotaz na suplement chpan tak, ze o zadnym jinym nemas tucha ze existuje a na vyber POUZE vycet na seznamu vyse?...zadny ale , popripade,,nebo i.. za predpokladu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
nepsal ze chce jen objemovku na ostrove ne ?

je dotaz na suplement chpan tak, ze o zadnym jinym nemas tucha ze existuje a na vyber POUZE vycet na seznamu vyse?...zadny ale , popripade,,nebo i.. za predpokladu..


ne, nechci jenom objem, chci spis silu a silovou vytrvalost
ja bral ty nejznamejsi
klidne napis svuj oblibeny
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!


Naposledy upravil Peter Ustinov dne so duben 09, 2011 10:58 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
nepsal ze chce jen objemovku na ostrove ne ?
kdyby byl na ostrově, tak se přeci na tyhle doplňky vykašle a bude shánět....pořádnou mačetu

Pokud vysloveně nejde do redukce hmotnosti - tak trvám na tom co jsem dříve napsal.

Pokud by šel do diety - tak bych volil zpočátku hydro a pak BCAA.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Vladik napsal:
nepsal ze chce jen objemovku na ostrove ne ?

je dotaz na suplement chpan tak, ze o zadnym jinym nemas tucha ze existuje a na vyber POUZE vycet na seznamu vyse?...zadny ale , popripade,,nebo i.. za predpokladu..


ne, nechci jenom objem, chci spis silu a silovou vytrvalost
ja bral ty nejznamejsi
klidne napis svuj oblibeny


v tom případě monohydrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Vladik napsal:
nepsal ze chce jen objemovku na ostrove ne ?
kdyby byl na ostrově, tak se přeci na tyhle doplňky vykašle a bude shánět....pořádnou mačetu

Pokud vysloveně nejde do redukce hmotnosti - tak trvám na tom co jsem dříve napsal.

Pokud by šel do diety - tak bych volil zpočátku hydro a pak BCAA.


jasnacka..nazor kazdyho...jen jsem chapal ten ,,ostrov,, ne jako lavovou vyvrelinu..se supr vyvarovnou , ale spis jako hypotetickej blok od ostatnich supliku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ne ze bych nesouhlasi s monohydratem,a le nezavodni prilis?
a zbytecne?

nechci masu neuzitecnych svalu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

monohydrát zavodní každého jinak - případě, že budeš mít v jídelníčku rozumně sacharidů, tak nebudeš po kreatinu tolik tahat vodu . Např. já při 300 g S / den na sobě vdní retenci nějak nesleduju - při 500 g S / den už jsem jako balon ...ale to je individuální - někdo tu vodu netahá vůbec + po vysazení vše odteče, kdyby bylo nejhůř.

jinak - s tou masou svalů to není tak horké - pokud nebudeš mít jídelníček postavený na nějaký výrazný kalorický nadbytek - tak nemusíš přibrat skoro nic a vhodným treninkem zvýšíš sílu o kterou Ti jde - a k tomu je z legálních prostředků kreatin monohydrát ta nejlepší volba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne jak pse DL. Kdysi jsem denne zral 1000g sachru (a to neprehanim ani v nejmensim) + kreatin a byl jsem jak balon, hlavu jsem mel jak omnalebku, jestli vis, co to je :), ale pri rozumne konzumaci sacharidu se te vodni retenze zase tak bat nemusis a navic take zalezi na telesnem typu, nekdo tu vodu taha od prirody hodne, jiny mene a zrovna ty myslim budes ten druhy pripad.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne so duben 09, 2011 11:15 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
monohydrát zavodní každého jinak - případě, že budeš mít v jídelníčku rozumně sacharidů, tak nebudeš po kreatinu tolik tahat vodu . Např. já při 300 g S / den na sobě vdní retenci nějak nesleduju - při 500 g S / den už jsem jako balon ...ale to je individuální - někdo tu vodu netahá vůbec + po vysazení vše odteče, kdyby bylo nejhůř.

ja si sacharidy nikdy nehlidal, spis bilkoviny
bejt mohutnej je fajn pocit, ale sam budes souhlasit, ze zvednout 200 na mrtvolu je jeny vykon, kdyz mas 75 kilo a kdyz mas metrak
nehlede na to, jak blbe se beha, kdyz mas metrak
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jediny suplement Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: