Kolko chlapov ma priemerna ceska/slovenska dievka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kolko chlapov ma priemerna ceska/slovenska dievka  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Kolko chlapov ma priemerna ceska/slovenska dievka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Teda koukam, na Slovensku uz se mluvi ghetto anglictinou.. njn, svetovost.
My zase mame ve vlade slovenskyho estebaka, co se snazi mluvit cesky. A kdysi jsem potkal mexicanku z Kezmaroku .

Kupredu links, zpatky kein step!


To Ceske sklonovanie je tiez classy.

Nebola nahodou z Ragnaroku?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Nez jsem spadl v 19ti do nynejsiho vztahu byl jsem mozna na podobnem cisle, pokud nema nekdo dlouhodoby vztah tak proc by to mel byt problem? Snad kdyz mam moznost tak radsi otrkam peknou mladou holcinu nez doma lestit nad redtube jako ostatni blbeckove. Spis bych dote holky sel kvuli jeji uprimnosti.


Ked opichas ako chlap 100 kociek, tak mirinujem, lebo musis byt alpha Chad a priniest na stol nieco co ostatni nemaju.
Aby holku opichalo 100 chlapov jej staci byt len ku*va.

g_dgrim napsal:
Berserk_Grom napsal:
Ok brahs, rozpraval som sa nedavno s jednou slut, a priznala sa mi ze mala 100+ chlapov v 23 rokoch


alebo sa ta chcela len zbavit


je to mozny ale pak by mi neposilala fotky koz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Nez jsem spadl v 19ti do nynejsiho vztahu byl jsem mozna na podobnem cisle, pokud nema nekdo dlouhodoby vztah tak proc by to mel byt problem? Snad kdyz mam moznost tak radsi otrkam peknou mladou holcinu nez doma lestit nad redtube jako ostatni blbeckove. Spis bych dote holky sel kvuli jeji uprimnosti.


Jak praví klasik: "Vztah je souběh citů, a city jsou jen pro homosexuály a ženský v přechodu." Takže jednorázový (nezávazný) mrdání je vždycky nejlepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
KrystofK napsal:
Nez jsem spadl v 19ti do nynejsiho vztahu byl jsem mozna na podobnem cisle, pokud nema nekdo dlouhodoby vztah tak proc by to mel byt problem? Snad kdyz mam moznost tak radsi otrkam peknou mladou holcinu nez doma lestit nad redtube jako ostatni blbeckove. Spis bych dote holky sel kvuli jeji uprimnosti.


Jak praví klasik: "Vztah je souběh citů, a city jsou jen pro homosexuály a ženský v přechodu." Takže jednorázový (nezávazný) mrdání je vždycky nejlepší.


Vidno ze si este nikdy nevysadil po tazkej kure
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky by se mi hnusila, hold 100 není 10 že...
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je otázka, jestli vůbec mluví pravdu
tímhle se holky nechlubí, narozdíl od kluků
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esprit


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne, tymto sa chlubi grom...blahozelame, videl si konecne aj zenske prsia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
To Ceske sklonovanie je tiez classy.
Nebola nahodou z Ragnaroku?


Clovece pro me je ghetto jako ghetto a ze tam byla tma teda, samej mexican.
Ale abych nehanel, na namesti tam byla uzasna (zamecka?) hospoda s ukrutne milou obsluhou a paradnim jidlem.
Jinak jsem trochu alergicky na pouzivani anglickych slov tam kam nepatri, ale to je moje osobni uchylka. Hlavne kdyz vim, jak na tom nase narody s jazykovou "vybavenosti" jsou.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro holku (pokud chce) to není žádný problém - pokud má aspoň průměrný vzhled může mít klidně každý týden jiného. Poptávka převyšuje nabídku
Řekněme že by měla jiného po měsíci - i tak se na 100 v tomhle věku dostane relativně v klidu.
Běžné to pochopitelně není
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Tak pro holku (pokud chce) to není žádný problém - pokud má aspoň průměrný vzhled může mít klidně každý týden jiného. Poptávka převyšuje nabídku
Řekněme že by měla jiného po měsíci - i tak se na 100 v tomhle věku dostane relativně v klidu.
Běžné to pochopitelně není


Je rok 2017, muzi su lenivi (rozumej - maju strach) zoznamovat sa na ulici, v obchode, takze aby v takom veku mala vyse 100 muzov v posteli (a nebola to prostitutka), treba jej k aspon priemernemi vzhladu este nieco.... UCET NA SOCIALNYCH SIETACH (pokec.sk, badoo, facebook...).... :D... Bez toho nie je sanca, pokial by sa teda nekurvila po diskotekach kazdy tyzden, a nebalila kazdeho druheho ci tretieho zucastneneho pohladom a mozno aj slovne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kolko chlapov ma priemerna ceska/slovenska dievka Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: