Nová zábava v USA - "Knockout game"


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nová zábava v USA - "Knockout game"  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Nová zábava v USA - "Knockout game"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
a nenasral jsi predtim nekoho? ...nechapu jaky clovek toto muze jen tak bezduvodne udelat


Hej právě že vůbec ne. Nikoho jsem tam neznal, jenom pár čechů a ti byli všichni vpohodě. Od té doby jsem se už do země nikdy nedíval a dával pozor a když šla naproti mě nějaká skupinka irských týpků, tak jsem si vklidu přešel na druhou stranu cesty pro jistotu. Ti mladí irové tam jsou dobří magoři, klidně tě ukopou nebo pobodají k smrti a ještě se tomu smějí. Hodně divný národ, to samé Skotsko a Anglie. Kamarádi pracovali v Glasgow ve Skotsku a ti zažili ještě větší masakry..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
micus6 napsal:
Přesně...ale popravdě, před tejdnem jsem šel ve 2 po ulici z akce a vypálil mi opak bubáka-vyholenej....z ničeho nic-za nic.... taky super...
reegis napsal:
To je to nejhorší..dělají to vesměs jenom afroameričané a bojím se toho aby to naši černí nepřevzali a nezačali praktikovat tady, protože 99 prcoent našich nepřizpůsobivých má ingeligenci na úrovni opic jako ti na videích..co dodat, postřílet!!!


To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..

Trénuješ k ničemu.Sluchátka na uši a čumět do země.Bože,to snad nemyslíš vážně v cizím území.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak, měl jsi štěstí, že jsi nedopadl hůř, nebo že tě nepřejede nějaké auto zezadu nebo tramvaj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..


Byl jsi v bezvědomí? Treba byl důvod sexuální
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Trénuješ k ničemu.Sluchátka na uši a čumět do země.Bože,to snad nemyslíš vážně v cizím území.


To už bylo před 4 lety a teď už jsem zpátky v ČR. Já na ty tréninky chodil 3krát týdně a dlouhou dobu pohoda, tak jsem se nějak nezabýval ani možností, že by mě mohl někdo napadnout. Však k tomu jsou ty zkušenosti ze života ne?
Teď už dávám pozor všude a pořád. Člověk nikdy neví co se mu může přihodit a nemusí být ani v zahraničí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller: no fuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
reegis napsal:
To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..


Byl jsi v bezvědomí? Treba byl důvod sexuální


HaHa..ještě prdel si z toho dělej . Všechno bylo vpohodě, prdel mě nebolela Jen jsem byl celý od krve a napuchlé oko jsem měl asi 14 dní. Jinak všechno vpohodě, akorát ta cesta na další trénink tou samou cestou byla zajimavá :-D Jsem byl jak rys
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
citace:
Trénuješ k ničemu.Sluchátka na uši a čumět do země.Bože,to snad nemyslíš vážně v cizím území.


To už bylo před 4 lety a teď už jsem zpátky v ČR. Já na ty tréninky chodil 3krát týdně a dlouhou dobu pohoda, tak jsem se nějak nezabýval ani možností, že by mě mohl někdo napadnout. Však k tomu jsou ty zkušenosti ze života ne?
Teď už dávám pozor všude a pořád. Člověk nikdy neví co se mu může přihodit a nemusí být ani v zahraničí.

OK..nikdy neztrácej pozornost
A tyhle hajzly chytat a ničit.Uhodit třeba ženu zezadu??Toho bych hodil do jámy lvové a může je zkusit knokautovat debil zbabělej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
raw


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
Darkkiller napsal:
reegis napsal:
To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..


Byl jsi v bezvědomí? Treba byl důvod sexuální


HaHa..ještě prdel si z toho dělej . Všechno bylo vpohodě, prdel mě nebolela Jen jsem byl celý od krve a napuchlé oko jsem měl asi 14 dní. Jinak všechno vpohodě, akorát ta cesta na další trénink tou samou cestou byla zajimavá :-D Jsem byl jak rys




ale jinak souhlas, clovek se furt uci a ted uz budes moudrejsi a nebudes smatlat pres temne ulicky s hlavou dolu a sluchatkama v usich
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je humus, že by to byl důvod k obnovení pracovních táborů?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
To je humus, že by to byl důvod k obnovení pracovních táborů?

spíš internační s lehkou likvidací tvrdou prací
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo :D. Aby si zas někdo nemyslel jaký jsem rasista nebo magor... Normálním lidem nic špatného nepřeji ani bych jim nic neudělal, ale takový lumpové nemají ve společnosti co dělat. Buď udělat exemplární potrestání nebo je zabít (třeba prací v uranových dolech). Btw. někde v nemoderní společnosti by je zlinčovali k smrti (je tolik bolestivých a i dlouhých způsobů jak někoho umič a zabít :D).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Nebo :D. Aby si zas někdo nemyslel jaký jsem rasista nebo magor... Normálním lidem nic špatného nepřeji ani bych jim nic neudělal, ale takový lumpové nemají ve společnosti co dělat. Buď udělat exemplární potrestání nebo je zabít (třeba prací v uranových dolech). Btw. někde v nemoderní společnosti by je zlinčovali k smrti (je tolik bolestivých a i dlouhých způsobů jak někoho umič a zabít :D).


Ale víte co je na tom nejhorší? Když si poslechnete co tam ti kluci říkají, tak oni to fakt berou jakou hru a nechápou že můžou někomu ublížit nebo zabít. Jsou znuděni, tak udělají tohle. A hlavně sám o sobě by to z nich nikdo neudělal, ale když jde parta takových magorů, tak jednoho vyhecujou a ten jde do toho. Dokonce takhle napadli i 80 letou stařenku, tak co s nima? Doufám, že to začnou trestat smrtí nebo aspoň dvěma kulkama do obou kolen..je to fakt hnus!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
ale jinak souhlas, clovek se furt uci a ted uz budes moudrejsi a nebudes smatlat pres temne ulicky s hlavou dolu a sluchatkama v usich


Kdyby to byla temná ulička, ale normálně chodník u osvětlené frekventované cesty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
CZEBLADE napsal:
Nebo :D. Aby si zas někdo nemyslel jaký jsem rasista nebo magor... Normálním lidem nic špatného nepřeji ani bych jim nic neudělal, ale takový lumpové nemají ve společnosti co dělat. Buď udělat exemplární potrestání nebo je zabít (třeba prací v uranových dolech). Btw. někde v nemoderní společnosti by je zlinčovali k smrti (je tolik bolestivých a i dlouhých způsobů jak někoho umič a zabít :D).


Ale víte co je na tom nejhorší? Když si poslechnete co tam ti kluci říkají, tak oni to fakt berou jakou hru a nechápou že můžou někomu ublížit nebo zabít. Jsou znuděni, tak udělají tohle. A hlavně sám o sobě by to z nich nikdo neudělal, ale když jde parta takových magorů, tak jednoho vyhecujou a ten jde do toho. Dokonce takhle napadli i 80 letou stařenku, tak co s nima? Doufám, že to začnou trestat smrtí nebo aspoň dvěma kulkama do obou kolen..je to fakt hnus!


To je fakt zrůdnost, já bych ty zmrdy dal do nějakýho kotle a lil na ně vaříci olej nebo tak něco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nová zábava v USA - "Knockout game" Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: