Nod - zrození plážového supermana



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nod - zrození plážového supermana  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nod - zrození plážového supermana
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nod


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:54 pm    Předmět: Nod - zrození plážového supermana Odpovědět s citátem

Ahoj. Je mi 23 a před půl rokem jsem začal cvičit. Do 20 jsem hodně sportoval ale pak jsem kvůli úrazu a následně práci na 3 roky přestal. Trochu se mi při sedavém zaměstnání nafouklo břicho. Držel jsem se ale stále do 75kg. Před půl rokem jsem začal cvičit. Posiluju 3x týdně (po - záda, tricepsy; st - nohy, ramena; pa - hrudník, biceps) a začal jsem víc jíst - kromě obligátních 3 jídel denně jsem přidal i 2 vydatné svačiny a lehkou druhou večeři. Koupil jsem si protein (Aone whey pro anabol a piju ho každej netréninkovej den 1x a v tréninkový dny hodinu před a okamžitě po tréninku (dávka cca 40g). Před 3 měsíci jsem navíc přidal NO-SHOTGUN MHF-1 vždy před tréninkem 1 odměrku, bez něj jsem na tréninku často unaveně zíval a nemohl se vybičovat k pořádnýmu výkonu.

Po půl roce cvičení a žraní mám 83kg. Přibyly nějaký svaly ale hlavně i dost tuku a to zejména na břiše. Koupil jsem l-carnitin.

Můj dotaz - můžu si půl hodiny před tréninkem kromě NO-SHOTGUN MHF-1 dát i 10ml (=2g) l-carnitinu?

Taky si chci upravit jídelníček ale to až sem napíšu až později. Cílem je do léta (červenec) dát dolu aspoň 5kg špeku z břicha.

V netréninkový dny jsem začal jezdit na rotopedu - 40minut na 70% max. tep. frekvence. Teda kromě dnu po odcvičení nohou to pak nemam na rotoped pomyšlení.

Máte pro mě nějakou radu do začátku? Co ten l-carnitin může být? Objevil jsem nedávno maso žerky. Hrozně mi to chutná a dle krabice to má super hodnoty. Kolik toho můžu za den sežrat? 100g? 200g?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jerky je hlavne konzervovany dusitanama, stejne jako vetsina uzenin, cili je to vicemene jedovaty
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:21 pm    Předmět: Re: Nod - zrození plážového supermana Odpovědět s citátem

Beef jerky je kvalita, taky si za ní ale dost připlatíš :-). Je to velmi dobrý alternativa jako svačina, takže 1x denně / 1x za 2 dny (když na to máš peníze) nemůže nijak uškodit, je to kvalitní zdroj bílkovin (ale čerstvé maso je čerstvé maso).

Ještě poznámka k proteinu ihned po tréninku...:

"To, co mnoho lidí nechápe je, že cvičení pouze nastartuje první fázi spalování , ale nezaručuje, že celý tento proces doběhne a vy zhubnete.
Po cvičení se znatelně zvýší obsah cirkulujících volných mastných kyselin, které pocházejí z tukové tkáně a pokud nejsou využity ve svalech a játrech,
většina z nich se opět změní na triglyceridy a bude uložena zpět do tukových zásob.
Pokud chcete dokončit proces odbourávání tuků, musíte vaše svaly přinutit k využití volných mastných kyselin , které byly uvolněny při cvičení.
A způsob, jak to udělat, je počkat 30-60 minut, než si dáte první jídlo."


zdroj velmi důvěryhodný.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:22 pm    Předmět: Re: Nod - zrození plážového supermana Odpovědět s citátem

Nod napsal:

Po půl roce cvičení a žraní mám 83kg. Přibyly nějaký svaly ale hlavně i dost tuku a to zejména na břiše. Koupil jsem l-carnitin.

Můj dotaz - můžu si půl hodiny před tréninkem kromě NO-SHOTGUN MHF-1 dát i 10ml (=2g) l-carnitinu?



To můžeš, ale carnitin nefunguje, takže je to zbytečný :-)
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nod


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za reakce. Abych si to nějak shrnul a utřídil....

Jerky je celkem ok, jako náhrada jedný sváči cca 2-3x do týdne.

Protein mám vypít až tak 30min po skončení tréninku.

L-carnitin můžu vylejt do záchodu :-) Nebo ho můžu nějak zužitkovat když už jsem to koupil?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně ho dober, pro příště není nutné kupovat, postačí ti případně proteiňák.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carnitin je zdravy pro srdce a cevy, do zachodu ho nelij
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nod - zrození plážového supermana
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: