Kterou aminokyselinu pro povzbuzení?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kterou aminokyselinu pro povzbuzení?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kterou aminokyselinu pro povzbuzení?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kterou aminokyselinu na povzbuzení?
DL-Phenylalanine
12%
 12%  [ 1 ]
Taurin
50%
 50%  [ 4 ]
Tyrosin
37%
 37%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Saint-Jimmy


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, že při mrtvým tahu tě můžou bolet spodní záda aniž bys měl špatnou techniku..že jsou na přetížení náchylný docela (hlavně když jedeš mrtvoly vícekrát týdně). Mně se to u těžkejch mrtvol párkrát stalo, že spodní záda byly v hajzlu (jako čistě svaly) a to si dávám na techniku u mrtvoly fakt pozor..
_________________
"Eating chicken makes you weak. Eggs are god for two reasons: First, they´re excellent for helping you build muscle and strenght. Second, they keep chicken from being born." -Pavel Tsatsouline-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tentron


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
1) říct všem okolo, že toho máš moc, at ti dají nějakou dobu klid
2) dobře jíst a hodně spánku
3) vysrat se na zábavu a poctivě se učit

Do toho bych dal kafe nebo guaranu.


twe to je rada za všechny prachy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
blazen napsal:
chlapi, doporučili byste mi něco takovýho i na lepší soustředěnost? Nějak se posledních pár týdnů nemůžu moc soustředit na učení ani na sport (kromě posilování).. Přitom dřív to pro mě problém nebyl a denně spim i víc než 8 hodin -kolikrát nemůžu usnout jak jsem přespaný :D


Zkus Lecitin, hodně se používá při intenzivním učení, a přečti si o tom něco. Pár témat tu o tom je stačí hledat.


moc dík :) já v tom mám úplně hokej, co povzbuzuje, nabuzuje, nakopává a prokopává, a teď tu řešíte i pumpování.. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saint-Jimmy


PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych nevymejšlel žádný extra přípravky a prostě bych tam nahulil kofein v nějaký formě ve vyšší dávce..
_________________
"Eating chicken makes you weak. Eggs are god for two reasons: First, they´re excellent for helping you build muscle and strenght. Second, they keep chicken from being born." -Pavel Tsatsouline-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kterou aminokyselinu pro povzbuzení? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: