Jídelníček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jídelníček  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jídelníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám tento jídelníček?
Ne, stojí za prd
43%
 43%  [ 7 ]
Je to O.K.
56%
 56%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

necvičím ani tak kondičně, snažím se objemově jestli to tak myslíš. Ne, že bych protein nechtěl, ale právě ta cena. Do teď jsem měl sachariďák a ten mi celkem pomohl, neboť jsem nabral za měsíc dvě kila. Bez něho bych to těžko nabral. Jenže v tomto jídelníčku si myslím mám dost sacharidů, tak buď si koupím ten protein, nebo nevím. Ale nechci zas vrážet do toho strašné prachy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak našel jsem si tento protein: obchod.ronnie.cz/s-590-whey-protein-80--.html

je to stejna znacka i jakou mam creatin

jenze ted jsem si spocital, ze by to vyslo na 14 dni, kdybych to pil 2x denne.. ja nevim me se fakt nechce do toho strkat tolik prachu, zkusim si teda do jidelnicku pridat vice bilkovin a uvidim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nestiik napsal:
tak našel jsem si tento protein: obchod.ronnie.cz/s-590-whey-protein-80--.html

je to stejna znacka i jakou mam creatin

jenze ted jsem si spocital, ze by to vyslo na 14 dni, kdybych to pil 2x denne.. ja nevim me se fakt nechce do toho strkat tolik prachu, zkusim si teda do jidelnicku pridat vice bilkovin a uvidim


on to spíše myslel tak, že se nechystáš na žádné závody, nemáš vyšší ambice v kulturistice. Proto cvičíš jen tak pro radost, zdraví, kondičku ....cvičíš teda kondičně. Ten protein je dobrá volba, ale nehledej v tom žádnou vědu, nemusíš ho brát 2x denně každý den, prostě si spočítej kolik musíš sníst bílkovin a podle toho dávkovat protein. Když to pokryješ ze stravy nemusíš ho brát, když třeba nemáš čas na jídlo tak si dáš protein, když ti třeba bude scházet 30 gr. bílkovin ve stravě tak doplníš proteinem, prostě v tom nehledej nějakou vědu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to je dobry napad, ted jsem trochu upravil jidenlnicek, pridal jsem tam vice masa a mleka a vypocital jsem si ze to vyjde nutricni hodnoty nejak 160 g bilkovin, coz je pro mne idealni kdyz vazim 72 kg, jeste mam rezervu, ale stim proteinem mas pravdu, ne vzdy budu mit doma kvalitni maso ci nejakou jinou potravinu tak to bych mohl doplnit proteinem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chci se zeptat.. kdy brat ten protein, kdybych ho bral treba na to doplneni jednu davku nebo dve?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nad 1,5 g bílkovin nechoď prosím tě, rozhodně ne s tvoji váhou.
Za 1) Větší zátěž na ledviny (vyšší množství močoviny -> únava -> při delší konzumaci zbytečně nadměrného množství -> porucha CNS -> přetrénování -> zranění)
Za 2) vyhazuješ peníze, které můžeš investovat do doplňků potravy (vitamíny, minerály, protein pokud je nezbytný)

nestiik napsal:
chci se zeptat.. kdy brat ten protein, kdybych ho bral treba na to doplneni jednu davku nebo dve?


Jedna bohatě stačí.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ten puvodni jidelnicek ste rikali, ze je tam malo bilkovin, co jsem pocital vyslo to na nejakych 140 g. Dobre jedna odmerka (2 lzicky podle davkovani tohoto proteinu) před nebo po tréninku? Já osobně bych dal ten protein nějak po obědě, protože po cvičení před spaním mám přece ten tvarohový koktejl který má 40-50g bílkovin. Pokud máte jinej názor kdy brát protein tak napište :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si ho ve druhý svačině, místo mléka.
Já jsem ti osobně počet celkových bílkovin v jídelníčku nepočítal, automaticky jsem počítal s tím, že máš nedostatek, to už je zde většinou totiž klasika, takže to je moje chyba. Ale pokud ti to opravdu vychází na nějakých 160, tak je to moc, drž se zatím při stovce. Spíš si hlídej sacharidy, jinak už nebudeš nabírat ani ty 2 kila za měsíc.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:12 pm    Předmět: bílkoviny Odpovědět s citátem

U dávek bílkovin je taky důležitý je rozložit, tělo je v jedný velký dávce nevyužije. Proto se všude píše jíst míň a často.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sacharidu mam vic nez dost + kdyby chybeli tak mam jeste sacharidak :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby chyběli, tak si můžeš také dát nějaké mononenasycené mastné kyseliny, jako např. oříšky, arašídy, kešu. Ektomorfům to vždy doporučuju.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak diky esko za rady, jde videt ze se v tom vyznas =)

ještě mě napadlo, co brát protein jen ve dnech kdy cvičím, dal bych to hned po tréninku.. jen takový nápad, ale jestli je použitelný :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEDe2


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky se priklanim ze pres 140 je hodne drzel bych to tak na 1.6 na Kg vahy jinak je to zbytecne zanaseni tela bilkovinama. Taky bych to rozlozil do vice davek aby to bylo telem vic vstrebatelne. Ja napriklad pres den trochu proteinu primychavam i do sacharidaku nebo nedavam plnou davku 30 G kterou vetsinou pisou u proteinu.
Jeste co tu nezaznelo tak ja mam dobrou zkusenost ze si davam proteinak jako posledni jidlo cca 30 minut pred spanim pokud se ti tam vejde a pokud si nemel velkou veceri s podilem bilkovin na vecer. V den treningu si davam onech 30 g do 300-400ml mlika pred spanim.

Jinak jak se tu psalo drzim se toho ze kdyz pres den jim dost bilkovin proteinak nedavam pokud mam den ze nevyjde na obed maso a nechce se mi tolik jist mlecnych vyrobku tak si dam proteinak a jim vic "normalneji" aspon ta strava neni tak mlecna a fadni a nudna :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo tak to chci udělat taky, ale myslím, že pokud mám na večeři třeba rýži s masem z oběda, nebo třeba tousty s kvalitní šunky nebo třeba obložený talíř se šunkou sýrem zeleninou a před spaním ještě tvaroh, tak si myslím, že ten protein je tam už zbytečný. Prostě budu prát protein tehdy, když nebudu mít dostatek bílkovin třeba na oběd tak dám k obědu odměrku proteinu, nebo když budu mít slabou večeři, tak dám odměrku proteinu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEDe2


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak ;) Ja teda jeste mam Bcaa po treningu ale to uz je takovej dodatek tresnicka :) + az budes vic cvicit tak draho nevyjde ani kreatin vydrzi to vcelku dlouho a do 400 pulkilovku v akci i kilovku sezenes v pohode. a bere se jen 5G denne napr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jídelníček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: