Kontrola jídelníčku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kontrola jídelníčku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kontrola jídelníčku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olafovnik


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2023 7:59 pm    Předmět: Kontrola jídelníčku Odpovědět s citátem

Ahoj,

po mnoha letech jsem se vrátil ke cvičení ve fitku, a protože mám dnes jakžtakž možnosti, které sem jako študák neměl, rád bych vyladil jídelníček co nejblíže k dokonalosti. Rád bych Vás požádal o zhodnocení, jedná se o jídelníček objemový, cvičím po osmi leté pauze cca 3 měsíce, z toho pořádně tak 6 týdnů, dle plánu Freimen 2 - (odkaz) obden.

Měřím 190cm, váha 107,5kg v nic moc kvalitě.

Suplementy pouze protein 100%whey od reflexu a občas agrezz, ale to mám spíš na chuť a pocit, občas zapomenu a v tréningu to prakticky nepoznám.

Makro se snažím držet na 200g/B, 400g/S, 80-100g/T. Rád bych přidal sacharidy na 500g, ale nedokážu to prostě ujíst, nejsem vůbec velký jedlík, spíš naopak a ujíst i stávající jídelníček je pro mě docela náročné. Bohužel ale váhu mám za celé 3 měsíce téměř stejnou.

Zde zasílám konkrétní screeny z kal.tabulek za poslední 3 dny:





Cílem je tedy přibrat na svalech, nějaký ten tuk nevadí. Výdej mám kromě občasných procházek s kočárkem minimální, práce sedavá, volný čas u PC:)

Ještě dodám maxka, 6x4 dřep 105kg, 6x4 MT 130kg, 6x4 Bench 92,5kg, jedničku nevim

Děkuji za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kontrola jídelníčku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: