Kondiční kulturistika



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kondiční kulturistika  Úvodní stránka -> Soutěže -> Kondiční kulturistika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JuniorOrsi


PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 7:00 pm    Předmět: Kondiční kulturistika Odpovědět s citátem

Ahoj. Chtěl ybch se zůčastnit letošní kondiční kulturistiky .. Ale jsou to moje první závody .. Vůbec nevím co a jak .. Kde ,kam atd ... Není tu někdo kdo by mi poradil ? : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kolik platis ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
a kolik platis ?

tak zrovna tohle asi slyšet nechtěl
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 3:20 pm    Předmět: Re: Kondiční kulturistika Odpovědět s citátem

JuniorOrsi napsal:
Ahoj. Chtěl ybch se zůčastnit letošní kondiční kulturistiky .. Ale jsou to moje první závody .. Vůbec nevím co a jak .. Kde ,kam atd ... Není tu někdo kdo by mi poradil ? : (


Ahoj...

stačí kouknout na svazový stránky skfcr.cz, tam najdeš návod a věci ohledně regisstrace, seznam soutěží a podmínky,za kterých se můžeš přihlásit.

Co se týká přípravy samotné, já jsem se na první mistrovský soutěže připravovala sama a prolítla jsem net a na těhhle stránkách: http://www.kulturistika.net/ najdeš úplně všechno,co potřebuješ věďet...nepočítej moc s tím, že tě někdo bude vodit za ručičku, natož zadara...internet je mocnej,chce to číst a zkoušet...pokud budeš mít hodně velký štěstí,tak se tě někdo zkušenější ujme...good luck!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 3:45 pm    Předmět: Re: Kondiční kulturistika Odpovědět s citátem

JuniorOrsi napsal:
Ahoj. Chtěl ybch se zůčastnit letošní kondiční kulturistiky .. Ale jsou to moje první závody .. Vůbec nevím co a jak .. Kde ,kam atd ... Není tu někdo kdo by mi poradil ? : (


Komplexně to máš vše popsáno v tomto článku:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-13084-kondicni-kulturistika-bodyfitness-a-bikiny-2012-vse-co-potrebujete-vedet.html

A pokud tam nenajdeš, co hledáš, třeba mi napiš na ronnie@ronnie.cz (ale odpovídám s velkým zpožděním:- (.


Doplněno:
...aha, a teď koukám na nick pisatele z úvodu... a hádám, že už je to, Vojto, vyřešeno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JuniorOrsi


PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano :) . Už je to vyřešené ...
Ale jinak děkuju všem za snahu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kondiční kulturistika
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: