Kondiční soutěže 2022


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kondiční soutěže 2022  Úvodní stránka -> Soutěže -> Kondiční soutěže 2022
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paja001


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Paja001 napsal:
Ja myslel, ze "first timers" jsou neco jako kondicky, tim padem mohu soutezit i v kondickach SKFCR, ne?

To Madarsko se mi nepodarilo vygooglit, jaka je to federace prosim?


To se asi s českými kondičními vzájemně vylučovat bude. V pravidlech u kondiček je něco jako "...nesmí startovat ti, kteří... (...) ...startovali na zahraničních soutěžích..." . Spíš na to doopravdy dívej plošně, že to je "buď jedny a nebo druhé", tak jedny vyber a tam jdi - ale zkoušet jít na nějaké a pak doufat, že vyjdou kondičky, když to bude proti pravidlům, bych nedoporučoval (i proto, že to může dopadnout tak, jak jsem napsal v úvodu).


"V této kategorii mohou startovat všichni zájemci mladší než 30 let (po celý rok, kdy oslaví 30 a méně let), tzn. v roce 2021 se jedná o ročníky narození 1991 a mladší (1992, 1993 atd.). Zároveň zde platí omezení, že daný závodník v posledních dvou letech nestartoval na žádné soutěži v kulturistice (s výjimkou kondičních soutěží) a nebyl v posledních 10 letech reprezentantem České republiky na soutěžích mistrovství světa a/nebo mistrovství Evropy, v posledních 10 letech nestartoval na žádné jiné zahraniční soutěži a nikdy v minulosti se neúčastnil jako závodník soutěží, které nebyly pod aktivním dohledem Antidopingového výboru České republiky."

Moc jsem to nepochopil, myslite, ze "zahranici" nebo "first timers" se urcite nevztahuje na to "s vyjimkou kondicnich soutezi"? Protoze FIRST timers je kondicni soutez, jen v zahranicni.

Napisu jim email.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paja001


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Ronnie napsal:
Paja001 napsal:
Ja myslel, ze "first timers" jsou neco jako kondicky, tim padem mohu soutezit i v kondickach SKFCR, ne?

To Madarsko se mi nepodarilo vygooglit, jaka je to federace prosim?


To se asi s českými kondičními vzájemně vylučovat bude. V pravidlech u kondiček je něco jako "...nesmí startovat ti, kteří... (...) ...startovali na zahraničních soutěžích..." . Spíš na to doopravdy dívej plošně, že to je "buď jedny a nebo druhé", tak jedny vyber a tam jdi - ale zkoušet jít na nějaké a pak doufat, že vyjdou kondičky, když to bude proti pravidlům, bych nedoporučoval (i proto, že to může dopadnout tak, jak jsem napsal v úvodu).


"V této kategorii mohou startovat všichni zájemci mladší než 30 let (po celý rok, kdy oslaví 30 a méně let), tzn. v roce 2021 se jedná o ročníky narození 1991 a mladší (1992, 1993 atd.). Zároveň zde platí omezení, že daný závodník v posledních dvou letech nestartoval na žádné soutěži v kulturistice (s výjimkou kondičních soutěží) a nebyl v posledních 10 letech reprezentantem České republiky na soutěžích mistrovství světa a/nebo mistrovství Evropy, v posledních 10 letech nestartoval na žádné jiné zahraniční soutěži a nikdy v minulosti se neúčastnil jako závodník soutěží, které nebyly pod aktivním dohledem Antidopingového výboru České republiky."

Moc jsem to nepochopil, myslite, ze "zahranici" nebo "first timers" se urcite nevztahuje na to "s vyjimkou kondicnich soutezi"? Protoze FIRST timers je kondicni soutez, jen v zahranicni.

Napisu jim email.


Tak jsem ted volal s mistopredsedou SKFCR a rikal mi, ze pokud soutez First Timers v zahranici spada pod IFBB, tak pak MUZU jit na kondicky SKFCR. Ale pokud je to jina federace, tak to povoleno neni, nic, ani First Timers.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BDavid


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2022 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kondiční crossfit soutěže - tohle by nepomohlo? https://kulturistika.ronnie.cz/c-35473-kalendar-soutezi-crossfitu-pro-rok-2021.html .. .sice pro rok 2021, ale je velká šance, že to bude letos stejné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kondiční soutěže 2022 Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: