loderunner: Souboj s břichem – kdo s koho …


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - loderunner: Souboj s břichem – kdo s koho …  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> loderunner: Souboj s břichem – kdo s koho …
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se cítíš po těch dvou týdnech?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LodeRunner


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek 5.4.2012, 87,6 kg

Magumi, díky za optání.

Po třech týdnech dietního režimu bych ještě v úterý dopoledne řekl, že se cítím dobře a všechno jde podle představ. Chtěl jsem si na konci 4.týdne udělat nějaké dílčí hodnocení. Bohužel, v úterý večer mě přepadla nějaká střevní viróza nebo co, nafouklé břicho, křeče, sračka, prostě stav k zblití... Pak už jsem do sebe dostal jen pár lžiček jogurtu a i další dny jsem toho moc nesnědl. Totálně mě to rozhodilo, na cvičení nemělo cenu ani pomýšlet, k jídlu nechutenství.

Dnes je to už lepší, do posilovny půjdu asi v sobotu.

Trošku jsem přehodnotil strategii, protože každodenní vážení jídla a příprava na další den bylo časově moc náročné. Za ty 3 týdny jsem už celkem schopný odhadnout velikost porcí, takže se pokusím dodržovat určité zásady racionální stravy, které mi přijdou důležité
- 5-6 jídel denně (pořádná snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2.večeře)
- sacharidy spíše komplexní, převážně rýže, těstoviny, vločky, pohanka, celozrnný chleba, brambory
- dostatek bílkovin
- hodně zeleniny
- hodně tekutin

Jíst budu spíše více a zkusím ještě zvýšit pohyb.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - loderunner: Souboj s břichem – kdo s koho … Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: