MS Word - kam zmizely Vlastnosti dokumentu?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MS Word - kam zmizely Vlastnosti dokumentu?  Úvodní stránka -> Ostatní -> MS Word - kam zmizely Vlastnosti dokumentu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 7:39 pm    Předmět: MS Word - kam zmizely Vlastnosti dokumentu? Odpovědět s citátem

Měl bych otázku s problémem ve Wordu, na kterou jsem marně hledal odpověď. Mám starší verzi Office (2002, SP3), novou se mi moc kupovat nechce, s touto jsem spokojený - ale teď nedávno mi (neuvědomuji si důvod) zmizela z nabídky "Soubor" možnost "Vlastnosti dokumentu" (viz okno níže). Prostě tam najednou není ani u nově založených ani u starých dokumentů (samozřejmě není skrytá pod šipkou pro další rozbalení nabídky) a já marně hledám, kam se poděla. Dost nutně bych ji tam potřeboval, protože s tím polem časti pracuji. Nemáte někdo tip, jak ji tam zpět dostat? Reinstal nepomohl.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to nějakou aktualizací nebo service packem?
Btw. je čas na upgrade, ribbonové nabídky a menu jsou daleko lepší a efektivnější než tahle historická rozbalovací menu. Pokud někdo pracuje s Office skoro denně, neváhal bych ani minutu. Možná to zabere chvilku než si člověk zvykne na nové rozložení, ale potom by zpět určitě neměnil..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MS Word - kam zmizely Vlastnosti dokumentu?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: