Nevěříte ? Věřte!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nevěříte ? Věřte!  Úvodní stránka -> Ostatní -> Nevěříte ? Věřte!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

V co nebo komu nejvíc věříte ?!
V Boha
32%
 32%  [ 31 ]
Derrenu Brownovi
2%
 2%  [ 2 ]
V telepatii
2%
 2%  [ 2 ]
V to, že Země je placatá
1%
 1%  [ 1 ]
V hypnózu
4%
 4%  [ 4 ]
V Hvězdnou Bránu
11%
 11%  [ 11 ]
V reinkarnaci (Budhismus)
7%
 7%  [ 7 ]
V Ronnieho Colemana
18%
 18%  [ 18 ]
Politikům
0%
 0%  [ 0 ]
Nevěříte vlastním očím
20%
 20%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
breaker


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pdla mna Boh sa do nas moc nestara skor len odmeni nejakou dobrou nahodou ludi co su dobri a nejakym nestastim vacsim ci mensim tych co su zli.Ma nejake pravidla (ktore nikto presne nepozna,v tom je ta finta)a kto sa podla nich riadi tomu je dobre.Asi sa hra ako ludia SIMS alebo nejaku strategiu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra já nevim čemu mám věřit !!!! jesi v boha jako stvořitele,nebo v Noxovu náhodu, což mi přijde pravděpodobnější,ale mam na boha svuj nazor trochu jinej než ostatní zřejmě
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Ronnald: Dik,za rozsahlou odpoved. S timhle postojem, ac Katolik nejsem, souhlasim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breaker


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ludia veria vsetkemu a vo vsetko,ale tym ktori su na to aby sme im verili nie (politici ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:45 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

Wygh napsal:
Sakra já nevim čemu mám věřit !!!! jesi v boha jako stvořitele,nebo v Noxovu náhodu, což mi přijde pravděpodobnější,ale mam na boha svuj nazor *a01* trochu jinej než ostatní zřejmě


:D

to breaker: Skvělá filosofie, bůh odmění dobré a na zlé přižene neštěstí ... můžu se zeptat co komu udělali děti v Africe ? Proč umřelo ve WTC 3000 lidí ? Nebo když to vztáhneme méně globálně ... za co jsme si zasloužili povodně u nás v ČR ? Za to, že stavíme přehrady ?

btw: během pár hodin jsme napsali asi 6 stran textu ... zbytečného balastu ... gratuluji ...
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dodekahedron


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

breaker napsal:
Mozno vesmir nie je nekonecny ,ale co je za nim?Ak niekto povie ze nic tak to je blbst aj vakum je nieco.


Vesmir klidne muze bejt konecnej a stejne kdyz se vydash porad stale stejnym smerem nikdy nedojdesh na konec, pac muze bejt ruzne zakrivenej
Zjednodusene si to muzesh predstavit ve 2d na listu papiru, kdyz spojish horni okraj se spodnim a pak levej s pravym , vznikne ti toroid. Pak se muzesh vydat jakym koliv smerem a nikdy nenarazish na okraj/konec. Muzesh putovat donekonecna
_________________
kdyz vidim ty kulturisty jak jedi denne traba 10 kurat, ze to pak nejsou jejich svaly, ale svaly tech kurat, ktere na sobe nosi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn.. můj názor na boha je takovej,že to je bytost v jinám světě, do kterého se dostaneme po smrti nebo při meditacích a podobných duchovních cestách - ne ve fyzické podobě a ve fyzickém světě-z toho mi vyplývá že bůh nemůže zasahovat do fyzyckého světa, ani do vzniku planet, částic a podobných fyzických věcí,či předmětů. To jest mů názor na věc. Vlastně jsem si tim vysvětlil že věřím v náhodu ve fyzickém světě a v boha ve světě duchovním->díky vám
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn mažu.. řekl jsem že to řešit nebudu a vodo mi to pokoj nedá
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde


Naposledy upravil Wygh dne pá červenec 21, 2006 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:52 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

Pokud někdo znáte Červeného Trpaslíka tak řešení našeho problému najdete v díle Inkvizitor ;-)
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
breaker


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nox.lbc:mozno vsetko nestiha,alebo je ich viac a hraju "multiplayer" a bojuju proti sebe a mozno nas odmenuje malickostami napr. ze dieta v Afrike najde nejake jedlo a neumre.Mozno dal nejake zakony ze v afrike bude teplo a nebue voda,jedlo,ale ludia sa tam aj tak usidlili (nehovorim o detoch ktore za blbost svojich predkov platia).Za WTC mozu ludia a on sa do toho nestaral.A to ze vas v CR vytapa je to iste akoze aj nas V SR vy tapa a ne az tak davno nas vytapalo spolocne to je proste fak moze za to pocasie,ktore sa nejak periodicky opakuje a preto nas sem tam vytapa,a aj to mohol "naprogramovat Boh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 11:13 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

breaker napsal:
Nox.lbc:mozno vsetko nestiha,alebo je ich viac a hraju "multiplayer" a bojuju proti sebe a mozno nas odmenuje malickostami napr. ze dieta v Afrike najde nejake jedlo a neumre.Mozno dal nejake zakony ze v afrike bude teplo a nebue voda,jedlo,ale ludia sa tam aj tak usidlili (nehovorim o detoch ktore za blbost svojich predkov platia).Za WTC mozu ludia a on sa do toho nestaral.A to ze vas v CR vytapa je to iste akoze aj nas V SR vy tapa a ne az tak davno nas vytapalo spolocne *a02* to je proste fak moze za to pocasie,ktore sa nejak periodicky opakuje a preto nas sem tam vytapa,a aj to mohol "naprogramovat Boh.


Nic proti, ale tohle už nebylo vtipný ...
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Black Dragon


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Verite v osud? verite ze vsechno je predem dany, nebo si clovek vytvari svoji budoucnost sam?
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Verite v osud? verite ze vsechno je predem dany, nebo si clovek vytvari svoji budoucnost sam?

věřim že každý si řídí svůj život podle sebe...
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breaker


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 11:26 pm    Předmět: Re: brm brm brm Odpovědět s citátem

Nox.lbc napsal:
breaker napsal:
Nox.lbc:mozno vsetko nestiha,alebo je ich viac a hraju "multiplayer" a bojuju proti sebe a mozno nas odmenuje malickostami napr. ze dieta v Afrike najde nejake jedlo a neumre.Mozno dal nejake zakony ze v afrike bude teplo a nebue voda,jedlo,ale ludia sa tam aj tak usidlili (nehovorim o detoch ktore za blbost svojich predkov platia).Za WTC mozu ludia a on sa do toho nestaral.A to ze vas v CR vytapa je to iste akoze aj nas V SR vy tapa a ne az tak davno nas vytapalo spolocne to je proste fak moze za to pocasie,ktore sa nejak periodicky opakuje a preto nas sem tam vytapa,a aj to mohol "naprogramovat Boh.


Nic proti, ale tohle už nebylo vtipný ...


Hej jasne vobec som nemal v umysle vysmievat sa nikoho nestastiu,Sorry.Uz necham tuto temu.PEACE
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvarkopako


PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2006 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V sebe a ve všemohoucí dolar (euro, libru, yen)
_________________
děkuji, děkuji za nezdar
ten naučí mne píli
...
děkuji, děkuji za slabost,
jež pokoře mne učí
...
za slzy, za slzy děkuji
ty naučí mne citu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nevěříte ? Věřte! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: