Nancy Clarkova: Sportovni vyziva


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nancy Clarkova: Sportovni vyziva  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Nancy Clarkova: Sportovni vyziva
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co si myslite o teto publikaci?
je to velmi dobra knizka, vhodna pro vetsinu bezne sportujici populace
60%
 60%  [ 3 ]
je to vhodna knizka i pro vrcholove sportujici populaci (napr. kulturisty)
0%
 0%  [ 0 ]
celkem prumerna kniha, jako mnoho jinych, nicim vyjimecna
20%
 20%  [ 1 ]
nic moc, znam urcite lepsi knihy na tema vyziva
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
jongi napsal:
Paye napsal:
jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!


No jo sranda musí být ,ale já to myslím vážně!!!


fedor trochu ulít,ale už to vzal zpátky,ne?


Mám pocit, že pak ulít ještě jednou!!!
Já mám gel na hlavě a sem buzerant???Tak to teda ne!!!!Myslím,že ne baby by mě nepodělal a on mi bude vykládat, že sem buzne ne???Tak to ne!!!

Sakra ty ses nám nějak rozčílil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je hned, ale jinak sem hroznej kliďas-prostě pohodář a ničím mě nikdo nenasere
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jongi


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem si dřív geloval vlasy..ted už není co
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jongi napsal:
Taky sem si dřív geloval vlasy..ted už není co

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím proč se směju, když jsem na tom stejně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
To jako ty seš dokonalej, že když ty neznáš nějaký jméno, tak ta baba jako nemůže napsat dobrou knížku???


ne paye, ale precital som toho docela dost si myslim (tym machrujem) a keby ta knizka za nieco stala zrejme by som uz o nej pocul.

citace:
Colemanovi nenapíšeš jídelníček ani ty pane dokonalý!!!!


ne, jemu pise jidelnicky asi s-man, je to preca jeho najlepsi kamos. tiez snim bude zrejme aj reno v kontakte, tak snad mu nieco poradi, ved uz ho naucil co je to clomid a finasterid..

citace:
Knížka snad není o přbírání,ale o výživě!!!


no paye ked mas 60kilo tak neviem co ine ta ohladne vyzivy moze trapit jako pribrat. ledazeby si fakt behal te maratony.. alebo potrebujes zhodit zo 60 na 50?

citace:

Taky si radši nechám poradit od někoho kdo na to vypadá, ale neznamená to 60-kilová baba nemůže napsat kvalitní knížku!!!


no paye ty si toho zrejme este vela neprecital co.. to nesu predsudky ale take trocha skusenosti stym kdo asi tak co moze napisat.. viem co napise naky brutalista, viem co napise fort a tiez si viem domyslet co napise naka madam.. (odkazdeho typu ludi som uz jaksik nieco precital a myslim ze dokazem docela dobre odhadnut od clanku ze kdo je autor, takisto jak podla autora dokazem odhanut o com to asi bude.. alebo pockaj, podla mna ta pani pise o tom ze sa treba ladovat fatalynmi kvantami zranice.. ne?)

citace:
Jinak gel na hlavě nosím taky a myslím, že nejsem o nic větší buzík než ty!!! A co je špatnýho na korálkách taky nevím???


prepac, asi si presne jeden ztych co ja ked vidim sa mi otvara nozik vo vacku, ale snad mam pravo na nazor. a za to ze dneska je byt buzik moderne ty nemozes, takze ta docela chapem. neber to vzlom, len proste kazdi mame trocha iny vkus a ine ciele.

citace:
A jinak jsou témata BenX a to co sem strčí je jen jeho věc ne???


to urcite ano.

(benx sorry ze je to mimo temu ale tu pani nikdo nepozna takze tu uz vela prispevkov k teme asi nebude... teda ak mi niekdo povie kde sa to da kupit, uricte to kupim a rad sa ktomu vyjadrim "odborne" (bozechran ze by som o tom nieco vedel, tym len chcem naznacit ze nebudem diskutovat o tom ci je to pani a ci je vychrtla..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo za pár let mě to taky čeká, ale vůbec se toho nebojím!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pač ten účes je pak takovej praktickej!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
(benx sorry ze je to mimo temu ale tu pani nikdo nepozna takze tu uz vela prispevkov k teme asi nebude... teda ak mi niekdo povie kde sa to da kupit, uricte to kupim a rad sa ktomu vyjadrim "odborne" (bozechran ze by som o tom nieco vedel, tym len chcem naznacit ze nebudem diskutovat o tom ci je to pani a ci je vychrtla..)

Už jsem ti to psal kousek víc nahoře. Je to od Grady a dá se to u nich objednat a normalne v knihkupectví to mají taky a předpokládám, že v knihovně taky, tam je to nejlevnější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paye tak som ti napisal odpoved tam kusok hore, asi si to prehliadol. to by som samozrejme nechcel..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karda napsal:
Už jsem ti to psal kousek víc nahoře. Je to od Grady a dá se to u nich objednat a normalne v knihkupectví to mají taky a předpokládám, že v knihovně taky, tam je to nejlevnější


viem, dik, pokusim sa to zohnat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele Fedore!!!!Seru na Tebe-nemá to smysl!!!

Nechápu, jak můžeš rozdělovat lidi podle toho co nosí na hlavě (zajímalo by mě co tam máš ty-tipoval bych na něco mastnýho!!!)

Jinak nemám 60kg, ale 75 (teď po jemný rysovačce) a vůbec se za to nestydím a sem s tím ve svých 16 letech docela spokojenej, ale je jasný, že ty seš prostě to nejvštší hovádko a vůbec se divím, že nejseš místo Colemana Mr.Olympia,když seš tak dokonalej!!!!

Jinak to taky nemyslím ve zlým a tohle je můj názor!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
Karda napsal:
Už jsem ti to psal kousek víc nahoře. Je to od Grady a dá se to u nich objednat a normalne v knihkupectví to mají taky a předpokládám, že v knihovně taky, tam je to nejlevnější


viem, dik, pokusim sa to zohnat!

Ale jinak musím uznat, že máš dobrej odhad, o objemový stravě je tam jenom pár stránek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
hele Fedore!!!!Seru na Tebe-nemá to smysl!!!

Nechápu, jak můžeš rozdělovat lidi podle toho co nosí na hlavě (zajímalo by mě co tam máš ty-tipoval bych na něco mastnýho!!!)

Jinak nemám 60kg, ale 75 (teď po jemný rysovačce) a vůbec se za to nestydím a sem s tím ve svých 16 letech docela spokojenej, ale je jasný, že ty seš prostě to nejvštší hovádko a vůbec se divím, že nejseš místo Colemana Mr.Olympia,když seš tak dokonalej!!!!

Jinak to taky nemyslím ve zlým a tohle je můj názor!!!

Si psal, že tě jen tak něco nerozčílí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kardíku já nejsem rozčílenej, ale jen mě tady někdo sere svýma názorama-jinak pohoda klídek *3* *3* *3*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nancy Clarkova: Sportovni vyziva Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: