Jídlo před ranním tréninkem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jídlo před ranním tréninkem  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jídlo před ranním tréninkem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
solonus


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 8:17 am    Předmět: Jídlo před ranním tréninkem Odpovědět s citátem

Zdravím a přeji dobrý den,

chtěl bych se zeptat na věc, která mi vrtá hlavou. Jak na jídlo před tréninkem "brzo" ráno. Vstávám v půl páté, dám si vodu, protože po noci je žízeň a teď dilema. Hledal jsem odpověď na internetu, ale nejsem z toho úplně šťastný co jsem našel. Půlka tvrdí nesnídat ať se pálí tuky, druhá půlka ,že je potřeba doplnit sacharidy, ale zase někde psali ,že když ráno člověk doplní sacharidy tělo je použije jako energii a tudíž se nebude spalovat tuk, což je můj primární cíl, protože jsem přibral po dvou dětech jako prase. Jak to tedy je? Zatím si dávám před tréninkem pomeranč, protože tuhá strava před cvičením mi moc nejede. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to s tím jídlem vymyslet? Většinou cvičím půl hodiny po tom co si dám pomeranč a l-carnitin. Předem moc děkuji za odpověď a radu. Ať se daří
_________________
Bílé vlasy, duše temná, usedá zde na svůj trůn, pod plamenem země černá, bude konec šťastným dnům.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomeranč nebo banán stačí a běž to tam rozjebat. S sebou flašku vody, rupni tam nějakej nakopávač, ať tě to po cestě do posilky probere. Po cvičení bílý jogurt s cereáliemi nebo vločkami. A půjde to samo, mohu potvrdit Samozřejmě jíst clean.
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě by tam měli být bílkoviny - protein nebo alespoň BCAA.

Každopádně sacharidy bych raději omezoval v jiných časech než před a po tréninku.

Tam mají největší opodstatnění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stan Efferding radí trochu rýže, vajíčko natvrdo a pomerančovej džus.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jídlo před ranním tréninkem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: