Olivy??!!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olivy??!!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Olivy??!!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte radi olivy?
Ano
63%
 63%  [ 67 ]
Ne
36%
 36%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 106

Autor Zpráva
render


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2006 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj ja som ich kedysi nemohol, ale po dovolenke v Grecku
Teraz letim z roboty domov a zozerem jeden sacok, co som si kupil minule v tescu. Mnam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2006 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olivy omg omg tie ja milujem, nie je nic lepsie ako olivy.
Minule som kupil v hypernove pixlu oliv a pozeram na nu a zistil som ze su plnene nie paprickou ale rybou. Na posedenie som ich zozral. Uplne fantazia.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Napalm


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2006 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím potvrdit, že olivy zachutnají až po opakovaných pokusech. U mně to bylo ta napodesáté, ale teď je baštím běžně a do salátů jsou bezva. Nedávno jsem měl s tuňákem i obří černé olivy a byly přímo super!! tak zkoušejte....
_________________
.... jsem laik, laik, laik,.......teď už mírně pokročilý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napalm napsal:
Musím potvrdit, že olivy zachutnají až po opakovaných pokusech. U mně to bylo ta napodesáté, ale teď je baštím běžně a do salátů jsou bezva. Nedávno jsem měl s tuňákem i obří černé olivy a byly přímo super!! tak zkoušejte....


Výborná záležitost - salát : tuňák, rajčata, olivy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ciste nahodou... nezna nekdo nutricni hodnoty oliv?

Btw. ted jsem mel cerne susene olivy. Stejne jako k zelenym jsem se k nim musel "projist" ale ted...
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miluju olivy odmala. S papričkou, mandlí, ančovičkou, peckou, zelené, černé, malé, velké... Nevidím rozdíl, všechno je to k sežrání (:
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Našla jsem jen černé.
Černé španělské olivy (Seville Premium)
100g energie 727kJ bílkoviny 1,20g sacharidy 4,80g tuky 16,50g

A ještě tohle :
Olivy obsahují vitaminy K, A, E a D, které podporují průchodnost cév. Obsahují velké množství antioxidantů, které zabraňují činnosti nezdravých volných radikálů ve vašem těle. I když jsou olivy velmi mastné, přesto podporují proces hubnutí – černé i zelené olivy jsou velmi málo kalorické. Zároveň však dodávají tělu potřebnou energii a rychle zasytí. Před jídlem můžete podpořit tvorbu žaludečních šťáv tím, že si dáte něco hořkého – kromě čaje z hořkých bylin a toniku jsou vhodné právě olivy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji. Tipuji, ze se zelene moc lisit nebudou. Pro me dobra zprava - do sacharidovych vln je muzu vesele davat dal.
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:
Našla jsem jen černé.
Černé španělské olivy (Seville Premium)
100g energie 727kJ bílkoviny 1,20g sacharidy 4,80g tuky 16,50g

A ještě tohle :
Olivy obsahují vitaminy K, A, E a D, které podporují průchodnost cév. Obsahují velké množství antioxidantů, které zabraňují činnosti nezdravých volných radikálů ve vašem těle. I když jsou olivy velmi mastné, přesto podporují proces hubnutí – černé i zelené olivy jsou velmi málo kalorické. Zároveň však dodávají tělu potřebnou energii a rychle zasytí. Před jídlem můžete podpořit tvorbu žaludečních šťáv tím, že si dáte něco hořkého – kromě čaje z hořkých bylin a toniku jsou vhodné právě olivy.

to je hezke ale napriklad stolni vino,nez se dostane do obchodu ma uz 10 chemickych postriku a banany 20 takze olivy,pokud nejsou bio budou to same...dobrou chut


Naposledy upravil Iron.Pumping dne út březen 17, 2009 7:24 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně si vždy několik oliv přihodím do salátu a jsem nadmíru spokojená. Salát pak zakapu citronem a lehce olivovým olejem. Nicméně v některých specializovaných prodejnách mají i v lahvičce namíchaný olivový olej a citr. šťávu ( pochopitelně se citron separuje od oleje, takže se lahev musí před použitím protřepat ).

A ještě jeden podobný článek o olivách :

Olivy
Existují dva druhy oliv - černé a zelené, přičemž černé olivy jsou skutečně dozrálé zelené olivy patřičného druhu. Černé i zelené olivy jsou velmi málo kalorické (10 oliv má 30 – 45 kcal) a jen několik málo oliv utiší hlad. Olivy v salátu či jiných pokrmech snižují příjem potravy – rychle zasytí. Důvodem je poměrně vysoká energetická hodnota pocházející z mastných kyselin.

Olivy jsou bohatým zdrojem vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodní vlákniny a minerálů – zejména železa, vápníku, draslíku a hořčíku. Díky obsahu účinných látek napomáhají snížení hladiny cholesterolu v krvi a spolu s antioxidačními účinky tak podstatně omezují riziko vzniku cévních onemocnění a některých druhů rakoviny. Ačkoliv jsou olivy velice mastné, podporují hubnutí. Posilují imunitní systém, srdce, chrání žlázy produkující hormony a mírní zánětlivé bolesti. Zastavují předčasné stárnutí a omlazují.

Olivy můžete použít hlavně ve studené kuchyni - jako součást salátů, ozdoba jednohubek i studených mís. V teplé kuchyni se pak hodí zejména k drůbeži nebo dušeným masům. Rozmixované s olejem se používají k dochucování pokrmů, do omáček, ale v této formě je můžeme použít i jako pomazánku na chleba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na tom stejně jako většina..dřív jsem je nemusel, ale ted je to dobrota
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ignasov


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
slysel jsem ze treti oliva co snite uz vam zachutna... dostal jsem se k 1,5 olivy a vzdal jsem to... neco tak hnusnyho jsem snad jeste nejedl


ja sa mozem podpisat pod toto :) raz som jedol olivy, nevedel som ze jem olivy ( pizza) zrazu mi doslo strasne spatne, napinalo ma a na to sestra lakonicky, zabudla som ze tam su olivy.... nic tak hnusneho som fakt za cely zivot este nejedol.
ale pokrok je, ze uz pri vareni pouzivam kvapku olivoveho oleja
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
headlong23


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olivy su fantasticke... dodaju vyraznu chut do takmer vsetkych jedal ktore potom staci minimalne dochutit. Len sa do nich oplati troska investovat lebo niektore olivy z hypermarketov su strasne...
_________________
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cock, butthole, Barbra Streisand!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ignasov napsal:
CIZOPASNIK napsal:
slysel jsem ze treti oliva co snite uz vam zachutna... dostal jsem se k 1,5 olivy a vzdal jsem to... neco tak hnusnyho jsem snad jeste nejedl


ja sa mozem podpisat pod toto :) raz som jedol olivy, nevedel som ze jem olivy ( pizza) zrazu mi doslo strasne spatne, napinalo ma a na to sestra lakonicky, zabudla som ze tam su olivy.... nic tak hnusneho som fakt za cely zivot este nejedol.
ale pokrok je, ze uz pri vareni pouzivam kvapku olivoveho oleja


zvyknete si. sežral jsem prvních tak 20 a nesnášel jsem to. nevím, jak se mi to podařilo překlenout, ale dalších dvacet už mi jen nechutnalo a posledních dvacet bylo neutrálních. čekám, že ještě tak 60 oliv a budu to papat jak o život
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Crazy...: Sníst takový množství oliv tak se po*eru.

2 All: Mě jináč chutnají. Dávám si je k masu a do salátu a dokonce i na pizzu. Pro mne je to běžné ochucovadlo pokrmů.
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olivy??!! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: