Který kurz výživy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Který kurz výživy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Který kurz výživy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paralen


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 3:31 pm    Předmět: Který kurz výživy Odpovědět s citátem

Ahoj sportovci,
který byste doporučili kurz výživy pro řekněme pokročilejšího samouka? Samovzdělávám se v tomhle oboru už roky a přemýšlím že se přidám do zástupu těch co to šíří do okolí i za peníze, ale než se tak stane tak bych si chtěl moje znalosti nějak utřídit a doplnit. Z počátku jsem přemýšlel o nějaké praxi ve firmě, ale vždy se z toho vyklubalo něco ve stylu herbalifu nebo světa zdraví a o to opravdu zájem nemám (a už vůbec ne o to platit si před nástupem jejich kurz).


Asi bude lepší když bude mít kurz nějakou online formu, případně možnost semináře, certifikace atd. do budoucna, protože dneska nikdo neví kdy vůbec by bylo možné nastoupit k prezenční formě a jestli by to vláda znovu v půlce kurzu nezatrhla (a za další bydlím tak akorát mezi Prahou a Brnem, takže dojíždění by taky nebyl zrovna ideál).

Vím že lidí co to dělá je hromada, ale i kdyby z toho nakonec nic ani nevzniklo, tak mi investice do vzdělání líto nebude, pokud bude kurz kvalitní, o to nemusíte mít obavy. :)

Co jsem pohledal je prý kvalitní Nutris, ale ten má jen prezenční formu, potom ATAC ten je z dražších, ale i online a na půl roku (500 hodin), takže by to mohlo stát za to, může se k nim někdo prosím vyjádřit nebo i k jiným kurzům?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co zkusit https://www.institutmodernivyzivy.cz/
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paralen


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám na to ale tam mají teď jen nějaké 1-4 hodinové webináře a nebo knihu, pokud teda nekoukám blbě, ale přece jen od nějakého obsáhlejšího kurzu pod vedením erudovaného člověka si toho slibuju víc, nebo máte nějaké osobní zkušenosti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych, pojď do toho našeho, ale vyloženě výživový bude až v létě.
https://akademie.ronnie.cz/trenerske-kurzy/terminy

Teď jsou "jen"klasické instruktor fitness a trenér kulturistiky, je to kombinovaně, co jde se dělá on-line a co nejde, tam se bude čekat na uvolnění pravidel. Na webu o tom psáno moc není, budeme to tam doplňovat zítra. Ty letní už ale budou, pevně věřím, normálně prezenční.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Paralen


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2021 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani jsem nevěděl že to Ronnie taky dělá, to jsou věci. :) No budu sledovat a doufat že tady v té době nebude nějaký teplomilný druh koronaviru, pokud se do té doby nepustím do ničeho online. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2021 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paralen napsal:
Ani jsem nevěděl že to Ronnie taky dělá, to jsou věci. :) No budu sledovat a doufat že tady v té době nebude nějaký teplomilný druh koronaviru, pokud se do té doby nepustím do ničeho online. :)


To léto už bude - věřím tomu - zase v normálu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Který kurz výživy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: