Kuvajtův deník

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kuvajtův deník  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kuvajtův deník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vonkuvajt

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 7:12 pm    Předmět: Kuvajtův deník Odpovědět s citátem

Ahoj, rozhodl jsem se založit si tento log, abych s Vámi mohl sdílet můj postup a pocity z cvičení, zároveň uvítám jakoukoli radu ať už tady, či ve zprávách.

Něco o mě:

Věk: 26 let
Výška: 190 cm
Váha: 130kg stabilně

Povolání: Sedavé, stresové - kancelář, cca 5 hodin denně v autě

Zkušenosti se sportem: Nikdy jsem necvičil déle než měsíc, poslední 3 roky jsem byl centr v americkém fotbale. Hodně kontaktu, výbušných pohybů, skvělý psychický tréning. Sport miluji, přerušil jsem, abych se mohl věnovat více práci.

Důvod, proč chci se sebou něco dělat: Výše zmíněnou váhu jsem nabral poměrně bleskově při začátcích podnikání. Málo času, snídaně absolutně nepřijatelné (pro přestavu energy drink), obědy formou drive-inu, málokdy domácí kuchyně. Dnes po pěti letech jsem se rozhodl, že to takto dál nejde. Narostlo mi obrovské břicho, lidé kolem mi říkají že mám docela namakané pracky, ale co z toho. Necítím se ve svém těle dobře. Nohy hubené, pracky, bachor jak padesátiletý pijan. Toto již více nechci. Do budoucna chci zase pokračovat ve fotbale v časovém horizontu jednoho roku.

Dispozice ke cvičení: Domácí místnost s podložkou, dvě jednoručky 8-12kg. Mám možnost využít soukromou posilovnu se všemi možnými stroji, ale nehrnu se do toho.

Jídelníček: Na pití pouze voda, jídlo 1x denně - hodně zeleniny, kuřecí/hovězí, brambory, rýže... Každý den po obědě pilulka Reflex Nexgen pro multivitamin, večer pilulka Omega 3 GS Condro.

Můj cíl: Pro začátek si dávám laťku na 125kg, postupně budu updatovat. Časový horizont si nedávám, ale potěšilo by mě, kdybych to za měsíc zvládl.

Tréning 05.09.2019:

3x10 kliků

3x12 sed-leh

3x12 dřepů

2x15s plank

Tento tréning budu postupně rozšiřovat v počtu sérií. Rád bych si jej rozložil na 3 fáze během dne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vonkuvajt

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 2:47 pm    Předmět: Tréning 06.09.2019: Odpovědět s citátem

Tréning 06.09.2019:

3x11 kliků

3x13 sed-leh

3x14 dřepů

1x15s plank
1x20s plank

Jídelníček:

Snídaně - půlka čajové lžičky psylia ve vlažné vodě s citronem 4dc -> Na to vypitý půllitr magnesie během dvaceti minut

Oběd - Cuketové placky (+100g eidamu 30%, 100g kuřecí prsní šunky vysoké jakkosti, jemné ovesné vločky, špaldová mouka, cuketa) + rajčata jak obloha
- po obědě kapsle omega 3 + nexgen multivitamin 1ks

Potréningové jídlo: Proteinová tyčinka 2 hodiny po tréningu

Večeře - NIC, pokud bdue krize mám ještě cuketové placky 3ks cca 150-200g/ks

Otázka: Jak by jste doporučili běhání? Někdo říká začni, někdo říká při tvé tělesné váze máš ještě čas. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Rychle na stránku:

Přejdi na: