krevety


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - krevety  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> krevety
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
arachnoo


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 1:00 pm    Předmět: krevety Odpovědět s citátem

Tak jsem přemejšlel, co si ještě obohatit do DIETY a napadly mě krevety. Mrknu na hodnoty a ejhle, bez tuku, bez cukru, vysokej podíl bílkovin... zdá se to, jako ideální jídlo, jíte je v dietě ? A jak je např. připravujete, máte je rádi ? x)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie som si isty, ci krevety (lupane napriklad, bezne v klasickych krevetovych koktejloch) v cene okolo 600 CZK za kilo su beznou sucastou jedalnicka.
Ale na spestrenie preco nie... Ja obcas skusam paellu. Ale musi to varit niekto iny. Skusal som to sam, ale po case stravenom v kuchyni pri intenzivnej voni vareneho jedla...ked som to dovaril a pozrel sa na to, akurat sa mi zodvihol zaludok. Ale ked to robi niekto iny a ja si len sadnem k tanieru...that' ok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudu zakládat nové vlákno.
Nemá někdo tip na JEDNODUCHÝ recept, kde by nebyly žádné zbytečnosti, jen krevety, trocha oleje a koření, přiznám se, že vůbec nevím jak to udělat, tak bych chtěl nějaký jednoduchý recept alá kuřecí prsa na pánvi. Díky

Jinak co jsem zjistil až teď jsem koupil nejhůře jak jsem mohl, mají se kupovat čerstvé (to jsem věděl, ale nesehnal je), nevyloupané a nepředvařené. Já koupil mražené, vyloupané a předvařené, no chybami se člověk učí.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:

Nemá někdo tip na JEDNODUCHÝ recept, kde by nebyly žádné zbytečnosti, jen krevety, trocha oleje a koření


-> olej, česnek, bazalka, trochu chili papričky, sůl

Já kupuju krevety z Makra, jsou sice hluboce zmražené, ale to vůbec nevadí - a jsou vyloupané (méně práce pro mě), NEpředvařené - vynikající.

První je nechám rozmrznout, pak na 2minuty hodit do vařící vody, abych se zbavil zápachu a aby trochu změkly. Pak naložit do marinády viz nahoře na pár hodin (není nutné). Pak dát na pánev (nech je odkapat, jinak budeš celý poprskaný od oleje a česnek se ti připálí) a ke konci přilít marinádu . Je to VÝBORNÝ.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je nějakej rozdíl když jsou neuvařené a uvařené? Lze uvařené lehce osmahnout na pánvi? Jiné bohužel neměli a já na měl chuť.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikdundych


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Je nějakej rozdíl když jsou neuvařené a uvařené? Lze uvařené lehce osmahnout na pánvi? Jiné bohužel neměli a já na měl chuť.

Rozdíl bud emožná v tom že ty uvařené se ti osmaží rychleji. Jinak byhc v tom žádnej rozdíl neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za kolik se daj tak rozumně koupit? ... chodíval jsem si je dávat tady v Brně do Neptuna s rejží, ale pak mě přišlo podezřelá cena 89 korun za slušnou porci krevetovýho rizota :D ... koupil bych si je někde sám, ale nerad bych prohloupil na ceně
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patrikdundych napsal:
MAST3R napsal:
Je nějakej rozdíl když jsou neuvařené a uvařené? Lze uvařené lehce osmahnout na pánvi? Jiné bohužel neměli a já na měl chuť.

Rozdíl bud emožná v tom že ty uvařené se ti osmaží rychleji. Jinak byhc v tom žádnej rozdíl neviděl.


Ok díky. Nějak tak jsem si to myslel, ale radši jsem se zeptal, abych nevyhodil prachy a nemusel si jet 15km pro nové.

Grimley: Já koupil 225g asi za necelou 100,-, ale dají se sehnat i čerstvé, ale to je cena jinde a ještě pokud jsem pochopil záleží na velikosti.

http://www.cerstveryby.cz/index.php?stoken=D57FBD32&force_sid=&lang=2&currency=0&cl=search&searchparam=krevety&searchcnid=&searchmanufacturer=
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makro mívá kilo velkých za 330,-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krevety jsou dobre a chutne, ale jeste lepsi byl kalamar
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tu pripravu delam podobne jako Frozz. Take kupuji vyloupane, hluboce mrazene z makra.

Ja napustim drez vlazne vody, vysypu tam ty krevety.. - rychleji rozmrznout a jak uz bylo receno trosku ztrati zapach. Pote je osusim takovejma tema ubrouskama papirovejma.

Na panevi rozehreju oliv. olej, prihodim cesnek, jen lehce osmahnu, pote prihodim krevety, primo na panvi je trosku osolim a pridam pepr. po nejakych 3-5 minutach, podleju bilim vinem (asi jako jeden lok ) a necham to vino vyparit. a jeste na panvi nebo uz na taliri pokapu citronem....

a je to libovka :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jestli jsou v makru vyloupané tak super, ted se divam na letak a maji tam
Krevety cele varene 500g/182kč. Chlapi udelali jste mi chute
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BiancaRazza


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja neviem či to niekomu bude chutiť ale ja si to nesmažím na oleji ale dusím si to na vode a len troška osolím a jem to zo zeleninovým šalatom alebo si ich dám do rizota alebo do čínskych rezancov a ktomu nejakú omáčku čo ma napadne. Mne chutia aj bez korenia a oleja.
_________________
behám rýchlejšie, trenujem tvrdšie ale aj tak všade chodím autom :D
jem dietnejšie a zdravšie ale aj tak mám stále chuť na Milka Toffee Wholenut ja chceeeeeeem tú Milku -------- tú obrovskú :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:

Jinak co jsem zjistil až teď jsem koupil nejhůře jak jsem mohl, mají se kupovat čerstvé (to jsem věděl, ale nesehnal je), nevyloupané a nepředvařené. Já koupil mražené, vyloupané a předvařené, no chybami se člověk učí.

Zároveň nepředvařené a nemražené u nás podle mě neseženeš, tyhle potvory se myslím kazí v řádu hodin :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L@dis


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem si koupil taky krevety (vyloupané,mražené) v Kauflandu v polsku 250g/50kč v akci, jinak stojí 75,-....jak je udělat taky moc nevím, měl jsem je snad jednou v životě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - krevety Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: