Kurzové sázení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297, 298, 299  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kurzové sázení  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kurzové sázení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Vás rozumí tu někdo fotbalu? Našel jsem zápas dá se říct velice důležitej a kurzy sou 4 1.2 a 10....Kurz na remízu 1.2??????příjde mi to hrozně podezřelé pokud někdo rozumí at se ozve
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je to za zápas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A rozumíš sázení? Jinak jsem se díval na ostatní sázkovky a tam kurz na remízu max 1.4 a to jde defakto o postup....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sázení rozumim. Co je to za zápas? To je tajný nebo co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedná se o druhou italskou zápas Verona- Empoli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To stejný zápas Novara-Lanciato tam je na plychtu 1.4 u sazkabetu a to jde o sestup...Fakt přemejšlím jesi to naložt ale je to hrozně podezřelí a ta Itálie tam jsou občas velmi podivný výsledky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotbalu obecně nerozumím ale ty kurzy lákají.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak na bwinu to dokonce stáhli. Každopádně nechápu význam remízy, protože Empoli o nic snad nejde namísto Verony. Každopádně tu remízu bych právě nedával. Přímo se to vybízí střelit tam čistou jedničku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek Dušín


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady si dám dvojitou šanci 12 (ne remíza) za krásný kurz 3.75 na paddy power nebo marathonbetu, remízu za 1.25 by dal jen blázen.

Minulý týden byla stejně "tutová" remíza na Bari, tam byl kurz asi 1,6-1,8 na remízu, sledoval jsem kurzy a hned co začlo livko, najednou remíza vyletěla na 2,5 a kurz na Bari šel z 2.7 na 2,2, tzn. že to tam někdo pěkně osolil na jedničku těsně po výkopu.

Bari prohrávalo v 80. minutě 0:1, v tu chvíli byl kurz na výhru Bari 40, na 1X asi 5. Já jsem dal tu 1X, a světe div se, Bari dalo hned 2 goly a vyhrálo. Každej kdo měl remízu v kurzu 1,7 splakal nad výdělkem.

Italové jsou mistři manipulací a kde to vypadá jako jasnej zápas, dost často to dopadne přesně obráceně, proto dávám jen value kurzy a to 1,2 určitě není.
_________________
Vše je ztraceno,ty už nedojedu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak oba zápasy byla plichta...fakt v té Itálii to je sázkařská mafie ale jak vidno sázkovky tam taky mají svoje koně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogis


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 11:17 am    Předmět: placené tipy Odpovědět s citátem

Zdravím,

nyní 7 dní členství zdarma pro nové členy! Ověřte si pravost tipů a vydělávejte s námi.

více na czech-tips (TECKA)cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co rikate dnes Bedych aspon set za vic? sice ma s wawrou negativnibilanci a posledni 3 zapasy s nim prohral ale wawra zas neumi v hale, navic vzdycky kdyz Berdych prohral tak uhral aspon jeden set, naopak kdyz vyhral Berdych tak 2x s c istym kontem. Ale zas Wawra je na turnaji mistru poprve tak bude nazhaveny, muze prekvapit nevim no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
co rikate dnes Bedych aspon set za vic? sice ma s wawrou negativnibilanci a posledni 3 zapasy s nim prohral ale wawra zas neumi v hale, navic vzdycky kdyz Berdych prohral tak uhral aspon jeden set, naopak kdyz vyhral Berdych tak 2x s c istym kontem. Ale zas Wawra je na turnaji mistru poprve tak bude nazhaveny, muze prekvapit nevim no

určitě, protože Berdych dnes vyhraje sice s nim letos prohral, ale to hral Standa v životní formě ted takovou formu nemá. Berdych v paříže hraje dobře a má určitě motivaci dajít co nejdál, když letos nevyhrál žádný titul.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co, podali ste niekto na dnesny "event"?
Ja som cca pred mesiacom zbuchal 2 tikedy, snad ich najdem, tusim ich mam v praci :D
D´Teraz dufam, ze Kiska prekvapi a nedostane sa do 2. kola a Hrusovksy neprekvapi a bude slabsi ako Prochazka ci Knazko :D
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fenix17


PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzkoušel jsem mnoho strategií sázení, nicméně vždy jsem se vrátil k tomu, co mi funguje od roku 2007, k jistým sázkám (surebets).

Kdo říká, že to nejde, tak to buď nikdy nezkusil, nebo se nechal odradit prvním problémem. Opravdu nic není bez práce. I surebetting vám zabere hodně času než se to naučíte a určitě kvůli své nepozorností projedete i nějaké sázky.

Kolo jste taky nevyhodili po prvním pádu z něj, ale zkusili jste na něj sednout znovu...
Kdo chce poradit nebo pomoct, ozvěte se mi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kurzové sázení Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297, 298, 299  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: