Odšťavňovač



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Odšťavňovač  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Odšťavňovač
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Riku


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 7:04 pm    Předmět: Odšťavňovač Odpovědět s citátem

Chystám se koupit nějaký odšťavňovač, ale vůbec netuším jaký, aby to nebyl krám kde mi zůstane půlka šťávy v odpadu apod. Můžete nějaký prosím doporučit?
Chápu, že u tohodle typu zboží čím dražší tím asi bude lepší, ale nějakej za 6k fakt ne. Tak nějak do 2 tisíc dá se koupit co bude dobře sloužit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najlepsie su lisove (šnekové), ale to je uplne mimo cenu, ktoru chces investovat.

Ja som kupil toto, videl som to u kamosky a sa mi to zdalo fajn, hlavne to ma velky otvor, takze mensie jablka tam idu cele.

http://odstavnovace.heureka.cz/bosch-mes-20/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, já mám doma podobnej jako ten, co posílal Thaarm a myslím, že i ještě jeden nějakej a jsou to děsný krámy. Nejenom, že minimálně půlka šťávy zůstavá v odpadu, ale po každým druhým jablku se to ucpe a na závěr, pokud chceš ten mošt v pitelné podobě, tak to ještě musíš přefiltrovat přes nějaké pláténko, takže máš další hromadu odpadu. Nemluvě o tom bordelu okolo. Možná by to fungovalo lépe u pomerančů, ale ty musíš předtím oloupat, takže už je lepší to sníst.

Pokud z toho chceš dělat fakt štávy na pití, tak jedině investovat do nějakého lisu (cca 10k). Na druhou stranu pomeranče se u nás prodávají hnusné, vysušené, zelenina má dost malou výnosnost, takže tě to po chvíli nebude bavit a jablka ve velkém asi moštovat nechceš, jinak by ses takhle neptal, tak má to cenu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STAKOCMA


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupit od zahrádkáře ze 4 pytle jablek,2 kč na kilo,pak svaz zahradkářu a máš spoustu moštu za pár korun ve vynikající kvalitě.
Největší práci dá to doma zpracovat. Bud doma do petek a do mražáku,nebo zavařit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, takže to asi nemá cenu kupovat ty levný krámy :) když čtu co je s tím práce, tak si snad radši to ovoce/zeleninu rozmixuju ponorným mixérem a přecedím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My máme odšťavňovač Scarlett, docela výkonný, cena kolem 2K, ale odpadu zas tak málo není, tady záleží na principu odšťavnění, ale ty dobrý odšťavňovače jsou fakt hodně, hodně drahý...ale s tímhle jsme spokojený, nejčastěji odšťavnujeme mrkev, citrusové plody, ananas, okurky... :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
by PeITeeR


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

thaarm napsal:
Najlepsie su lisove (šnekové), ale to je uplne mimo cenu, ktoru chces investovat.

Ja som kupil toto, videl som to u kamosky a sa mi to zdalo fajn, hlavne to ma velky otvor, takze mensie jablka tam idu cele.

http://odstavnovace.heureka.cz/bosch-mes-20/
Mam uplne stejny (y) A pecicka. Nestezuju si na nic. Ucinnost perfektni, ovladani jednoduche, cisteni raz dva. Odpad ti tam lita vedle do "odkladace". Muzes ladit otacky. A hlavne, muzes tam nahazet cokoliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Odšťavňovač
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: