kuřecí stripsy


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - kuřecí stripsy  Úvodní stránka -> Kuchařka -> kuřecí stripsy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceiro


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:10 am    Předmět: kuřecí stripsy Odpovědět s citátem

mám super recept na kuřecí stripsy

potřebujeme- kuřecí prsička, bíly jogurt, kari koření, tortily-kukuřičné pečené trojuhelníčky

postup- v jogurtu si rozmíchame kari, tortilu rozdrtíme , z masa nařezané stripsi obalíme v jogurtu a pak v tortilách, dáme na pečicí papír a pečeme v troubě. Pečící papír tam dejte jinak se to nalepí na plech a blbě se to čistí. jako přílohu zeleninový salát. Dobrou chut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koukys


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem to dojedl a je to naprosto fantastický recept! S mladou jsme ujížděli na stripsech z KFC a tohle skvělá náhrada! Nehledě na cenu. Suroviny jsme pořídili za cca 150,- Kč a v lednici na nás čeká ještě druhá porce na zítra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraR


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 5:46 pm    Předmět: .. Odpovědět s citátem

Už se mí zbíhaj sliny
asi to skusim v blízký době

Jo nebylo by lepší
to osmahnout na pánvi ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ernandes


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne vtip je v tom že se to dělá horkovzdušně prootže to ma bejt napodobenina KFC stripsů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraR


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha
tak si budu muset počkat
nejde nám trouba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uNreaL86


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

skvely recept, este mi ich ostalo zopar v chladnicke ale verim ze sa tam dlho "neohreju" :D mozno sa tam dal na prvy krat privela kari ale aj tak super :P
_________________
"Pain is Temporary, Glory is Forever!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekRazic


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 12:18 pm    Předmět: Re: kuřecí stripsy Odpovědět s citátem

ceiro napsal:
mám super recept na kuřecí stripsy

potřebujeme- kuřecí prsička, bíly jogurt, kari koření, tortily-kukuřičné pečené trojuhelníčky

postup- v jogurtu si rozmíchame kari, tortilu rozdrtíme , z masa nařezané stripsi obalíme v jogurtu a pak v tortilách, dáme na pečicí papír a pečeme v troubě. Pečící papír tam dejte jinak se to nalepí na plech a blbě se to čistí. jako přílohu zeleninový salát. Dobrou chut


a nejde tam dat neco jineho, nez kari? treba trochu soli a hotovo? a kdyz uz to kari, tak kolik asi? pomer yogurt=pocet lzicek kari? xD diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Politolog


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 2:31 pm    Předmět: Re: kuřecí stripsy Odpovědět s citátem

ZdenekRazic napsal:
ceiro napsal:
mám super recept na kuřecí stripsy

potřebujeme- kuřecí prsička, bíly jogurt, kari koření, tortily-kukuřičné pečené trojuhelníčky

postup- v jogurtu si rozmíchame kari, tortilu rozdrtíme , z masa nařezané stripsi obalíme v jogurtu a pak v tortilách, dáme na pečicí papír a pečeme v troubě. Pečící papír tam dejte jinak se to nalepí na plech a blbě se to čistí. jako přílohu zeleninový salát. Dobrou chut


a nejde tam dat neco jineho, nez kari? treba trochu soli a hotovo? a kdyz uz to kari, tak kolik asi? pomer yogurt=pocet lzicek kari? xD diky

Kari radši míň, protože je to hodně výrazný koření, ale šlo by to s čímkoliv, klidně jen sůl a pepř, nebo třeba chilli...
_________________
Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 8:21 pm    Předmět: Re: kuřecí stripsy Odpovědět s citátem

Jak dlouho pečeme v horkovzdušný? Na kolik stupňů?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem, když se cokoliv dává do jogurtu, je dobrý (ba skoro nutný) to tam nechat nějakou dobu uležet - jogurt maso, který do něj naložíme, dost zjemní, proto se vyplatí počkat... Samotnýho mě to nenapadlo, ukázali mi to jen pár týdnů nazpět, ale od tý doby nakládám maso téměř výhradně do jogurtu místo oleje...

A ještě jedna věc... přestože tenhle recept znám a mám vyzkoušený už dávno, tenhle topic mě vyhecoval, abych to zas upatlal, takže mám půl kila kuřete naloženo v lednici a večer to obalím a upeču... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc jsem neveril ze to bude s tim jogurtem dobre, ale je to vynikajici

Priste, ale vymenim tortila chipsy asi za corn flakes, protoze dat 50kč za obal je docela dost
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaP1D


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V akom jogurte nakladate to meso? Urcite to musim skusit!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V banánovym
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gome6


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslíte že by to bylo dobrý i s rybou ? Prsa sou dost drahý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantatu


PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 4:23 pm    Předmět: re Odpovědět s citátem

"tortily -kukuřičné pečené trojuhelníčky

at hledam kde hledam nemužu na to nikde narazit nevite nekdo jak se to jmenuje nebo kde se to da koupit ? našel jsem pouze tortily jako placky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - kuřecí stripsy Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: