Lze klasickou dietou vyrýsovat ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lze klasickou dietou vyrýsovat ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Lze klasickou dietou vyrýsovat ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vokeš


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 8:47 pm    Předmět: Lze klasickou dietou vyrýsovat ? Odpovědět s citátem

Čau, potřebuju poradit. Dneska existuje miliony diet, fíglů atd. atd. měl jsem 16% tělesného tuku a rozhodl jsem se jít do diety. Nezajímal jsem se o to, která z diet, jestli vlny, intermitten fasting,keto, prostě cvičím, občas cardio a vyvážený jídelníček vyšší na bílkoviny s cca 500 kcal deficitem, abych to neměl moc agresivní a nepřišel o moc svalové hmoty. Nestěžuju si, tuk ubývá, ale mám cíl dostat se k cca 10-9% tělesného tuku. Myslíte, že na takové % tělesného tuku se můžu dostat s klasickou deficitovou dietou, nebo budu časem muset sáhnout po nějakých těch přerušovaných hladověních, vlnách a já nevím co všechno aby to šlo dolů ? Dost čtu, že tou mojí deficitovou dietou to jde k cca 11%, ale pak už se musí sáhnout po kartách v rukávu a prostě jet vlny nebo něco takového ... je to vážně tak ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Není. Pokud budeš v deficitu půjdeš (nejen) s tukem výrazně níž.

Raději bych přidal aktivitu, než škrtil stravu. Deset procent není nic tragického - tam se dohrabe kde kdo, pokud je schopen udržet stravu a cvičení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lze klasickou dietou vyrýsovat ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: