Muscle worship,lift carry poptávka ;-)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Muscle worship,lift carry poptávka ;-)  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Muscle worship,lift carry poptávka ;-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kerammm


PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2018 10:09 pm    Předmět: Muscle worship,lift carry poptávka ;-) Odpovědět s citátem

Ahoj hledám někoho kdo by si nechal osahávat svaly na těle při pozování,cvičení,zvedal mě,cvičil se mnou..?
I dlouhodobě jako forma tréningu.
Muscle worship,lift carry.
Prostě jako kámoši,kterému to dělá dobře,předvádět sílu.
Můžeš být hetero,gay,bisex nezáleží,klíďo i holka...
Já 41let 176cm 63kg hubený
Tel,když se domluvíme e-mailem: intre@centrum.cz
Praha/Praha západ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andyska98


PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco takového někdo doopravdy provozuje? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cywe ... na co všechno jsou někteří v honbě za příspěvky schopni reagovat.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GunarGustafson


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Andyska98 napsal:
Něco takového někdo doopravdy provozuje? :D


To je este pohodka.... Ja som pisal s realnou zenou, s ktorou som este telefonoval predtym nez sme do hlbky zacali cez pismenka preberat sexualitu (co sa komu paci). Napisala ze ma velku uchylku, a ja som sa tesil (v dobrom) ze co za prasacinka to bude ...... Ked napisala ze ju vzrusuje trtkat v autach na vrakovisku, specialne v autach kde sa stala smrtelna dopravna nehoda, tak .......AZ VTEDY som pochopil, ze moja istota typu "nenatrafim na zenu, ktorej by som nejaku chutku odmietol, pokial to nie je mierne ci tazsie SM-ko" je uz pochovana/pohrbena.... TVL, ocakaval som vsetko, ale toto ? ..... A pridala k tomu aj sex v exterieri (jej vyraz) za silnej burky, specialne na poli. Povedal som si "kurna, pisala ze ma silne netradicne uchylky ....PRECO to ale musia byt take kktiny ??? :D" ..... Tak som sa slusne rozlucil.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GunarGustafson napsal:
Andyska98 napsal:
Něco takového někdo doopravdy provozuje? :D


To je este pohodka.... Ja som pisal s realnou zenou, s ktorou som este telefonoval predtym nez sme do hlbky zacali cez pismenka preberat sexualitu (co sa komu paci). Napisala ze ma velku uchylku, a ja som sa tesil (v dobrom) ze co za prasacinka to bude ...... Ked napisala ze ju vzrusuje trtkat v autach na vrakovisku, specialne v autach kde sa stala smrtelna dopravna nehoda, tak .......AZ VTEDY som pochopil, ze moja istota typu "nenatrafim na zenu, ktorej by som nejaku chutku odmietol, pokial to nie je mierne ci tazsie SM-ko" je uz pochovana/pohrbena.... TVL, ocakaval som vsetko, ale toto ? ..... A pridala k tomu aj sex v exterieri (jej vyraz) za silnej burky, specialne na poli. Povedal som si "kurna, pisala ze ma silne netradicne uchylky ....PRECO to ale musia byt take kktiny ??? :D" ..... Tak som sa slusne rozlucil.....


A uz ked choremu prasakovi ako si ty nejaka borka pride ako extrem, tak to musi stat za to
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GunarGustafson


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
GunarGustafson napsal:
Andyska98 napsal:
Něco takového někdo doopravdy provozuje? :D


To je este pohodka.... Ja som pisal s realnou zenou, s ktorou som este telefonoval predtym nez sme do hlbky zacali cez pismenka preberat sexualitu (co sa komu paci). Napisala ze ma velku uchylku, a ja som sa tesil (v dobrom) ze co za prasacinka to bude ...... Ked napisala ze ju vzrusuje trtkat v autach na vrakovisku, specialne v autach kde sa stala smrtelna dopravna nehoda, tak .......AZ VTEDY som pochopil, ze moja istota typu "nenatrafim na zenu, ktorej by som nejaku chutku odmietol, pokial to nie je mierne ci tazsie SM-ko" je uz pochovana/pohrbena.... TVL, ocakaval som vsetko, ale toto ? ..... A pridala k tomu aj sex v exterieri (jej vyraz) za silnej burky, specialne na poli. Povedal som si "kurna, pisala ze ma silne netradicne uchylky ....PRECO to ale musia byt take kktiny ??? :D" ..... Tak som sa slusne rozlucil.....


A uz ked choremu prasakovi ako si ty nejaka borka pride ako extrem, tak to musi stat za to


Prasak som len pre ludi vzdialenych prirodzenemu sposobu v vnimania skutocnosti a "zivocisnu".
Tento svet je sranda........ Neprirodzeni ludia s mnozstvom zabran voci telu diktuju co je chore a co nie. Proste MATRIX...... Aj keby som kostoval hovna (to sa ma nastastie netyka, no neodsudzujem to (poznamka pre vyryvacov co sa radi chytia kazdeho mojho slova), bolo by to prirodzenejsie a prirodnejsie (kedze to ine zivocichy bezne robia) nez mat potrebu trtkat pocas burky na poli so sexualnym vzrusovanim z mozneho zasahu bleskom, alebo este väcsi bizar, vzrusovat sa na trtkani v havarovanych autach kde zomreli ludia (cize auta maju svoj "temny pribeh"...tvl...)....... To je trapna detinska TEMNOTA, obsesia LVL MEGA. Dobrovolna zoofilia (ze clvek ma na vyber z mnoho ludi na sex, ale uprednostnuje zviera) je normalnejsia nez toto (nie, ani toto sa ma netyka).
Vzdy normalnejsie sa sexualne zrusovat nad cimkolvek organickym (rozumej to v com prebiehaju zive procesy), nez nad rozyebanymi plechmi havarovanych aut a uprednostnit ich pred pohodlnou postelou ci pohovkou....
Dve nespomenute "filie" prosim nezaratavajme, to je zas iny level....LVL ULTRA.....
Alebo vzdy menej uchylne je zobnut si kus hovna, nez zrat molitan alebo pit Jar/Pur.... V konecnom dosledku fekalna transplantacia je ozdravna metoda zalozena prave na lieceni chorob chorych ludi stolicou zdraveho cloveka.
Pre primitivnych vyryvacov - v kazdom state funguje minimalne jedna taka klinika "fekalnej transplantacie". A "uchylne zvierata" si jej praktizovanim (aspon oralnou formou) zlepsuju crevny mikrobiom a tym padom imunitu.
Najväcsie uchyljy su tie spojene S TEMNOTOU, riskovanim zivota, a s neorganickymi fetismi.
To hovori Matka Priroda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Muscle worship,lift carry poptávka ;-)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: