Mléko vs mléčné výrobky


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mléko vs mléčné výrobky  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Mléko vs mléčné výrobky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radann22


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 5:49 pm    Předmět: Mléko vs mléčné výrobky Odpovědět s citátem

Zdar, zajímal by mě Váš názor na to, zda můžu mléčné výrobky normálně nahradit mlékem. Kam se podívám, všude je plno toho jak je špatná laktoza, jak mléko způsobuje rakovinu, jak jsou do mléka přidávány umělé vitamíny které jsou špatné apod., nezájem, intolerenaci na laktozu nemám, mléko jsem pil vždycky ať už jsem cvičil nebo ne, chutná mi a denně klidně okolo 0,5-1 litru vypiju.

Jelikož vypiju tolik mléka, tak už prostě nedávám ostatní mléčné výrobky (tvaroh,jogurty atd.) a vlastně kromě mléka nemám v jídelníčku žádné mléčné výrobky (mám jinak ale pestrý jídelníček, když nepočítám tyhle mléčné produkty).

Takže bych se chtěl zeptat, jsou jogurty,kefír,skyr,tvaroh,sýry nějak nutričně potřebné, obsahují něco důležitějšího než normální mléko a měl bych je zařadit, nebo to můžu mlékem normálně nahradit ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jses tele, abys musel pit kravsky mliko nebo jist mlrcny vyrobky? Mleko neobsahuje nic, co bys nenasel nekde jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vždy pil dost mlíka a kamarád na mě jednou v prodejně - Jsi dospělý savec, ti mléko nepotřebují
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 7:41 am    Předmět: Re: Mléko vs mléčné výrobky Odpovědět s citátem

radann22 napsal:
Zdar, zajímal by mě Váš názor na to, zda můžu mléčné výrobky normálně nahradit mlékem. Kam se podívám, všude je plno toho jak je špatná laktoza, jak mléko způsobuje rakovinu, jak jsou do mléka přidávány umělé vitamíny které jsou špatné apod., nezájem, intolerenaci na laktozu nemám, mléko jsem pil vždycky ať už jsem cvičil nebo ne, chutná mi a denně klidně okolo 0,5-1 litru vypiju.

Jelikož vypiju tolik mléka, tak už prostě nedávám ostatní mléčné výrobky (tvaroh,jogurty atd.) a vlastně kromě mléka nemám v jídelníčku žádné mléčné výrobky (mám jinak ale pestrý jídelníček, když nepočítám tyhle mléčné produkty).

Takže bych se chtěl zeptat, jsou jogurty,kefír,skyr,tvaroh,sýry nějak nutričně potřebné, obsahují něco důležitějšího než normální mléko a měl bych je zařadit, nebo to můžu mlékem normálně nahradit ? Dík

Na mléku není nic špatného. Je to kvalitní potravina. Pokud nemáš intoleranci na laktozu, je nesmysl se ho snažit nahradit. Je to stejné šílenství, jako by jsi se snažil vyřadit z jídelníčku třeba mandle, protože někteří lidé jsou na ně alergičtí. Je to tvoje tělo, takže jez, co tvému tělu vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne preukazatelne pomahaju s travenim biele jogurty holandia. Ono sa tam aj pise ze obsahuje probiotika. Toto v mlieku asi nedostanes.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radann22


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo dík za odpovědí, problém s trávením rozhodně nemám a mléko (dokonce i samotnéú je pro mě chuťově už od mala topovka, rozhodně to nemůžu srovnávat s tvarohem, ten jsem jedl dříve a to do sebe dostat nebyla sranda :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už mlíko, tak čerstvé. Ta UHT sračka co je v krabicích nic moc... :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 11:53 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ahoj, určitě bych se mléka nevzdával, pokud s ním nemáš problémy, tak je to super zdroj kvalitních živin v dobře vstřebatelné podobě. Třeba v máku je mnohem více vápníku než v mléce, ale úplně rozdílná vstřebatelnost, takže abys z máku vstřebal množství vápníku, které vstřebáš třeba ze sklenice mléka, musel bys máku přijmout hodně velké množství.

Co se týče mléčných výrobků, určitě bych je zařadil a nevzdával se jich na úkor mléka. Konzumoval bych jak mléko, tak mléčné výrobky, hlavně kefír, acidofilní mléko, podmáslí, bílý jogurt, Skyr, řecký jogurt. Rozdíl je v tom, že v těchto uvedených mléčných výrobcích jsou přidány prospěšné bakterie, které se starají o zdravé prostředí střevního mikrobiomu, kdy ten ovlivňuje zásadně chod celého organismu. Mléčné výrobky ale samozřejmě neochucené (jen si pak třeba přidat do neochuceného trošku marmelády nebo medu, ovoce...).
Mléko (hlavně krabicové) prochází vysokou teplotou úpravy, která bakterie v něm obsažené zničí, tudíž tyto bakterie nemá.
Takže bych konzumoval mléko i mléčné výrobky :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cartouche


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Jses tele, abys musel pit kravsky mliko nebo jist mlrcny vyrobky? Mleko neobsahuje nic, co bys nenasel nekde jinde.


Člen místní Mensy, absolvent vysoké školy internetových štúdií promluvil? Jo, na mlíku není vlastně vůbec nic zvláštního. Tedy kromě toho, že je to zdroj bezkonkurenčně nejkvalitnějších bílkovin v lidské stravě, nejlepší zdroj vápníku, jeden z nejlepších zdrojů několika dalších vitamínů a minerálů, a účinná prevence celé řady nepřenosných chorob - od obezity, diabetu, rakoviny zažívacích orgánů až po kardiovaskulární choroby. Opravdu nic mimořádného, zejména pro návštěvníky posiloven. Jezte radši zrní a oříšky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2019 3:32 pm    Předmět: Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu Odpovědět s citátem

Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu

Nechci zakládat nové téma, zeptám se zde: nezjišťoval si někdo, jak je na tom mléčný tuk (asi v jakékoliv formě, pro zjednodušení) coby tuk živočišný, ve smyslu zdroje cholesterolu, případně v rozdělení na LDL a HDL?
Dík.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2019 2:43 pm    Předmět: Re: Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:
Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu

Nechci zakládat nové téma, zeptám se zde: nezjišťoval si někdo, jak je na tom mléčný tuk (asi v jakékoliv formě, pro zjednodušení) coby tuk živočišný, ve smyslu zdroje cholesterolu, případně v rozdělení na LDL a HDL?
Dík.


Ahoj, myslím si, že cholesterol není úplně potřeba až tak ve stravě řešit (u zdravé osoby bez nějaké poruchy metabolismu lipidů nebo zvýšených hladin cholesterolu), tělo si stejně cca 2/3 cholesterolu vyrobí samo a zbytek dodáme stravou.

Zkusím ale odpovědět na dotaz: Velíšek v knížce Chemie potravin popsal složení mléčného tuku: obsahuje 55-70% SFA (nasycených mastných kyselin), 25-40% MUFA (mononenasycených mastných kyselin) a 5% PUFA (polynenasycených mastných kyselin). Má teda lehce vyšší množství nasycených mastných kyselin, tudíž může být lehce vyšším zdrojem cholesterolu (nasycené MK mohou více zvyšovat LDL). Na druhou stranu mléčný tuk je relativně dobře stravitelný, obsahuje mastné kyseliny s krátkým řetězcem a má ve střevě protizánětlivé účinky. Určitě bych se mu nevyhýbal, strava má být pestrá a řídil bych se heslem všeho s mírou :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2019 7:35 pm    Předmět: Re: Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu Odpovědět s citátem

pajinaa napsal:
Nikdy-není-pozdě napsal:
Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu

Nechci zakládat nové téma, zeptám se zde: nezjišťoval si někdo, jak je na tom mléčný tuk (asi v jakékoliv formě, pro zjednodušení) coby tuk živočišný, ve smyslu zdroje cholesterolu, případně v rozdělení na LDL a HDL?
Dík.


Ahoj, myslím si, že cholesterol není úplně potřeba až tak ve stravě řešit (u zdravé osoby bez nějaké poruchy metabolismu lipidů nebo zvýšených hladin cholesterolu), tělo si stejně cca 2/3 cholesterolu vyrobí samo a zbytek dodáme stravou.

No já mám už tři roky měřený nadlimitní cholesterol, a doktor před dvěma týdny hrozil nasazením prášků v dubnu 2020, pokud se to nesníží.

Za poslední dva roky jsem radikálně změnil stravu, odstranil z krve nadlimitní kyselinu močovou (hrozbu dny, kterou naštěstí nemám), a mám už všechno ostatní v pořádku mimo vysokého cholesterolu (celkový, LDL a naštěstí i HDL). Pohybu mám dost.

Kvůli bílkovinám jím hodně masa, tvarohu (kilo týdně), jogurtů (tučný nebo 0% řecký, na střídačku ob týden, taky skoro kilo týdně), cca 8 vajec týdně (vajec se nebojím, to je malé množství), a samozřejmě doplňuju Whey proteinem.

Pokud ze zdravotních (=cholesterolových) důvodů snížím konzumaci masa (toho jím hodně a tuze rád), potřeboval bych jako zdroj bílkovin ponechat ty mléčné výrobky, jinak nevim...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2019 2:42 am    Předmět: Re: Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu Odpovědět s citátem

[quote="Nikdy-není-pozdě"]
pajinaa napsal:
Nikdy-není-pozdě napsal:
Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu


No já mám už tři roky měřený nadlimitní cholesterol, a doktor před dvěma týdny hrozil nasazením prášků v dubnu 2020, pokud se to nesníží.

Za poslední dva roky jsem radikálně změnil stravu, odstranil z krve nadlimitní kyselinu močovou (hrozbu dny, kterou naštěstí nemám), a mám už všechno ostatní v pořádku mimo vysokého cholesterolu (celkový, LDL a naštěstí i HDL). Pohybu mám dost.

Kvůli bílkovinám jím hodně masa, tvarohu (kilo týdně), jogurtů (tučný nebo 0% řecký, na střídačku ob týden, taky skoro kilo týdně), cca 8 vajec týdně (vajec se nebojím, to je malé množství), a samozřejmě doplňuju Whey proteinem.

Pokud ze zdravotních (=cholesterolových) důvodů snížím konzumaci masa (toho jím hodně a tuze rád), potřeboval bych jako zdroj bílkovin ponechat ty mléčné výrobky, jinak nevim...


Těžko říct, do jaké míry jsou pro zvýšenou hladinu cholesterolu u tebe genetické predispozice a do jaké míry je to ovlivněno životním stylem. Pokud už hrozí doktor nasazením léků, tak to rozhodně není dobré. Většina léků může mít nějaké jiné vedlejší účinky a je lepší se prve pokusit to řešit bez nich, pokud nejsou nezbytné. Když ale lékař nazná, že to jiným způsobem už nepůjde a jsou potřeba, tak nic jiného nezbyde.

Jak píšeš, je fajn to co nejlépe zkusit eliminovat stravou a životním stylem. Pohybu píšeš, že máš dost - zařazoval bych určitě pravidelnou aerobní aktivitu, je dobré si pohlídat příjem omega 6, aby nebyl moc vysoký a zvýšit naopak výrazněji omega 3 ve stravě (suplementací i v běžné stravě). Hlídat si příjem potravin s vyšší hladinou cholesterolu a především zařadit do stravy dostatek vlákniny, ideálně 30 - 40g vlákniny za den. Pohlídat si eventuálně i množství přijímané soli.
Osm vajec týdně by neměl být problém, ani kilo tvarohu. U mléčných výrobků se při vyšší hladině cholesterolu doporučují ty nízkotučné, ještě připadají v úvahu polotučné do 3,5 % tuku. Tučné mléčné výrobky bych co nejvíc omezil.
Libové maso (kuřecí prsa, kýta, panenka) si myslím, že z důvodu cholesterolu není nutno nějak omezovat, to spíš z důvodu purinů a dny, pokud jsi měl vyšší kyselinu močovou.
Mléčných výrobků bych se teda určitě nebál, pokud budou mít přiměřené množství tuku :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2019 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel si rybí olej (Omega 3), ten prý prokazatelně snižuje cholesterol. Jen je potřeba relativně vysoká dávka. (třeba 2-3x víc než píšou doporučenou)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cartouche


PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2019 2:13 pm    Předmět: Re: Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu Odpovědět s citátem

[quote="pajinaa"]
Nikdy-není-pozdě napsal:
pajinaa napsal:
Nikdy-není-pozdě napsal:
Živočišný tuk jako zdroj cholesterolu


No já mám už tři roky měřený nadlimitní cholesterol, a doktor před dvěma týdny hrozil nasazením prášků v dubnu 2020, pokud se to nesníží.

Za poslední dva roky jsem radikálně změnil stravu, odstranil z krve nadlimitní kyselinu močovou (hrozbu dny, kterou naštěstí nemám), a mám už všechno ostatní v pořádku mimo vysokého cholesterolu (celkový, LDL a naštěstí i HDL). Pohybu mám dost.

Kvůli bílkovinám jím hodně masa, tvarohu (kilo týdně), jogurtů (tučný nebo 0% řecký, na střídačku ob týden, taky skoro kilo týdně), cca 8 vajec týdně (vajec se nebojím, to je malé množství), a samozřejmě doplňuju Whey proteinem.

Pokud ze zdravotních (=cholesterolových) důvodů snížím konzumaci masa (toho jím hodně a tuze rád), potřeboval bych jako zdroj bílkovin ponechat ty mléčné výrobky, jinak nevim...


Těžko říct, do jaké míry jsou pro zvýšenou hladinu cholesterolu u tebe genetické predispozice a do jaké míry je to ovlivněno životním stylem. Pokud už hrozí doktor nasazením léků, tak to rozhodně není dobré. Většina léků může mít nějaké jiné vedlejší účinky a je lepší se prve pokusit to řešit bez nich, pokud nejsou nezbytné. Když ale lékař nazná, že to jiným způsobem už nepůjde a jsou potřeba, tak nic jiného nezbyde.

Jak píšeš, je fajn to co nejlépe zkusit eliminovat stravou a životním stylem. Pohybu píšeš, že máš dost - zařazoval bych určitě pravidelnou aerobní aktivitu, je dobré si pohlídat příjem omega 6, aby nebyl moc vysoký a zvýšit naopak výrazněji omega 3 ve stravě (suplementací i v běžné stravě). Hlídat si příjem potravin s vyšší hladinou cholesterolu a především zařadit do stravy dostatek vlákniny, ideálně 30 - 40g vlákniny za den. Pohlídat si eventuálně i množství přijímané soli.
Osm vajec týdně by neměl být problém, ani kilo tvarohu. U mléčných výrobků se při vyšší hladině cholesterolu doporučují ty nízkotučné, ještě připadají v úvahu polotučné do 3,5 % tuku. Tučné mléčné výrobky bych co nejvíc omezil.
Libové maso (kuřecí prsa, kýta, panenka) si myslím, že z důvodu cholesterolu není nutno nějak omezovat, to spíš z důvodu purinů a dny, pokud jsi měl vyšší kyselinu močovou.
Mléčných výrobků bych se teda určitě nebál, pokud budou mít přiměřené množství tuku :-)


Sím vás, lidé, je rok 2019. Kde to žijete? Že tyhle ptákoviny o nasycených tucích jsou neudržitelné, protože nebyly nikdy založeny na žádných faktech, to už začínají tušit i Američané, kteří je zplodili.
https://openheart.bmj.com/content/3/2/e000409

A nízkotučné mléko je ten jejich nejstupidnější výmysl. Víte, jak se zvedne inzulínový index, když z mléka odstraníte tuk?
https://academic.oup.com/ajcn/article-pdf/93/5/984/23871900/984.pdf
Ještě si ho oslaďte - a máte zaručený koktejl na obezitu, diabetes a kardiovaskulární choroby.

Za vším stojí vysokoglykemické sacharidy (především obiloviny a brambory), žádné maso ani mléko. Stačí se podívat na stránky WHO a potom srovnat výskyt kardiometabolických chorob s konzumací masa. Je to úplně zrcadlový protiklad.
http://cdn3.chartsbin.com/chartimages/l_2621_33fa6612c12f5b157c8a1a4c95d54e1a
http://cdn3.chartsbin.com/chartimages/l_35867_9eb7994d9405953533b82b80e2cc5951

Vysoký cholesterol je naopak prediktorem dlouhého života, protože bývá sprovázen vysokým HDL cholesterolem. (Dědičná hypercholesterolémie, která se projevuje už v mládí, je něco jiného.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mléko vs mléčné výrobky Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: