Nízky krvný tlak



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nízky krvný tlak  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Nízky krvný tlak
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Endo


PříspěvekZaslal: so červen 06, 2015 7:02 pm    Předmět: Nízky krvný tlak Odpovědět s citátem

Zdravim. Neviem síce, či to sem patrí, ale mám otázku. Na vysoký krvný tlak väčšinou lekári dávajú tabletky. Čo ale s nízkym krvným tlakom? Nikde som o tom nič nenašiel.
Nepociťujem nejaké zvláštne obmedzenia pri bežných činnostiach, ani pri tréningu, atď. Jedine občas keď prudko vstanem z postele tak po pár sekundách príde krátky závrat (točenie hlavy, mierne zahmlenie pred očami) ktorý hneď pominie, no neviem či to s tým súvisí či nie, no trvá to už dlhšie.
Aby bolo jasné o aký tlak ide tak cca 90-95/45-50.
Vek: 20r; Výška: 171cm; Váha 64-65kg; fyzická aktivita: 3-4x do týždna mierne intenzívny tréning; študent

Vie mi niekto s týmto poradiť? Ako zvýšiť krvný tlak (najlepšie prirodzenou cestou)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: so červen 06, 2015 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl sem to samé se vstavanim. zmizelo to od doby co cvicim, víc jim a přibral sem. podle mě to patří k těmto jak doktoři říkají astenickym typům, no proste ke chcipakum:D
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: so červen 06, 2015 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
měl sem to samé se vstavanim. zmizelo to od doby co cvicim, víc jim a přibral sem. podle mě to patří k těmto jak doktoři říkají astenickym typům, no proste ke chcipakum:D


No lenže ja som v minulosti mal vyše 80kg. Takže žiadny chcipak... Skôr bývalý tučko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2015 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pak je načase vrátit se zpátky do formy:D krevní tlak zvyšuje kofein apod. dobroty, ale dlouhodobě se toho nejlíp dosáhne stresem, špatným manželstvím, deckama co se špatně učí, Dobre zvolenou tchyni, blbou praci, jezenim uzenin a bílého pečiva a zásadním vynechanim ovoce a zeleniny:D jo a hlavně nesportuj
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2015 7:33 am    Předmět: Re: Nízky krvný tlak Odpovědět s citátem

Endo napsal:
Zdravim. Neviem síce, či to sem patrí, ale mám otázku. Na vysoký krvný tlak väčšinou lekári dávajú tabletky. Čo ale s nízkym krvným tlakom? Nikde som o tom nič nenašiel.
Nepociťujem nejaké zvláštne obmedzenia pri bežných činnostiach, ani pri tréningu, atď. Jedine občas keď prudko vstanem z postele tak po pár sekundách príde krátky závrat (točenie hlavy, mierne zahmlenie pred očami) ktorý hneď pominie, no neviem či to s tým súvisí či nie, no trvá to už dlhšie.
Aby bolo jasné o aký tlak ide tak cca 90-95/45-50.
Vek: 20r; Výška: 171cm; Váha 64-65kg; fyzická aktivita: 3-4x do týždna mierne intenzívny tréning; študent

Vie mi niekto s týmto poradiť? Ako zvýšiť krvný tlak (najlepšie prirodzenou cestou)?


přibrat svaly... cvičit cviky jako dřepy a mrtvé tahy... a celkově přibrat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
droud


PříspěvekZaslal: po červen 08, 2015 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mám 187cm a 105 kg je tam sice dost tuku ale i tak nejsem zrovna ořezávátko a taky mám docela nízkej tlak resp když sem nervozní z toho že sem u doktora tak se mi zvedne a mám ho skoro normální každopádně pokud se nejedná o extrém kdy omdlíváš a nedokrvují se ti orgány tak to doktoři moc neřeší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rumi


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 6:47 pm    Předmět: Podobný problém Odpovědět s citátem

Zdravím,

já mám stejný problém. Jsem žena 22 (160cm a 47kg - asi je jasné proč), cvičit jsem začala teprve nedavno, posilovací cviky doma, jako dřepy apod, většinou podle videí fitnes trenérů a někdy podle rad mého přítele který se věnuje fitnes několik let. Navíc já osobně se chystám začít navštěvovat posilovnu a opravdu bych nechtěla se tam někde složit. (pořád ještě jsem v cvičení úplný začátečník)

Stává se mi často, že musím ukončit cviky a chvilku počkat než se mi přestane točit hlava a přestane tlak. Občas se mi stává i v práci, kde celou dobu převážně stojím.

Chci se zeptat jestli by to například nemohlo být nějakým chybejícím vitamínem a popřípadě kterým. Nebo zda bych měla vynechat nějaké cviky. Cvičím každý den, pokaždé jinou část těla a cviky pokaždé změním.

U lékaře mám stejný problém, z nervozity mam tlak nižší ale celkem normální. Takže se přidávám se k "Endovi" a žádám o radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevyhýbáš se nějak záměrně soli?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi vdaná? Pokud ne, vdej se - vzroste Ti tlak:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2015 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Buďte rádi, že máte aspoň nějaký tlak. Jsou tací, co mají tlak nula na nulu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rumi


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Nevyhýbáš se nějak záměrně soli?


Soli se nevyhýbám, naopak solím poměrně hodně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rumi


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Jsi vdaná? Pokud ne, vdej se - vzroste Ti tlak:o)


Vdaná zatím nejsem, ale přítel i na nervy brnká dost často
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co se zeptat svého lékaře? Asi ti poradí lépe než kdokoli tady, kdo tě nikdy neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rumi


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
A co se zeptat svého lékaře? Asi ti poradí lépe než kdokoli tady, kdo tě nikdy neviděl.


Doktorky jsem se ptala několikrát, ale myslí si že to je stresové a nebo kvůli krční páteři, což já si nemyslím. Teď teda zkouším rehabilitace krční páteře, tak uvidíme jestli to pomůže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nízky krvný tlak
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: